Arama sonuçlarınız

1. ifawbust

OPSkyblock Nexzu ! ACİL ORTAK ALIMI Gir içeri Kankam

discord var yukarda bana ulaşın
  2. ifawbust

OPSkyblock Nexzu ! ACİL ORTAK ALIMI Gir içeri Kankam

Ben Kritix Sunucumu Geliştirmeye çalışan Servere Emek Vermeye Çalışıyorum Ama Sunucuda 2 gün önce paket yükledik ve bu paket şu an ücretsiz paket ama ona ragmen +8 Çekiyoruz Sunucumu OPSkyblock Olarak Açtım Ve şu an 5gb ram Var Web panel kullanıyoruz 8GB Ram Yapıp Alt alan adı aldık düzenelecek...
  3. ifawbust

Alımlar Bitti OPSkyblock Nexzu Alımlar Başladı ! 1.8.X

Kardeşim Sanane Paket Satmaya Çalışıyorsun git Başka Kapı da Dilen 15+ Çektik Sadece 1 Günde
  4. ifawbust

Kardeşim herkes Zengin Diye bir şey yok ve Karantinadayım şu an Yükleme Yapamıyorum
  5. ifawbust

Mimar ALımı geldim diyorsun Daha önce yaptıgını atarmısın dedik attın eyw ama googleden bulmuşsun xd Normal yani
  6. ifawbust

OPSkyblock Server : 5 gb Ram Nexzu.kayizer.com Discord Adım : CrowHearX#0001 Sunucu DC : HaQH86QZ Ortak / Admin / Moderatör / Rehber / Youtuber / Reklamer Tüm Alımlar Aktif Yetki Verecegiz.... Alt Alan adı Aldık ama Bozuk Çıktı Düzenlenecektir...
  7. ifawbust

oyna.nexzu.xyz Aktif Acil Ortak Alımı Skyblock un Adresi Nexzu KISA SÜRE BAKIMDA

Skyblock Adresi Nexzu Discord Sunucumuz : https://**********/RATf6Vm Benim Discordum Adım Değişebilir : Acroezz#6133 Ortak Alımı : 2 Adet TL Aylık ödeme Yapıcak DC Dm . Rehber Alımı +15 Ve komut bilgisi Olan Youtuber ALIMI : +500 Abone Sunucu da Hediyemiz Olan /vipol Kısa Süreligine Hemen Sende...
  8. ifawbust

Nexzu Alımlar Aktif | Skyblock 1.8 | nexzu.kayizer.com içeri gir

Nexzu Alımda | Skyblock | 15+ Rehber Alımı : 3 Adet Youtuber Alımı : 2 Reklamcı Alımı : Sınırsız Moderatör : Oyunda Zaman Geçirmek şart + Güven https://**********/RATf6Vm / RATf6Vm nexzu.kayizer.com
  9. ifawbust

Kreat Craft Yeniden Alımda Survival 1.8.X Ve 1.12

Merhaba Ben Yusuf KreatCraft ın Kurucusuyum Serverime Sizleri Bekliyorum Alım Yapıcagım Çünkü Oyuncu Lazım Alımlar Hangisi mi var Ortak Alımı İçin : Aylık Ödeme En Az 20 tl [BULUNDU] Admin 1 Tane Moderatör 2 Tane Mimar 2 Tane Rehber 3 Tane [1 ALINDI] Reklamcı Sınırsız Youtuber Tagı En Az 500...
  10. ifawbust

KreatCraft.kayizer.com EmekSkyblock İçeri gir !

Ben YMC Serverimiz Yeni Ve Geliştiriliyor Aktif Oyuncu Lazım Sen Yoksan 1 kişi Eksigiz Alımlar Ortak : Ödemede Yardımcı Olcak Rehber Bilgili Oyun Hakkında Mimar Alımı Moderatör Alımı 16+ Bilgili Oyun Süresi Aktif Olan Youtuber 1K Abonesi Olan Ve Vidyo Cekmesi Zorunlu Reklamcı : 10 Oyuncu...
  11. ifawbust

YmcCraft Alımda EmeK Skyblock

Rehber Youtuber mimar pluginci alımı vardır 213.142.148.122:25569 4 GB Ram YmcCraft Yaşınız : Hiç Yetkili Oldunuzmu Nerde ne yetkisi : İstediginiz soru sorun: Dc niz Benim Discord um : iFaW#6133