Arama sonuçlarınız

1. zngnern

Yardım Askyblock Plugini Setrange Yapınca Gidiyor

Merhabalar skyblock serverimde 200x200 satmak istiyroum fakat /asadmin setrange oyuncu 200 yaptığım zaman adası yükseliyor ama oyuncu çıkıp girdiğinde eski haline 100x100 e geri dönüyor ada aralıklarınıda 800 yaptım fakat hala daha aynı sorunu yaşıyorum [23:56:34] [Server thread/INFO]...
  2. zngnern

İstek Faction Plutin Paketi İstiyorum

Merhabalar sunucuma eklemek için Faction Plugin paketi istiyorum ücretli önerebileceğiniz var mı veya satan bana dc den ulaşabilir mi ernzngn#8726
  3. zngnern

İstek Sezon Plugini Veya Skripti İstiyorum

Minecraft Serverim İçin Türkçe Sezon Skripti İstiyorum Önerebileceğiniz veya kullandığınız varmı türkçeyi satacaksanız dc den ulaşın ernzngn#8726
  4. zngnern

Yardım Kicked whilst connecting to lobby: You are already connected to this proxy! Hatası

Sunucuma Saldırı Olmuştu bi adam benim hesabıma girip serveri siliyrdu ipwhitelist pluginini kurdum şimdi Kicked whilst connecting to lobby: You are already connected to this proxy! hatası veriyor ne yapacağım
  5. zngnern

Yardım Opa Şifre verme

2 Gündür Serverime Biri Giriyor op hesabıyla herşeyi siliyor oplara ve * yetkisi olanlar oyuna grince şifre girsin istiyorum bunu nasıl yapabilirim
  6. zngnern

PLAY.FORNAKSCRAFT.COM / HERGÜN 3 KERE EVENT / EJDERHA EVENTİ / Adakit / Kredi Sistemi / Sezon Sistemi / Opskyblock / Survival / 0 Lag

Biraz Acemi Olsakta Sizler İçin En İyisini Yapabilmek İçin Tüm Çabaları Gösteriyoruz Server İp : play.FornaksCraft.com
  7. zngnern

Yardım Ada Sınırını Geçince Fly Kapanıyor ve fly bugu

Merhabalar Serverimde Oyuncular Ada Sınırını Geçince Fly Direk Kapanıyor onu nerden kapatabilirim 2. olarak adam adasında fly açıp lobi yazıp tekrar skyblock serverine girince spawnda uçabiliyor onu nerden engelliyebilirim
  8. zngnern

Yardım Parkuru Bitirince Ödül Verme Skripti

Oyuncular Parkuru Bitirince tabelaya veya basınç plakasına basınca ödül verip spawna ışınlasın istiyorum komutu bile var mı
  9. zngnern

Yardım LeaderHeads Sıralama Sorunu

LeaderHeads 4.0.5 Sürümünü az önce kurdum fakat skyblock levelini ve baltop sıralamasını göstermiyor tam olarak ne yapmam gerekiyor wikisinde gösterdiği baltop yazısını yazdım ama yinede olmadı komularını bilen kullanan var mı Burdaki Yazılar Böyle Fakat Yinede Olmuyor Kullanan Veya Ne yapmam...
  10. zngnern

Yardım Bitcoin Oyuncuların Bitcoinini Silme

variables: {borsa::bitcoin} = 1000 {borsa::bitcoin::%player%} = 0 options: prefix: &3Exodia Craft &8> command borsa: trigger: open virtual chest with size 3 named "&7> &6&lBORSA &7<" to player make gui slot 13 of player with (diamond named "&d&nBorsa Durumu" with lore "&f||&fBitcoin Değeri...
  11. zngnern

Yardım Combatlogx Yay Veya Oltayla Kendine Vurunca Savaşa Girme

Merhabalar skyblock sunucumda combatlogx kullanıyorum her şey gayet güzel fakat adam kendini yayla boostladığı zaman adam kendisiyle savaşa giriyor oltayla vurudğu zaman savaşa giriyor onu nerden engellerim
  12. zngnern

Yardım Oyuncular İçin Kredigönder Skripti

variables: {kredi::%player%} = 0 command /krediver [<text>] <number>: permission: op permission message: {@prefix} &cYasak! trigger: add arg 2 to {kredi::%arg 1%} send "{@prefix} &e%arg 1% &7adlı kişiye &c%arg 2% &7kredi verildi!" command /kredisil...
  13. zngnern

Yardım Yosunlu Taş Kazınca viplerde 2x ve 3x Gelmesi

Merhabalar Skyblock Sunucumda yosunlutaş kazanlar kredi kazanıyor onları kredimarketten harcıyabiliyor 128 tane yosunlu taşı otomatik olarak satıyor 200 krediye ben onu 2x ve 3x olarak arttırmak istiyorum yani şöyle vip ve vip+ ta 2x olacak mvip ve mvip+ ta 3x olacak yani kazdığında 200...
  14. zngnern

Yardım Ada Sınırını Gösteren Duvarı Kaldırma

Sunucumda Ada Sınırını Gösteren Duvar Var Onu Nerden Kaldırabilirim 200x200 aldıkları zaman attığım ss deki gibi oluyor Bunu Nerden Kaldırabilirim
  15. zngnern

Yardım Npc lerle Baltop Sıralaması Koyma

Npcler ile Baltop Sıralaması koymak istiyorum istop gibi Bunlar Gibi fakat altında 1. oyuncu 2. oyuncunun parası yazacak bir komudu vardı o komudu söyliyebilecek var mı
  16. zngnern

Yardım Kafa Düşmeme Sorunu Ve baltop Sıralaması Koyma kodu

Merhabalar skyblock sunucusu açıyorum fakat 3 sorunum var 1: - istop gibi bi sıralama yapmak istiyorum hologramlarla ama baltop olacak bunun kodunu bilen varsa söylerse sevinrim 2: - Ne Yapsam Arenada Kafa düşmesini ayarlıyamadım plugin veya skript önerebilecek varmı 3: - serverde ping...
  17. zngnern

Yardım Vote Plugini Ödül Vermeme

Merhabalar vote komutunda bir sorun yaşadım yardım istiyorum ben votefier ve galistener ı kurdum oy verilecek siteyi ayarlardım oy verdiğinde ödül gelmiyor veya herhangi bir mesaj gelmiyor Yardımcı Olursanız Sevinirim