Arama sonuçlarınız

1. TripleU

Yeni yaptığım oyun

hallettim
  2. TripleU

Unity Oyun Motoru

eski sürümleri denemek işe yarayabilir belki ama emin olamıyorum
  3. TripleU

Yeni yaptığım oyun

Yeni oyunum olan parça kaydır resmi tamamla oyunu olan Sliding Puzzle'ı yayınladım. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.TripleU.SliderPuzzle Bir bakarsanız sevinirim. Tavsiye ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
  4. TripleU

Yardım Gta San Andreas rtx 2060 kasma

hp 15-da1083nt?
  5. TripleU

Yardım Unity ekran ölçeklemesi

Unity de nesnelerin ekran ölçeklendirmesini nasıl yapabilirim, ekrandan taşmasını falan nasıl engelleyebilirim. Rectleri kullanıyorum ama tam olarak istediğim sonucu alamıyorum
  6. TripleU

Yardım Unity'de resim bölme

Unity'de kullanmak için bir resmi nasıl kod ile eşit parçalara bölebilirim
  7. TripleU

Oyun geliştirme program tavsiyesi

eğer kodlar ile uğraşmak istemiyorsan constructer ve game maker studiosu kullanabilirsin ama kod yazmanın verdiği özgürlüğü verebilir mi bilmiyorum daha önce bu iki uygulamayı duydum ama kullanmadım
  8. TripleU

Unity yaptığım oyun telefonda grafikleri çok düşük

unity remote yanlış bilmiyorsam anlık olarak çekiyor görüntüyü apk alıp bir denemek faydalı olabilir
  9. TripleU

Unity Mesh colider

use gravity diye bir seçenek var onu kapa
  10. TripleU

Unity Mesh colider

aklıma başka bir şey gelmiyor resimlerini at bi, ordan bir şey yakalarız belki
  11. TripleU

Unity Mesh colider

z eksenlerini bir kontrol et aynımı
  12. TripleU

Tasarım tavsiyesi

kırmızı kısma reklam mavi kısma hamle sayısı siyah kısmada menu seçeneği ile gideri var diye düşünüyorum. Belki resmin altındaki siyahlığa da resim böyle gözükecek bağbında ufak halini koyarım.
  13. TripleU

Unity Mesh colider

eklemeye çalıştığın collider da 2d olması lazım mesh colliderın 2d si yoktu galiba o yüzden capsul colider2d yada box colider2d dene. Senin karaktere en uygun hangisiyse artık
  14. TripleU

Tasarım tavsiyesi

Olabilir aslında. Karıştırması rastgele olduğu için tekrar oynanabiliritesi yüksek olacağını tahmin ediyorum. Bu durumda aynı tasarım saçma olmaz ama bir süre sonra sıkabilir. Kafamda belirgin bir tema koymak yok ama belli temalarda telifsiz resim bulabilirsem gayet yapılabilir. Sorun şu ki bir...
  15. TripleU

Unity Mesh colider

ikisinde de mesh colider hareket ettirdiğinde de ek olarak rigidbody değil mi? eğer öyle ise coliderlardaki is Triger ayarına bak tikli olmaması lazım
  16. TripleU

Tasarım tavsiyesi

sadece venom resmi kullanacak olsam gayet hoş olurmuş aslında ama ben birden fazla resim koymak istiyorum buradaki görsel örnek
  17. TripleU

Tasarım tavsiyesi

Geliştirdiğim yeni puzzle oyununda ufak bir tasarım tavsiyesi almak isterim. Alt ve üst boşlukları nasıl doldurabilirim. Üst boşluğa hamle sayısını ve menü butonu koyacağım zaten ama o parça üst boşluğun yarısını en fazla 2/3 ünü kapatır. Üst için o yeterli olabilir belki ama alta da bir şey...
  18. TripleU

grafik ile ön plana çıkacak bir oyun yapılmayacak ise ue4 ile başlanmasını tavsiye etmiyorum. Hem eğer ikisi de bilinmiyor ise unitynin kullandığı c# dili ue4'ün kullandığı c++ a göre daha kolay öğrenilebilir bir dildir. Birde hangi ülkeden yazıyorsunuz acaba bir kaç soru sormak isterim. Edit...
  19. TripleU

geliştirmiş olsa bu soruyu soracağını tahmin etmiyorum
  20. TripleU

Unity kullanabilirsin. 3D GameStudio var ama kullanmadım onu nasıldır bilmem. android studio ile de yapılabiliyor galiba ama ana odağı oyunlar için olmadığı için oyunlarda kullanıldığında pek görmedim. Kişisel önerim unity yani
  21. TripleU

oyunlarım yayınlandı

Miner of click'te yükseltmelerin fiyat getiri oranı çok dengesiz birini aldıktan sonra kendisinden bir tane daha aldırabilmesi çokta sürmüyor. Sonuncu yükseltmeyi aldıktan sonra da direk bitiyor. Fiyatları her satın alımda artırabilirsin a=a*1.x'li bir şekilde olabilir(x yükseltmeden yükseltmeye...
  22. TripleU

Yardım Rust Bloody Mouse

Makrosundan dolayı engellendi. Mouse değiştirmek zorundasın. Makrosunu kullanacaksan bazı yollar var ama çalışacağı kesin değiller makrosu için kullanmıyorsan denemeye bile değmez.
  23. TripleU

Yaptığım oyun hakkında görüş ve tavsiyeleriniz

tavsiyeleriniz doğrultusunda oyuna bir güncelleme yaptım
  24. TripleU

Yaptığım oyun hakkında görüş ve tavsiyeleriniz

genel olarak renkleri açıcağız. Tamam.