Arama sonuçlarınız

1. ScarfaceGH

LegendCraftTR Hazır Harita Kullanması ve Anlaşılınca Banlaması

Hayal dünyasında yaşamaya devam edebilirsin. Yönetim de bile adalet yokken sunucu da olmasını düşünmek garip. İyi günler. Sunucu da /help komutu bile engellenmemiş büyük sunucu :D
  2. ScarfaceGH

Hazır harita olduğunu söyledikten sonra sert bir şekilde tavırlar sergilenmesi ve sebepsiz ban zaten büyük bir sunucu olmadığını gösteriyor daha haritayı hazır almışsınız ve bunun dile getirilmesinden sonra direk banlıyorsunuz demek ki eleştiriye açık değilsiniz.
  3. ScarfaceGH

Merhaba, bildiğiniz üzere LC-TR yeniden açıldı ancak sunucuya giriş yaptığımda haritanın hazır olduğunu gördüm ve bunu söyledim sert tepki gösterildi ondan sonra pluginlerin bile gizlenilmediğini gördüm ve sonuç olarak banlandım.
  4. ScarfaceGH

İstek Skript Yardımı Saksı içeriğini değiştirmek

Flower_pot:1 şeklinde değiştirdim ancak gene boş gözüküyor world edit ile //set flower_pot:1 yapınca oluyor.
  5. ScarfaceGH

İstek Skript Yardımı Saksı içeriğini değiştirmek

Merhaba ben saksının içeriğini skriptle değiştirmek istiyorum. Örneğin: baktığım boş saksıya tıkladığımda içine gül koyulmuş olacak.
  6. ScarfaceGH

Seracraft Yetkili Alımları | Seracraft.keyubu.com | Hard Emek SkyBlock | 6GB RAM

Ad: Kerim Soyad: Can Yaş: 21 Discord: DexterMrgn#0136 Minecraft'ı ne kadar süredir oynuyorsun: 8 yıl. Kendin hakkında bilgi: Çok uzun anlatabilirim ama kısaca; dürüst, saygılı ve bilge İstediğin yetki ve neden: Admin çünkü layıkıyla yerine getirebilirim. Aktiflik: Günlük 8 saat garanti. Daha...
  7. ScarfaceGH

Ücretsiz Emirleri Yerine Getirecek Java Developer Aranır!

Merhaba sunucumuza sizlerin isteği ile 0 dan başladık, Java Developer aramaktayız bunun içinde yardım gerekecek şartlarımız aşağıda; 1-Her an aktif olacak 2-Her isteği ücretsiz yerine getirecek 3-Laf vs. Yapmayacak. 4-Üstlerine efendim diye seslenecek. Bunları yapmazsa direk olarak atılacak...
  8. ScarfaceGH

ScaleNetwork - Ortak Alımları

Merhaba değerli forum üyeleri, Sunucumuza ortak aramaktayız. Sunucu tamamen hazırdır, Paket mevcut, Harita mevcut, Sitemiz mevcut, Domain mevcut, sadece para gerekmekte VDS almak için. DİSCORD: DexterMrgn#0136
  9. ScarfaceGH

Yardım Bu Sistemle Hangi Oyunları Oynarım?

Yeni bir bilgisayar alırsan her türlü oyunu oynayabilirsin. 8 GB RAM İ3 İşlemci Orta bir ekran kartı alırsan açamayacağın oyun yok. İşlemci ve ekran kartı kötü alacaksanda garanti 8 GB RAM al rahat edersin. Dediğin sistemlerde Minecraftta 120 fps alırsın 1.8 sürümünde 1.16 girersen 60-70 fps...
  10. ScarfaceGH

Yardım Bu Sistemle Hangi Oyunları Oynarım?

Boş yapmışsın bilginiz yoksa konuşmayın 2 GB ram İntel HD 2 GHZ işlemci bunlarla MC 60-65 FPS alıyordum.
  11. ScarfaceGH

Degreda /Ortak /Yetkili Alımları /Maaş Verilecek

Köle arıyor arkadaş boşuna yazmayın.
  12. ScarfaceGH

Akatron Online | MMORPG | AÇILIŞ 16 Temmuz!!

Sunucu berbat değil ancak kötü hazıra gelmiş.
  13. ScarfaceGH

PandaDevs & Emirhan (Felox) + BayMahmut Rezilliği - 1

Senin yetkin gitmiş adamın yetkisi duruyor daha ne konuşuyorsun. Yazık sadece...
  14. ScarfaceGH

ORTAK ARANIYOR | Sunucu Hazır Sadece VDS Parası Ortak Ödenecek

Merhaba, 2 adet yöneticisi olan bu sunucuya 3. yöneticimizi arıyoruz. Sunucumuzu genel olarak yaptık ve tamamlamakta bulunuyoruz. Ortak arama sebebi ise 2 kişi istediğimiz makinayı alamıyoruz 3. ortak arkadaşı arıyoruz. * Yaptıklarımız Plugin paketi özenle hazırladık Kendimize özgün maplarımız...
  15. ScarfaceGH

Bu kafayla gitmeye devam et. Kimse kimseyi aşağılayamaz, hem bu forumu hemde Minecraft Türkiye forumunu kullanıyorum bu seni ilgilendirmez ve hakaret etme yetkisi vermez. Senin gibi serseri tipli insanlardan bir kurtulamadık.
  16. ScarfaceGH

AslanNetwork | Yetkili Alımları

ASLAN NETWORK ALIMLARI Neden Biz? Her türlü kişiye adaletli davranıp, aile ortamı oluşturmaya çalıştırmaktayız. Üstüne üstlük profesyonelliği de bırakmamaktayız, herkesi kabul ediyoruz ve hedeflerimiz için asla vazgeçmeyiz ve bu kafada insanlar arıyoruz. FORMLAR: MİMAR ASİSTAN ORTAK
  17. ScarfaceGH

Destek olan birisinin bu konuyu kendi hesabıyla açması etik değil. Yan hesap açarak oradan paylaşılabilirdi. Hakaret etmesi yanlış ama siz de kışkırtmış oluyorsunuz hocam. Minecraft Türkiye forumuna da çöp-tr demen yanlış. Bana göre yetkinin alınması gerekiyor.
  18. ScarfaceGH

Yardım Oyuncular başkasının adasına gidince adayı kıramıyor

Oyuncular başkasının adasına gidince adayı kıramıyor çözümü nasıl olacak acaba?
  19. ScarfaceGH

Mimar Alımı - ByCoser

Myste#0136 Ekleyiniz profesyonel mimar arıyoruz gerekirse para veririz.
  20. ScarfaceGH

Ortak Aranıyor - MarFix

Merhaba, Survival sunucumuz için ortak arıyoruz. Sunucumuz +50 gördü, ancak saldırılar yüzünden online düştü. Katılmak isteyen Discordu eklesin. VanloX#6724
  21. ScarfaceGH

İnternet Gizemleri: Mortis.com

İnternet Gizemleri: Mortis.com