Arama sonuçlarınız

1. Alp_Eren_Çakar

Yardım Sandık Dükkanı Yaparken Worldguard Sorunu

Bir oyuncum sunucumda pazar kiralamış sonra sandık dükkanı oluştururken şu sorun çıkmış (sandık dükkanı eklentim quickshop) Ne yapacağım
  2. Alp_Eren_Çakar

Yardım Mob Doğmuyor

Sunucumun Orman Kısmına Geldiğimde HİÇBİR ŞEKİLDE Mob Doğmadığını Gördüm Ne Yapmam Gerek
  3. Alp_Eren_Çakar

Kod skripti

Oyuna yetkili bir kişi girdiğinde /login den sonra bir kod yazarak sunucuya giriş sağlasın Mesela loginlendi yetkili ve sonrasında kod yazacak bu kod ysgrs olsun örneğin Loginini yaptı ve sonra /kod ysgrs yazacak bunuda sk.yetkili Permindeki kişiler yapabilsin İyi aksamalar
  4. Alp_Eren_Çakar

Yardım Redstone sistemlerini engelleme plugini

Hepinize merhabalar iyi akşamlar redstone sistemlerini engellicek bir plugin lazım tavsiye ettiğiniz varsa atarmisiniz plss.
  5. Alp_Eren_Çakar

İstek Yetki ile dünyaya gitme skripti

Şimdi bir adamın dunya.git diye bir yetkisi olsun Adam örnek veriyorum ende gidecek ve ende dunya.git permini kullanması gerekiyor Eğer o perm yoksa oyuncu /tpaccept yazılsa bile gidilmesin yani
  6. Alp_Eren_Çakar

Yardım ChatColor Renkli Yazı Yazmıyor

Merhabalar ChatColor plugini kullanıyorum örnek olarak açık yeşil rengini denedim gui yerinde çıktı tıkladım rengin açık yeşil oldu dedi sonra chata bir şey yazdığımda hala rengimin beyaz olduğunu gördüm Sorun budur
  7. Alp_Eren_Çakar

İstek Sunucu Açıldıktan Sonra Otomatik Komut Yazma Skripti Lazım

Merhabalar. Sunucu Açıldıktan Sonra Otomatik 1 Tane Komut Yazacak Skript Arıyorum. Yapabilir misiniz?
  8. Alp_Eren_Çakar

Yardım Mob Doğmuyor

Merhabalar geçen sunucumda yeni bir dünya açtım oraya mob koymaya çalıştım fakat mob doğmadı /mvmset monsters true /mvmset animals true /gamerule doMobSpawning true /difficulty hard komutlarını yazmama rağmen hala bir gelişme olmadı ss lerde şu şekilde buda koyduktan sonra
  9. Alp_Eren_Çakar

Yardım Kendi Sunucumda Hareket Edemiyorum

Merhabalar. Öncelik sunucuma girip /login şifre yazdıktan sonra hareket edemiyorum daha sonra benden kaynaklımı diye başka bir servere girdim orda bir sıkıntı yoktu bu konuda yardım edebilirmisiniz