Arama sonuçlarınız

1. YeQiu

Balowing#6123 Komedisi

Bu kardeşimiz ilk olarak Minecraft sunucumun discordundaki farklı birisini kurucu zannedip eklenti satmaya çalışmış, ardından bana yönlendirdiler. Bana yazdığında her haltı sattığını söyledi özetle. Logo, eklenti, harita gibi. Eklenti örneği olup olmadığını sorduğumda daha önce yapmadığını ve...
  2. YeQiu

Applied Energistics 2 Rehberi #3 [Final]

Tekrardan merhaba. Bir gün ara verdikten sonra boş zamanımda yazayım dedim. AE2 rehberi serimin sonraki bölümüne hoş geldiniz. Oto-Crafting, Ama bildiğin gibi değil. Applied Energistics'deki otomatik craft sistemi kesinlikle inanılmaz ve OP (Over Powered). Fakat fark ettiyseniz benim...
  3. YeQiu

Applied Energistics 2 Rehberi #2 (Kanallar ve bağlantıları)

Herkese tekrardan merhaba! Applied Energistics 2 Rehberi #1'i yazdığımda epey yorulmuştum o yüzden bunu yazmadan ara verdim. Hadi başlayalım! Kanallar! Şimdiye kadar bir kaç kez kanal kavramının adı geçti ve sonraki olay diyerek geçtim. Sonunda geldik şu lanet olaya. Elimden geldiğince...
  4. YeQiu

Applied Energistics 2 Rehberi #1

Herkese merhaba! Son günlerde arkadaş arama bölümüne açtığım konuda modlu survival için arkadaş aradığımdan bahsetmiştim. Aradığımı buldum ve çok da eğlendik fakat şunu fark ettim. Gelenler Applied Energistics 2 bilmiyordu. Dolayısıyla ben de bir karar aldım ve bu konuyu açmaya karar verdim...
  5. YeQiu

Modlu minecraft oynayacak mikrofonlu +15 oyun arkadaşı

17 yaşımdayım uzun süredir Minecraft oynuyorum. Teknik mod bilgim orta derecede fakat İngilizcem çok iyi olduğu için wiki gibi yerlerden istediğim bilgiyi alabiliyorum dolayısıyla bilgi önemli değil ilk kez oynayan da gelebilir. Sıfırdan save başlayacağız bilgisayarınızın 8gb civarı RAM'i olursa...
  6. YeQiu

ETS 2 Oynamayı öğretecek oyuncu aranıyor.

Oyun bende epeydir var fakat pek oynamadım. Discord üzerinden sorularımı düzenli cevaplayacak birini arıyorum. Ye Qiu#3421
  7. YeQiu

Forum Oyunu Teknik modlar mı yoksa büyü modları mı? Münazara...

Öncelikle merhaba. Bir çoğumuz minecraft oynuyoruz, bir kısmımız ise modlu minecraft oynuyor. Modlu minecraft oynayanlar ise ikiye ayrılmış durumda. Büyü modu sevenler ve teknik mod sevenler. Bu oyun sayılır mı bilmiyorum fakat burada münazara göreceksiniz. Katılmak için ilk olarak anketi...