Arama sonuçlarınız

1. LuzNoceda

Yardım Yeni bir sunucu da neler isterseniz?

Türkiye de oldukça fazla server var (skyblock,hub,factions,Survival,) Çoğu açılıp kapanıyor. Sürekli açık olan eskilerden çok az server var. Eğer bir hub server açsak olsak nasıl bir server olsun isterdiniz? Nasıl olsa o server de oynardınız?
  2. LuzNoceda

Merhaba! Uzun süre sonra buradayım

Merhabalar ben Luz yaklaşık 1yıldır ara verdim. Ve yeniden buradayım. 1sene içerinde neler değişti?
  3. LuzNoceda

Yetkili Arıyoruz

Merhabalar KanvasCraft 1.8.9 Sunucumuza Yetkili Arıyoruz -Mod -Asistan -Tester - Mimar Tester oyun içi düzeni ve bugları tespit eder Mimar Olmak istiyorsanız LuzNoceda#4581 3 adet buildinizi atınız. . Eğer Ek Olarak Visual Studio 2019 veya Java biliyorsanız Developer de olabilirsiniz
  4. LuzNoceda

Yardım Mod Yükleme Yardım

Minecraft 1.8.8 forge olmadan nasıl mod yüklerim
  5. LuzNoceda

Yardım Crash hatası yardım :(

---- Minecraft Crash Report ---- WARNING: coremods are present: TLSkinCapeHookLoader (tlskincape_1.12.1-1.4.jar) Contact their authors BEFORE contacting forge // But it works on my machine. Time: 8/13/20 2:48 ** Description: Initializing game java.lang.NoSuchFieldError: animatedSprites...
  6. LuzNoceda

Mimar Alımı

Pluton Network İçin Mimar Alımı Deneyimli İyi Mimarları Bekliyoruz. Discord'unuzu , Yaşınızı , 2 Adet Build veya Haritanızı Atın
  7. LuzNoceda

Asistan Arıyoruz

Deneyimli Oyunculara Yardımcı Olacak Bir Asistan Arıyoruz Discord Ulaşın LuzNoceda#7286