Arama sonuçlarınız

1. Wafflecik

Yardım Skyblokcy Ada Sorunu

Skyblock sunucum var fakat bir sorun var Sorun şu mesela bir oyuncu ada açıyor adasını genişletip sağa veya sola gidiyor sonra yanında başka bir oyuncunun adası gözüküyor bu sorunu nasıl düzeltebilrim istediğim şey oyunch adanın sınırında olsa bile diğer oyuncunun adasını görmemeli
  2. Wafflecik

Mimar ve Ortak Arıyoruz

Selam, adım Talat 17 yaşındayım son dönemde kendimi bir sunucu açıp onu geliştirmeye adadım sunucu gelişmeye başladı bir sürü yenilikler eklendi, fakat sunucu geliştikçe maddi açıdan zorluk çekiceğimi düşünmeye başladım, bu nedenle bu macerada kendime 1 adet ORTAK arıyorum. Daha önceden Forum...
  3. Wafflecik

Sunucu Ortağı ve Mimar Ekibimize Son 1 Kişi Arıyoruz!

Selam, adım Talat 17 yaşındayım son dönemde kendimi bir sunucu açıp onu geliştirmeye adadım sunucu gelişmeye başladı bir sürü yenilikler eklendi, fakat sunucu geliştikçe maddi açıdan zorluk çekiceğimi düşünmeye başladım, bu nedenle bu macerada kendime 1 adet ORTAK arıyorum. Daha önceden Forum...
  4. Wafflecik

İstek Parkur Skriptine Ekleme İçin Yardım!

Bir Şey Sormak İstiyorum Sunucumda Parkur Eventi Tarzı Bir Yer yaptım aşağı düşünce belirli bloklara basınca başlangıca ışınlıyor bunun için bir skript buldum fakat bütün dünyada o bloklara basınca ışınlıyor bunu sadece parkur eventinin olduğu dünyada yapmak için nasıl bir kod yazmam lazım if...
  5. Wafflecik

CRAFTWAFFLE Eşsiz Özel Kodlama Sunucumuza Mimar ve Ortak Arıyoruz

Selam Ben CraftWaffle Sunucusunun Sahibi TearDropX kısaca Talat 2 Aydır Uğraştıgım Sunucumu BETA V1.0 Halinde Açmış Bulunmaktayım kendimden bahsedip konuyu ve görüntüyü kirletmek istemiyorum zaten alınacak kişi beni yakından tanıyacaktır:D öncelikle normal bir mimar aramıyoruz nasıl yani...