Arama sonuçlarınız

1. Xepotan

AsilOyuncu -- 2021 - 2022 -- Efsane Yaşamya Var Mısın...

SUNUCU ÖZELLİKLERİ Sunucu IP Adresi : ......... Sunucu Sürümü : 1.1.9 - 1.1.15 Sunucu Rami : 5GB ve 4 çekirdek bulunmaktadır Slot sayımız : 'Sınırsız Merhaba Dostlarım Ben AsilOyuncu Sahibi Furkan. Sunucumuzu Bu Hafta İçinde Açmayı Planlıyoruz Ve Yetkililerimizi Onceden Toplayarak Tam Kadro...
  2. Xepotan

Hileli Op Faction Büyük Projemize Sağlam Builer, Ekibi,Ve Diger Alımlar Lazım.

Alınacak Yetkililer Mimar Diğer Sunucu IP AdresiYakında Hileli Op Faction Büyük Projemize Saglam Builder, Pluginer Aranıyor (Sunucu İnşallah Hiç Kapanmıcak !) İstedigimiz Tarzda Build Yapabilen ve Çocuk Çocuk hareketler yapmayan dürüst saygılı ve cıvıtmayan yetkililer aranıyor (Builder)...
  3. Xepotan

Everest MC Sunucusu <_> Ekip Arkadaşlarını Arıyor <_> Yetkili Kadrosu ALIM VAR

Merhabalar Açmış Olduğum EverestMC OpFaction Sunucuma Ekip Arıyorum. • Arkadaşlar ilk olarak alımlara katılmak için +14 yaşınızı doldurmanız gerekmektedir. • Bizler ciddi ve kalıcı ekip arıyoruz başka sunucular da yetkili olmayacak Everest MC sadık kalacak. • Bizler ayrı zaman da bir ekip...
  4. Xepotan

EverestMC! | Faction 1.8.x 1.12.| BOSS! Bol EVENT | ARSA | Lapis | Tabela ENCH - Repair! |

Lütfen Bütün Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız. Saygı Duyacağımızdan Emin Olunuz. İP:Everestmc.batihost.net İletişim Discord Xepotan#0905 • Server 5 GB RAM [LAG %0]. • Server Slotu 250 Kişiliktir. • Serverimizde Lapis Vardır. • Serverimizde Tabela ENCHANT vardir! • Serverimizde Adalet...
  5. Xepotan

EverestMC YetKili Alımları -

Serverimiz Ranks Siztemi Mevcuttur; Kurucu Discord: Xepotan#0905 Mod; Ad: Discord: Komut Bilgin: We Wg Bilgin: ======================================================================================================= Admin Alımı; Ad: Discord: Komut Bilgin...
  6. Xepotan

REKLAM Aternos EverestTK Kadrosunu Topluyor Pazartesi Hostinge Gecilecek...!

İlk öncelikle merhaba. Ben Furkan 5 yıldır minecraft oynuyorum. Sunucu açmaya karar verdim. İnşallah önümüzdeki haftada açacağım. Sizden tek isteğim sadece ciddi olanlar gelsin. Katıldığınız için teşekkür ederim... Discord: Xepotan#0905 Minecraft Op Factions Sunucumuza ekip arkadaşları arıyoruz...