Arama sonuçlarınız

1. Asta

Akatron Online | MMORPG | AÇILIŞ 16 Temmuz!!

Sunucu ölmüş herhalde allah rahmet eylesin :D
  2. Asta

Zümrüt 1.19.2 | PLAY.KAFALARMC.COM [ANTİ-XRAY] [Paladin + Hile Koruması] | +55 Özel Büyü | Zindan Sistemi | Petler |

Sunucunun açıklama kısmına kızların resmini koyarak kullanıcı çekmeye çalışmak ne kadar uygun emin olamadım.
  3. Asta

selamün aleyküm eğer sunucu hala var ise bana dc adresini atar mısın ya da benim dc adresim...

selamün aleyküm eğer sunucu hala var ise bana dc adresini atar mısın ya da benim dc adresim Liebe#9429 invite atabilir misin
  4. Asta

Akatron Online | MMORPG | AÇILIŞ 16 Temmuz!!

Discordunuza girmeye çalışınca invite invalid diyor kodu yenileyip atabilirmisin yada benim discord adresim Liebe#9429 bana özelden sunucuya invite atar mısın teşekkürler
  5. Asta

SİLİNSİN

aga discord. gg/JoyNetwork burdan gir dc ye ( gg'den önceki boşluğu silmeyi unutma)
  6. Asta

SİLİNSİN

Emek skyblockta çete ve taretin ne işe yarıyacağını merak ediyorum o yüzden gelicem akşam :D
  7. Asta

Perileos Roleplay | V2 ÇOK YAKINDA | Ortaçağ Hard Rol Yapma Sunucusu | discord .gg/p6exmmUtKT

Bunun gibiler kaostan besleniyor boşver onları. Ben dc'den inceledim baya ayrıntılı bir RP sunucusu merakla bekliyorum. Bir de dc'ye gelirseniz bana az para atın da birkaç el blackjack atıyım
  8. Asta

[1.16.4] > Citrine Network | Kanlı Ay | Çift El Kullanma | Süreli Claim | Özel Eşyalar | Anti XRay ve daha fazlası...

servere girdim ve bana kaynak paketi istermisin diye sordu server. hayıra basınca attı bende bidaha girdim kaynak paketi olmadan oynayamazsın deyip attı oyundan. nerden biliyim hayıra basınca bidaha giremeyeceğimi ayrıca madem zorunlu not falan ekleyin yada bidaha sorsun istermisin diye hayıra...
  9. Asta

LuxCraft Tek Blok |+50 Online |Tek Blokta Hayatta Kalabilecek misin? | Zorlayıcı Ekonomi | Özenle Hazırlanmış Sistemler | PLAY.LUXCRAFT.PW

Evet evet güzel bir sunucuya benziyor ama keşke şu sunucuları cumartesi günü açmayı bıraksanız meşgulüm o gün kardeşim
  10. Asta

Minecraft 1.17 Mağaralar ve Dağlar Güncellemesi Yenilikleri

Ah ah kablosuz redstone için sabırsızlanıyorum bir sürü yeni farm geliyor inşallah
  11. Asta

Oyun Parasıyla Spawner 213.142.159.137 Efsane Yeni Emek Skyblock Serveri VEORA CRAFT İP:213.142.159.137

girmeye çalışınca unknown host diyor emin misin ip'nin " play.veoranetwork.com " olduğuna?
  12. Asta

[ AKTİF ] hardmc.keyubu.com | Survival | Çiftlik | Kelle Avcısı | Random Tp | Kazı Kazan | #IYININ IYISI

Baya güzel bir server lag sorunu vardı onuda çözdü kurucular saolsun
  13. Asta

PLAY.RYZONFC.COM | 1.8 | Pass Sistemi | Hergün Turnuva | Epik Setler| /ce | Envoy | Raid Sistemi | Blok Yükseltici | Spawner Sistemi | %25 İndirim

Kardeşim güzel online var diye girdim bakımda /discorda yazdım geçersiz adres sağdaki siteye girdim girmiyo ben nasıl öğrencem nasıl açılcak dc verebilir misin?
  14. Asta

AiakosMC | 1.16.5 Survival olarak çok yakında hizmetinizdeyiz. DC link içeride

lan sunucuya noldu dün ne güzel oynarken bugün yok
  15. Asta

server açılmadı ama oynayacakların yarısı serveri denedi bile :D
  16. Asta

Valla efsane sunucuya benziyor haritalar falan sabırsızlıkla bekliyorum