Arama sonuçlarınız

1. SubaruVolvoAudi4ever

[mc.stianarchy.xyz] STi Network (Anarchy | CPvP) [1.9-1.20.1] Türk Anarşi | CPvP Sunucusu || Kuralsız, gerçek anarşi deneyimi! || 3 Yıldır Açık!

Buradaki tüm yorumlar; konuyu kendi discord sunucumuzdan duyurmam üzere, discord sunucumuzdan gelen üyelerimiz tarafından yapılmıştır. Asılsız yorum yapmanın hiçbir mantığı yok.
  2. SubaruVolvoAudi4ever

[mc.stianarchy.xyz] STi Network (Anarchy | CPvP) [1.9-1.20.1] Türk Anarşi | CPvP Sunucusu || Kuralsız, gerçek anarşi deneyimi! || 3 Yıldır Açık!

Vay vay vaaay. Yaklaşık 1 ay civarı bakamıyordum sunucuya ve olan olaya bak! Anlaşılan birileri sunucumuzun adını kirletmek için bu tarz bir harekette bulunmuş. O oyuncunun adına ben herkesten özür diliyorum. Ben her ne kadar oyuncularıma 'başka sunucularda reklam yapmayın' desem de, arada böyle...
  3. SubaruVolvoAudi4ever

Artık sunucumuz 1.9-1.19.4 sürümlerini desteklemektedir! Discord Sunucumuz: https://discord gg/G7WqRHs (aradaki boşluğa nokta eklemeniz gerekmekte.) Genel Bilgi STi Network, 29 Haziran 2020 tarihinde açmış olduğum bir anarşi sunucusudur. Sunucumda hiçbir şekilde bir kural bulunmamaktadır...