Arama sonuçlarınız

1. P

iptal edildi

iptal edildi
  2. P

İstek Anti Xray Koruması

selam, serverime anti xray koruması istiyorum bunun için bi plugin var mıdır Orebfuscator u denedim ama sanırım benim serverimin sürümü yok onda lütfen yardım edin sunucu sürümü: 1.9 discord: Delaredo#6370 eğer bana hızlıca ulaşmakisterseniz discorddan yazarsanız sevirinim
  3. P

Serverimde Bazı Dünyalarda Yağmur-Kar Yağmıyor Neden Sizce

multiverse-core den dünyalara baktım allowweather açık sonra essentials a girdim orda da açık olmadı en son askyblock a baktım orda yağmur ile ilgili bi ayar yok yeni açtığım dünyalarda yağmur falan yağıyor sadece berlili dünyalarda yağmuyor
  4. P

Dünyalar Arası Chat Grubu

selam benim isteğim 5,6 tane dünyayı bi grup yapıp sadece orda bulunan oyuncuların mesajları görmesine olanak tanımaktır mesela birisi grup dışı bir dünyada ise ona mesajlar gitmeyecektir. mesela hub varsa serverde skyblock grubuna gitmeyecektir mesaj çünkü hub grubunda hub olacaktır skyblock da...
  5. P

İstek Skript İsteği butona komut atama

şöyle bişi olcak bi düğme olcak ona yayla biri vurduğu zaman bi kaç komut girmem gerek command buttons u denedim ama yay ile çalışmıyor sadece el vuruşlarına etki gösteriyor yani okçuluk için bi yarışma yapıcam onun için böyle bi skript gerek umarım anlaşılmıştır burda olucam cevaplarınızı...
  6. P

İstek çek skripti

merhaba ben bi skript isitiyorum da çek skripti her yerde gördüm ama herkes adminler için yapmış ben oyuncular için bi skript istiyorum şöyle olucak bi oyuncu /çek <istediğisayı> yazıp eline istediği miktarda bi çek alıcak sağ tıklayınca parayı vericek ben bunu shopkeeper de kullanıcam o yüzden...
  7. P

İstek Yaratık Öldürmeyi Ölçme

ben serverimde hikaye tarzı bişi yapırum ve bi görev vericem oyuncuya görev şu olcak 25 zombi öldür 10 iskelet öldür 5 creeper öldür bunları yaptıktan sonra ekranda görev tamamlandı ödülünüz verildi ödüller: 500 TL gibisinden bi skript arıyorum
  8. P

Yardım Serverde Dünyalar Arası Sürüm

benim serverim 1.9 ve üstü için ama bitane plugin var (murder mystery) 1.12-1.16 sürümleri arası çalışıyor ben bi dünya üzerinde sürümü 1.12 ve 1.16 ya çeksem o plugin çalışır mı ve ben bunu nasıl yaparım eğer plugin çalışmaz ise sadece bi dünyanın sürümünü değiştirmeyi söyler misiniz ben...
  9. P

İstek OpSkyblock

bana opskyblock sanal market skripti verebilecek var mı
  10. P

Yardım Minecraft Block Party YETKİ SORUNU

selamlar ben blockparty kurdum serverime ama oyuncular giriş tabelasına tıkladıkları zaman izinleri olmadığını söylüyor pluginin sitesine gittim 2 tane izin olduğunu söylüyor blockparty.users ve blockparty.admin bunların ikisinide doğru gruba verdiğim halde op olmadıkça giiremiyorlar bunun...