Arama sonuçlarınız

1. M

Yardım random number yardım

Öncelikle cevabınız için teşekkürler while olayını tamamı ile unutmuştum siz söyleyince aklıma geldi. ikinci kodu kullanacağım nedeni internette araştırdığımda backpack skriptlerinin çoğu ya ender chest kullanıyor ya da 1.16 sürümüne uygun değil ve yapanlar ise oyuncuya özel yapıyor. Yapmış...
  2. M

Yardım random number yardım

Arkadaşlar ben bir backpack sistemi yapmak istiyorum (lütfen plugin kullan demeyin) bunu yaparken random bir kod oluşturuyorum ve bu kodun bir daha oluşturulmasını istemiyorum nasıl yapabilirim? set {_code} to a random number between 10000 and 99999 add "%{_code}%" to {backpack::*}
  3. M

İstek Belirli Bir İtemin Envanterden Asla Düşmemesi

arkadaşlar belirli bir itemi ne olursa olsun envanterinde kalmasını istiyorum yani mesela öldüğü zaman o sadece item yere düşmeyecek veya cheste koyamayacak ama envanterine istediği herhangi bir yere yerleştirebilecek
  4. M

Minecraft SuperGuilds Plugin

titlemanagere loncanın ismini nasıl uyarlayabiliriz?
  5. M

İstek xp bölüşme

mantığı anladım teşekkürler
  6. M

İstek xp bölüşme

Arkadaşlar bir oyuncu xp aldığında eğer {partyh::%player%} var ise {party::%{partyh::%player%}%::list::*} adlı variablesdeki herkes ile bölüşecek misal 100 deneyim puanı almışsa 4 kişiye 25 deneyim puanı dağıtılacak bu arada takım limiti max 4 kişi Not: parti skriptini internetten aldığım için...
  7. M

Yardım iksir şişesini stacklama ve eventi

açıklaması olması daha iyi olmuş başlangıç orta ve yüksek seviye iksirler oluşturabilirim teşekkürler ^_^
  8. M

on drink of water bottle named "Can Iksiri": şeklinde mi yapıyoruz hata veriyor da? bu arada iksir stacklama olayını plugin ile hallettim yine de teşekkürler
  9. M

arkadaşlar normalde "on drink of water bottle" eventi ile içilen su şişesini algılayabiliyoruz peki ya bunu "Can iksiri" adlı iksiri içtiğinde etkileşime geçecek bir şeyler yapabilir miyiz? ve ekstra olarak içi dolu şişeleri nasıl stacklanabilir yapabilirim??