Arama sonuçlarınız

1. RobustSoul

DIANA ortağını arıyor!

Selamlar, değerli Forum Gamer üyeleri! Nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Sizlere bir şeyden bahsetmek istiyorum. Yeni açılacak projemiz olan DIANA NETWORK, yeni ortağını arıyor! Eğer aylık olarak belirli bir miktar para ödeyebilir iseniz, aşağıdaki formu doldurup özel mesaj atarak ekibimize kurucu...
  2. RobustSoul

İstek Her zaman gözüken BossBar.

BossMessenger diyorsanız o paralı.
  3. RobustSoul

Sunucu sürümüm 1.12.2
  4. RobustSoul

Kesilmesi şu şekilde, bossbar çalışıyor ama ara sıra bossbar ekrandan gidiyor. Sonra geliyor ama sonra yine gidiyor.
  5. RobustSoul

Plugin çalışıyor ama yine kesintiler oluyor.
  6. RobustSoul

Plugin veya skript ile olmaz mı acaba? O şekilde istemiyorum da.
  7. RobustSoul

Merhaba. Sunucumda her daim gözükecek bir bossbar istiyorum. Skript yada plugin farketmez. Verebilirseniz sevinirim.
  8. RobustSoul

Yardım LuckPerms 1.12.2

Orayı bulamadım ve sorun ASkyBlock ile alakalı değil.
  9. RobustSoul

Yardım LuckPerms 1.12.2

Sonuç bu. TuSKe'yi kaldırdım.
  10. RobustSoul

Yardım LuckPerms 1.12.2

İşte log dosyasının çoğunluğu (sadece baş kısımları yok): LuckPerms için 1.12.2 sürümü arıyordum ancak indirdiğimde hata veriyordu. Sunucu kapanıyordu. Yardım edebilecek varsa sevinirim.
  11. RobustSoul

Teşekkürler FFHD adam Yorumumu beğendin

Teşekkürler FFHD adam Yorumumu beğendin
  12. RobustSoul

Yardım lol açılma sorunu

Sağ Tık>Özellikler>Uyumluluk>Bu programın çalıştırılacağı uyumluluk modu>Tik at>İşletim sistemini seç>Uygula>Tamam'a bas
  13. RobustSoul

EnderBank - Kolay Konfigüre Edilebilir Faizli Banka Eklentisi

https://forum.gamer.com.tr/konu/enderbank-sorunu.456184/
  14. RobustSoul

Yardım EnderBank Sorunu

Merhaba. 1.12.2 PaperSpigot kullanıyorum ve EnderBank indirdim. Ancak /bank yazdığımda bir hata çıkıyor. /enderbank değil, /bank. Hata şu: Yardımcı olursanız sevinirim.
  15. RobustSoul

Eklentiyi kurdum, ancak an internal error gibisinden bir hata veriyor. Daha önce görmüşsünüzdür.
  16. RobustSoul

Sürüm değiştirdik 1.9 olarak. Acaba 1.9'da çalışıyor mu? Yada 1.9 için bir sürüm var mı? Şu an çalışmıyor.
  17. RobustSoul

Eklenti 1.8'de çalışıyor mu acaba?
  18. RobustSoul

SonCesurlar ekibi olarak hosting arayışı

Önerim kesinlikle Keyubu'dur. Sizlere ücretsiz web script bile sağlıyorlar. Buraya tıklayarak aradığınız özellikteki fiyatları görebilirsiniz. Kendin Topla sistemi bile eklemişler. Size önerim kesinlikle Keyubu. Ancak ne yazık ki Almanya satışları bitmiş bulunuyor. Türkiye lokasyon satıyorlar...
  19. RobustSoul

Yardım LuckPerms Chat Prefix Sorunu

Benim önerim olarak LuckPerms'in prefix sistemini kullanmayın. EssentialsX-Chat pluginini indirin ve EssentialsX'in kendi configinden Essentials Chat yazan bölümü bulun. Oradan her grubun yazma şeklini ayarlayabilirsiniz. Örnek olarak kurucu grubunun adı yönetici ise orada gruplara yönetici: ''...
  20. RobustSoul

ExpiryCommands - Süreli VIP & FLY (VIPZero migration) 1.8 - 1.16

Plugini gerçekten aşırı beğendim. Yapanın ellerine sağlık.