Arama sonuçlarınız

1. Akrei

Grup Etkinliği Minecraft yardımlaşma, bedava paketler, skriptler ve tasarımlar UP

Sunucumuz, ücretsiz eklenti paketleri, ücretsiz tasarımlar, skriptler'den oluşmaktadır. Üyelerimizin isteklerini değerlendirmekte ve yapmaktayız. Sunucunuz için aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir yerdir. Sunucumuza katılıp ücretsiz şeylerden yararlanmak için davet linkiniz; discord...
  2. Akrei

PLAY.MİNESYUM.COM [ 1.8X - 1.16X ] BETA! - Enfes bir emek skyblock sunucusu! | Borsa - Uçan Küreler - Mob Coin - Özel rütbeler ve çok daha fazlası!

Kısa bir sürede bu kadar online'a ulaştığımız için hepinize teşekkür ederiz, oylama sonucu sunucumuzdan 1.8 Skyblock kalkacak ve 1.16.5 Özel itemli Skyblock ve Survival eklenecek, hatta eklendi bile denilebilir.
  3. Akrei

1.16.5 skyblock eklenti paketi

1.16.5 veya daha üst bir sürümde Skyblock eklenti paketi satan var mı, varsa discord'dan beni eklerse sevinirim. Akrei#6826
  4. Akrei

PLAY.MİNESYUM.COM [ 1.8X - 1.16X ] BETA! - Enfes bir emek skyblock sunucusu! | Borsa - Uçan Küreler - Mob Coin - Özel rütbeler ve çok daha fazlası!

Güzel yorumun için teşekkür ederiz, genellikle güncelleme fikirlerini sizlerden almaktayız. ^^
  5. Akrei

SkyBlock v0.3 Güncellemesi + Satış fiyatları arttırılmış, kasılmanız biraz daha basitleştirilmiştir. + Hologram alt yapıları güncellendi. YENILIKLER + Fly Market + Banka Soygunu
  6. Akrei

Skyblock v0.2 Güncellemesi - Makineler kaldırıldı YENILIKLER + Maden sistemi eklendi + Özel MobCoin sistemi eklendi + Sandık etkinliği eklendi + Bazı sistemlerin hataları giderildi
  7. Akrei

Market'te eşyaların satış fiyatları için ekstra bir menü ayarlanacak, oyun sürümü şuanlık 1.8 ancak diğer oyunlarımız güncel sürümle gelecektir, yorumun için teşekkürler.
  8. Akrei

Hocam Emek Skyblock ek olaraktan sunucu yeni, oyuncular daha kasmadan para kasma warpı neden açsınlar?
  9. Akrei

Skyblock Güncelleme notları ( v0.1 ) - GünlükÖdül'de verilen 10 Dakika uçuş süresi kaldırıldı. - Market'te bazı eşyalar kaldırıldı. YENILIKLER + Teslimat eklendi. + Vote eklendi .( 10 Dakika Uçuş süresi ve Vote kasası kazanabiliyorsunuz ) + Bazı teknik sorunlar giderildi. + Korumalar biraz...
  10. Akrei

Skyblock Güncelleme notları ( beta 0.1 ) - Fabrika kaldırıldı + Birkaç düzeltme + Birkaç denge değişikliği YENILIKLER + Para Basma Makineleri eklendi. /market'den ulaşabilirsiniz. + Pet* sistemi geldi, bu petlere yakında gerek kasalrdan gerekse siteden ulaşabileceksiniz.
  11. Akrei

12. Akrei

Ön koltuklardan bir yer kaptım bile. :cay:

Ön koltuklardan bir yer kaptım bile. :cay:
  13. Akrei

Lucky "Project" Sorunsalı

Ne bu tantana arkadaşlar, konuda sırf boş yorumlar var 7 sayfa okumadım bile. @xxAlac Firma demek yeni açılan ve 0 referansı olan bir şey demek değildir. Ek olaraktan satış yapmadığınızı söylüyorsunuz ancak discordunuzda müşteri rolüne sahip birkaç kişi gördüm, ek olaraktan özeldende satış...
  14. Akrei

• [CraftLegends] • | 1.8.X Faction | Kademeli Kasalar | Gök Taşı | Sanal Komutlar | Hediyeli Lapis | Otomatik Event | Detaylı Konu | Ödüllü Turnuva |

Konu tasarımı gelişmeli, sunucudaki renk uyumu vs. düzeltilmeli. Sunucu uzun ömürlü olursa gelişeceğine inanıyorum, başarılar!