Arama sonuçlarınız

1. Crotus Bilişim Hizme

Java Project Gerçek Yüzü | Yeni Dolandırıcı Kanıtları Mevcuttur Konunun Altında

90 TL Bynogameden sana bakiye atıldı hatırla dolandırdığına dahi kanıtları toplandı konu 2 güne güncellenecektir. Bu senin banlanmana sebep olucaktır.
  2. Crotus Bilişim Hizme

Burada ben müşteriyim diyene inanmıyorlar konuyu okurmusunuz haklıyı görürsün.
  3. Crotus Bilişim Hizme

BELLİ KANITLAR BULLUNUYOR BURADA SEN HALEN KENDINI SAVUNUYORSUN ÇOK SAÇMA İNSANSIN İTRAZ EDECEGINE BASKALARIN YAPTIGI YALANLARI BURAYA PAYLASIYORSUN VE BANA HALEN SAYGISIZLIK YAPIYORSUN. BANA SUC ATACANA ILK ONCE AYNAYA BAKTA KONUS
  4. Crotus Bilişim Hizme

Dolunayla Biz Kavgalıyız Zaten 7 Aydır Konuşmuyoruz Sorabilirsin Benim Senin Gibi Sahtekar Ekip Arkadaşlarım Yoktur.
  5. Crotus Bilişim Hizme

1. Özel Mesajlar Paylaşılmıyor 2.si Orada Şaka Yapıldı 3.sü Orada Müşterimi Çaldığına Dahi Söylenişte bulundu Doğruydu bizde şakalaştık Forum Kurallarını Okuyun Tekrar Şikayette Bulunacağım Eğer Kaldırılmazsa Küfürlü İçerik Var
  6. Crotus Bilişim Hizme

Şimdi Kardeş mi olduk haberim yok Ben Sahtekarlarla Kardeş Olmam Lafın Gelişi Olsa Bile Deme
  7. Crotus Bilişim Hizme

Aboovv Ne Gülüyorum sana şu an biliyonmu satıcı yokmuş ben 1 sene aldığım için bazı kısıtlamalar var cahilliğin böylesine karşılaştık
  8. Crotus Bilişim Hizme

(parkında oyna sen benim yapmam gereken siparişlerim mevcut) Bir satıcı böyle konuşamaz size tekrardan kuralları okuyunuz. Sana Ben Herkes LuckyBea dan paket aldım dolandırıldım diyen insanlarımı inanıyon çok boş yorumlar yapıyorsunuz kanıtınız varsa bekliyorum telif attığım resimden sonra...
  9. Crotus Bilişim Hizme

Ben Kişiye Özelden Bahsetmedim 2.cisi Yaptığı Logolar O Kada Ücret Etmez Ben Bunu Söyledim Eleştiri Yaptım Ve Müşterisi Olarak Yukarıdaki Konuyu Okuyarak Cevap Verirmisiniz. Benim paketimin videosunu çeken adam benden üye kasıyor o kadar gurursuz.
  10. Crotus Bilişim Hizme

Burada Kendini Rezil Etmişin Yorum Yapılarak Banlanmıyoruz Biraz Forum Gamer Kurallarını Okurmusun. Ve Bir Platform Ezik Ruhlu Kelimeler Kullanamaz. Burada Bİde Kanıt Sunulmuş Kendinin Gerçek Yüzün Ortada
  11. Crotus Bilişim Hizme

Tabi 21 Yaş Abimiz Kanıtların nerede Çalıntı Logo Yaptığımıza Dahi Kanıt Sunamayan bir zavallı görüyorum forum gamerda böyle insanların dolaşması kötü sorunlar açabilir forum gamerda senden daha önce satış yapmakta bulunuyorum hiçbir sorunsalım bulunmuyor üstüne ben kanıtlarımı sundum bana...
  12. Crotus Bilişim Hizme

Bir Kurnaz Piyasadan Gidiyor Bir Kurnaz Geliyor :D Burada Bize Alıntı Logo Sattığımızı İddia Ediyor Arkadaşımız. Arkadaşlarım Burada Eleştiride Bulundum Yanlışta Olduğunu Düşünmüyorum Sizce 35Tl MuzCraft Kullandığı Onların Sattığı Alıntı Logomu Yoksa Kendi Emeklerimizle Düşüncelerimizle...
  13. Crotus Bilişim Hizme

a!s #0001 Emek Hırsızlığı

Arkadaş cidden çoçukca birisi ve ergen ayaklarında takılan bir küçük kardeşimiz 1 sene önce paketimizi paylaşmasıda çok gülmeme geldi
  14. Crotus Bilişim Hizme

a!s #0001 Emek Hırsızlığı

Merhaba Değerli Forum Gamer Üyeleri ; Konu Neden Açıldı a!s #0001 Discord isimli arkadaş millete dilenerek benim paketlerimi bulmuş artık ne yaptıysa ? ve bunu youtube üzerinde videosunu çekip ücretsiz dağıtacakmış. Şimdi Neler Olacak Paketlerimizi dağıtan müşterilerimizi bulduk ve onlara...
  15. Crotus Bilişim Hizme

Bukkit Türk Sorunsalı - Dolandırıcılara Kanmayın

Bu Arkadaşım Benim müşterim deilki benim bile dolandırıldıgından 1 hafta önce aklıma geldi pişman oldum dedi bunların kanıtlarını yüze yüzene vura vura anlatabilirim bu dolandırıcılık olayı bitmiş olabilir ama konu kalkmayacak ve + bu sizin çalıntı map ve eklenti satmadınızı kanıtlayamaz
  16. Crotus Bilişim Hizme

Dostum Neyin Nolduğunu kanıtlar anlat'tı zaten craftrosi ücrtesiz paylaştıgı eklenti paketlerinden yapıldıgına dahi ssler atılmış demiş bide sonoyuncu mapı var ne güldüm be böyle devam ke unutma ama bu forum hiçbir zaman kalkmayacak + başka forumlardada görürsün böyle dolandırıcılara insanlar...
  17. Crotus Bilişim Hizme

Kankacım CraftRosi'nin ücretsiz paketlerinden alıntı yapmısın + diyosun 20tl'lik paketten 100tl vermem diyosun hem leak kullanıyon hem + müşterini suçlu çıkartıyon Zaten Ss'ler sizin karaketerinizi anlatıyor
  18. Crotus Bilişim Hizme

Bungeecord Port Açıklarını Kapatma ! (SecuredNetwork)

Lütfen İyi Takip Edin Videolarımı
  19. Crotus Bilişim Hizme

[Kaldırıldı] Harika Ötesi OpSkyBlock Plugin Paketi

CreativeProject Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu: Harika Ötesi OpSkyBlock Plugin Paketi - Yeni Nesil OpSkyBlock Plugin Paketi Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...