Arama sonuçlarınız

1. Zatines

Yardım askyblock köylü sorunu

sadece AskyBlock
  2. Zatines

Yardım askyblock köylü sorunu

merhabalar ASkyBlock dünyasında köylü oluşturabiliyorum (köylü yumurtası) fakat köylüye sağ tıklayınca her hangi bi menü yada herhangi bişi gelmiyor neyapabilirim?
  3. Zatines

İstek lockettepro

merhaba gençler lockette pro için destek istiyorumda istediğim şey: bir op, birisinin adasında sandığa baktığında yada birsinini sandık kilidini kırınca chatte duyuru atıcak admin şu oyuncunun sandığını kırdı diye
  4. Zatines

> Kozmik Oyuncu

> Kozmik oyuncu olarak "her daim ileriye" sloganını dile getirerek her birşeyimizi özenle yapmaya çalışıyoruz bunun için ekibimizinde bizler gibi özenli olmasını istiyoruz. Yaş sınırlandırması yapmıyoruz, kız yada erkek ayrımı da yapmıyoruz bizim için yeteneğiniz önemlidir. Yeter ki saygını...
  5. Zatines

> Kozmik Oyuncu Mimar arkadaşlar için kontenjanlar tekrardan aktif!

> Kozmik oyuncu olarak "her daim ileriye" sloganını dile getirerek her birşeyimizi özenle yapmaya çalışıyoruz bunun için ekibimizinde bizler gibi özenli olmasını istiyoruz. Yaş sınırlandırması yapmıyoruz, kız yada erkek ayrımı da yapmıyoruz bizim için yeteneğiniz önemlidir. Yeter ki saygını...
  6. Zatines

> Kozmik Oyuncu Yetkili alımları başladı.