Arama sonuçlarınız

1. elitracraft

ElitraCraft Sunucusu 2 Yıllık Tecrübe - Rehber & Moderator & Discord Yetkili

ElitraCraft Sunucusu Yetkili Alımları Aktif! Aranan Özellikler ; - ElitraCraft Sunucularında 1 Aydan daha fazla süre oynamış olmalı , - Günlük/Haftalık Yetkili Sesli Toplantılarına gelebilmeli ( Mikrafonu olmalı ) - Minecraft ve Komut bilgisi olmalı - Sunucu kurallarına hakim olmalı - Daha...
  2. elitracraft

ElitraCraft SkyPvP yetkili alımı

Yakında açılacak olan SkyPvp bölümünde ilgilenebilecek Üst yetkililer aranır . Bunlar ; - Admin - Moderator - Rehber Admin olmayı düşünüyorsanız öncelikle aktifliğinizde sorun olmamalı , İletişim becerisi yüksek olmalı , SkyPvP bölümünda sorumlu olacağı için tamamı ile ilgilenebilecek...
  3. elitracraft

-OYNA.ELITRACRAFT.XYZ - 1.8-1.16.5 - Hub - PvP - Metin Taşı - Klan Savaşları - Orman - PvpMarket - Deneyimli ve Adaletli -

Discord Sunucumuza gelmek isteyenler .gg/ 8DuqHccyDU (.gg den sonra yazan kodu discorddaki sunucuya katıl bölümüne yazarak girebilirsiniz)
  4. elitracraft

Silinebilir

----
  5. elitracraft

!!! Yetkili mi Arıyorsun Gel'de 1 Konu'ya Göz At Derin :) !!!

Hocam Size Ulaşabileceğim Bir Adresin Varmı . İnstagram Hesabımız : elitracraft Discord : Furkanzyldrm#0001 Bunlara Ulaşabilirmisiniz ?
  6. elitracraft

ElitraCraft Yetkili Alımları

Sunucumuz İçin Yetkili Alımlari Açılmıştır.. Gelmek İsteyen Arkadaşlar Discorduma Arkadaşlık İsteği Yollayabilir.. Discord : Furkanzyldrm#0001 Sunucu : 8DuqHccyDU ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Aranan Yetkililer Admin Rehber Tasarımcı Yazılımcı Forum Sorumlusu Sosyal Medya Mimar
  7. elitracraft

Yardım Bir Oyuncuya Birden Azla Grup Ekleme örnek(Rehber-Vip)

Öyle Yaparsam WebSiteye Bağlayamam hemde Adam Rankup Yazınca Vip Alamaz Tek Tek benim vermem gerekir ama Ben websiteye baglamak isterim
  8. elitracraft

Yardım Bir Oyuncuya Birden Azla Grup Ekleme örnek(Rehber-Vip)

Merhaba Sunucumda 1 Kişiye birden fazla yetki verme nasil ayarlarim , Örneğin Bir Rank nasil vip alabilecek , yada Rehber vip alinca nasil olucak
  9. elitracraft

ElitraCraft Admin Aranır

Merhaba , Sunucumuz için Yetkili Aranır Bölüm : Faction Aylık 50 TL verebilecek Admin Aranır Bunun Sebebi : (Hem Güven Açısından hem de Sunucumuzu Hub Yapabilmek için ) Detaylar : Furkanzyldrm#0001
  10. elitracraft

Hosting Sponsoru Aranır

Merhaba Sunucumuzda Şuanlık SkyBlock var , hub kurmak istiyoruz Devamlı oyuncuları Var Sponsor Olabilicek Varmı Maddi dc : Furkanzyldrm#0001
  11. elitracraft

ElitraCraft Yetkili Kadrosunu Hazırlıyor !!!

ElitraCraft Olarak Yetkili Kadromuzu Hazırlıyoruz Detaylı Bilgi için ; Furkanzyldrm#0001