Arama sonuçlarınız

1. fari

Mekan Network - Arena Pvp Sunucusu Aktif! +20

Yetkilileri çok iyi, hitleri çok beğendim, haritalar güzel. Denemeye değer kesinlikle.
  2. fari

play.riberia.net - Emek Skyblock! - 1.8x/1.17x - 0 LAG - Gelişmiş Sistemler - Her Gün Etkinlik

Spawn internetten bulunmuş, onun dışında konu tasarımı eksik, başarılar.
  3. fari

(play.skyblock.tc) - [1.16.5] - Emek Skyblock - Madenci(yeni) ve Çiftçi - Minyonlar - Jeneratörler - Aylık Teslimat Yarışı(yeni)

Güzel olacağa benziyor, konu tasarımıc iyi fakat keşke sistemlere yer verseydiniz.
  4. fari

AntikBlok Emek SkyBlock 1.8-1.16 (Yeni açıldı)

Konu tasarımı başarısız olmuş, keşke sistemleri de ekleseydiniz.
  5. fari

kapanabiir

Güzel bir PvP sunucusu olmuş, umarım değerlenir :)
  6. fari

Mc.HiperNW.Net - Özel Sistemler - Sezonlar - x2 Kredi - 1.16.5 - 10.05.2021

Ne kadar sistemleri hoş olsa da hakettiğini bulamamış bir sunucu, başarılar!
  7. fari

EndLessNW 1.8-1.16.x - Emek Skyblock - Çakma Lobi - play.endlessnw.tk

Mimariler güzel, konu tasarımına biraz daha önem verilebilirdi, sistemler detaylandırılabilirdi. Başarılar!
  8. fari

kapanabiir

Kicked while connecting to cakmalobi: Outdated server! im still on (0) diye bir hata alıyorum, sürüm 1.16.5
  9. fari

➕ play.antikoyuncu.com ➕ - [1.8 - 1.16.5] - Faction Sunucu - Hile Koruması - Daha Fazlası için Konuya Gözat

Yazdığınız sistemlerin çoğu her faction sunucusunda var, sistemleri daha ayrıntılı belirtmeliydiniz .Haritalar güzel, konu tasarımı hoş, başarılar!
  10. fari

[1.12.2 - 1.17.1] Conconcraft - play.specialtr.com | ATM sistemi > Gelişmiş meslekler > Balıkçılık sistemi

Daha fazla soygun alanı eklenebilir çünkü soygun yapmaya başladığım an birisi direkt görüyor ve hapise gitmeme neden oluyor bunun dışında karşılaştığım kötü bir durum olmadı. Kaliteli bir sunucu deneyimlemenizi öneririm.
  11. fari

Akatron Online | MMORPG | AÇILIŞ 16 Temmuz!!

Potansiyeli olan bir sunucu, başarılar
  12. fari

Konuyu kapatır mısınız

Sunucu açık mı ?
  13. fari

Konuyu kapatır mısınız

Sunucu gayet güzele benziyor bakalım :)
  14. fari

AntikOyuncu - Deneyimli Oyun Severler Arıyor...

Discord adresiniz yanlış, site linki bırakmamışsınız.
  15. fari

ArafOyuncu - EmekSkyblock / Aylık para ödül sistemi / Minyon Sistemi /Oto Piston / Çiftçi / 1.8x/1.16x

Konu tasarımı gayet hoş fakat sunucudan görsellere daha fazla yer verilse çok daha iyi olabilirmiş, ayrıca adanın şeklini değiştirmeniz farklılık katmış ve bana göre iyi bir yenilik. Etkinliklerde bana göre yeterli umarım oyunculardan güzel bir geri dönüş alabilirsiniz iyi forumlar.:leley:
  16. fari

CastorCraft Yetkili Alımı Ve +20 Vip+ çekilişi

Ne anlıyorsunuz bedava paket kullanmaktan, kim bilir kaç sefer gördüm bu paketi. Sunucu kuruyorsanız kendiniz bir şeylerin altına girmelisinz bedava paket ile olucak iş değil bunlar, kolay gelsin iyi forumlar.
  17. fari

EnderFire Network - Yetkili Alımları - enderfire.net

Başvurumu yaptım umarım seçilirim:1: