Arama sonuçlarınız

1. fari

Azure Network | Hub Sunucu | Yetkili Kadrosunu Arıyor!

Sunucu Özellikleri ; Ram Miktarı : 20GB İşlemci : AMD Ryzen 5 3600x Depolama : 70GB Alınacak Yetkililer; Mimar(3x) Moderatör(1x) Yardımcı Youtuber Asistan Rehber Sunucumda olacak oyunlar; Faction, Survival, Skyblock Daha fazla bilgi ve başvuru için discord adresimiz ; https://**********/zUaRujDY
  2. fari

play.adoniscraft.tk | 2020 | 1.8x - 1.16x | Yeni Açıldı! | Birbirinden özel Sistemler! | Oyunda Olmayan Büyüler

Gelişmiş Faction Sistemi ile AdonisCraft karşınızda! /büyü komudunu kullanarak ekipmanlarınıza 5 Kademeli (Sıradan,Nadir,Efsanevi,Mucizevi,Destansı) Seçenekleri Kullanarak Üstün Güçlere sahip Olun! Amazon sistemi ile daha kapsamlı bir deneyim yaşayın. Entity Taşları kazanarak NADIR...
  3. fari

Sunucusuna Moderatör ve ya Admin Arıyanlar İçeri!

15 yaşındayım, yaklaşık 6 yıldır minecraft oynuyorum son 1-2 senedir sunucularda zaman geçiriyorum, önceden sürekli survival ve yaratıcı modda oynadığım için güzel yapılar yaptım ve şimdi kendimi değerlendirecek bir ekip arıyorum. 10'dan fazla sunucuda iş birliği yaptım, çoğunlukla admin olarak...