Arama sonuçlarınız

1. Nxymn

FNAF: Security Breach Oyunu Tanıtımı

FNAF: Security Breach Merhaba sayın forum gamer kullanıcıları,bugün Five Nights At Freddy’s Security Breach adlı oyunu size biraz tanımlayacağım.İyi okumalar. Oyunun piyasaya sürülme tarihi: 16 Aralık 2021 Security Breach, Freddy Fazbear'ın Mega Pizzaplex'inde geçen birinci şahıs, hayatta...
  2. Nxymn

Yardım Herhangi bir mobun doğmasını engelleme

Şöyle söyliyim creeper doğmasını istemiyorum.Biraz araştırdım 2-3 tane denedim çalışmadı.Bi yardım etseniz çok iyi olur.
  3. Nxymn

Wild Rift Skype Projesi

Selam Herkese, Bugün gündemde olan bir oyun için,Wild Rift için,bir skype grubu açtık.Tamamen ilk defa biz tarafından oluşturulmuş ilk Türk Wild Rift grubu. Ayrıca yeni katılan ilk 50 kişi arasından bir çekilişimiz olacak.Bu çekilişte 10 kişi ödül kazanacak,10 şanslı kişi istediği herhangi bir...
  4. Nxymn

(KONU KAPANDI)

konu oyun moderatörü yazısından alındığı için silindi.
  5. Nxymn

Call Of Duty Mobile Bilgileri

Merhabalar,bugün sizlere COD oyunuyla ilgili biraz açıklama yapacağım iyi okumalar. İOS ve Android için Call of Duty mobil konumuz silah, harita ve mod ayrıntılarını içerir ve oyunun nasıl indirileceğine dair yardım içerir. Call of Duty: Mobile, iOS ve Android cihazlarda yeni çıktı, bu...
  6. Nxymn

Adolf Hitler Kimdir?

Merhabalar,hai Bugun sizlere Adolf Hitler'i kendi çapımda yazdım.İyi seyirler. Adolf Hitler, 20 Nisan 1889'da küçük Avusturya kasabası Braunau'da, daha sonra üst düzey bir gümrük memuru olan Alois Hitler ve fakir bir köylü ailesinden olan eşi Klara'nın çocuğu olarak dünyaya geldi. Hitler...
  7. Nxymn

Gerçekten Kâr yapabileceğiniz yatırım meslekleri gibi.

Merhabalar,stajyer görevimden alınmış olmama rağmen,bi yardımcı olayım belki birileri okur diye düşünüp bu konuyu açmaya karar verdim.İşte en çok para kazandıran işler ve meslekler... 1 – Tavuk yetiştiriciliği. 2 – Çevre dostu inşaat. 3 – Bebek ürünleri. 4 – E-ticaret yapmak. 5 – Metal ürün...
  8. Nxymn

Film Önerileri

Öncelikle herkese merhaba sayın Forum Gamer halkı; Başlamadan önce değinmek isterim ki herkesin görüşü, düşüncesi, psikolojik durumu ve film izleme adabı hakkında bilgisi birbirinden farklıdır.Hepsine kısa kısa değinmek isterdim fakat yine de hem çok zaman alır, hem de yer kaplar.Çok vakit...
  9. Nxymn

Bu ne ?

Bune arkadaşlar bilen varsa yazabilirmi fena merak ettim
  10. Nxymn

Anime Anime Fotoğrafları

Merhabalar,bugün sizlerle bulduğum anime karakterlerini koyucam,siz bildiklerinizi yazarsanız çok iyi olur.Numaralandırma ile koyucam.
  11. Nxymn

Forum Oyunu Bana cevap ver !

Tek şart eğer benim soruma cevap vericekseniz yeni bir soru başlatmanız gerek.Yani ben şimdi soru sorucam sizde bu soruya adil cevap verip , yeni bir soru başlatmanız gerek.İyi oyunlar.Sorunuz ise: Foruma neden kayıt oldunuz?
  12. Nxymn

Yardımcı olabilecek yazılım örnekleri.

Merhaba,bugün sizlere bazılarını topladığım bazılarınıda kendim yaptığım kodlar göstericem.Umarım işinize yarar. Dosya gizleme JAVASCRİPT Hata Kontrolü (Tam olarak) Dosya Silme (Hatasız) fwrite fonksiyon örneği c# Umarım bütün forum kullanıcılarının işine yaramıştır.
  13. Nxymn

Pc den oynuyorum ama hiç merak etmemiştim

arkadaşlar minecraft skyblock,burda paylaşılan ip li serverlera mobilden girilebiliyor mu?
  14. Nxymn

Benimle CS:GO oynar mısın?

Merhaba,ben Kayra 15 yaş üstü ve ciddi bir csgo oyuncusu gerek.Gerçekten iyi arkadaş olup rank kasabileceğim bir arkadaş.Rankınız Nova üstüyse iyi olur çünkü Gold Novayım.Arkadaşlar bayadır girmiyordum csgoya steam baya level kastım ama fazla oynayamıyordum.(sınav,ders fln)Nerdeyse 4000 saatim...
  15. Nxymn

Matematik Bu sene için zorlanan kardeşlerimize..

2021 LGS: MATEMATİK İÇİN NASIL HAZIRLANACAKSINIZ? Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından hazırlanan LGS raporuna göre 20 sorunun yer aldığı Türkçe, Matematik ve Fen Bilimleri sorularında en fazla matematik soruları boş bırakıldı. Boş bırakılan soru oranı Türkçe’de yüzde 4.49, Fen Bilimleri’nde...
  16. Nxymn

Bilmeniz gereken kodlar.

Yıl 2021 olucak arkadaşlar hala bu kodları kullanmıyosanız hemen kullanmalısınız fps_max Bu kod ile bilgisayarınızın size sağladığı FPS değerini sabitleyebilirsiniz ya da 0 yaparak maksimum FPS değerini alırsınız. mm_dedicated_search_maxping Bu kod ile maç aratırken bağlanıcağınız serverin...