Arama sonuçlarınız

1. Nesna

Forum Oyunu İtiraf Et

Harikasın
  2. Nesna

Altın [EN GÜNCEL] [1.16 - 1.18] OYNA.NONYCRAFT.COM - Survival Sunucusu - Olympos & Nony - Pixel Tab - Seviyeler - Kanlı Ay - Minyon - Ekonomi Survival

Sunucu içi tasarım ve konu tasarımı biraz basit kalmış gördüğüm kadarı ile. Sunucuya girip kontrol etmedim ama beni sarmaz gibime geliyor. Başarılar <3
  3. Nesna

Gamerway Towny | Krallığını Kur, Düşmanlarını yok et! |1.12 - 1.17| Türk Towny Sunucusu

Sunucu kaliteli olmuş lakin konu tasarımı için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Bence konu tasarımınız biraz geliştirilmeli harici hoş bir sunucu, başarılar dilerim <3
  4. Nesna

Forum Oyunu En Son Yorumu Kim Yapacak ?

Belki ben
  5. Nesna

İstek Oto toplama skripti

hiçbir şey anlamamak :D
  6. Nesna

Pixel Levha Minecraft Sunucuları için Mimar & Pluginer & Geliştirici Arıyor!

Neden biz kısmını biraz daha detaylandırılsa sanki daha iyi olur. Şimdiden başarılar dilerim sunucunuzda <3
  7. Nesna

Yardım Minecraft 4GB Ram ile kaç kişi kaldırır

Aynen kanka aynen fpğdaskıbgkbğd. Paketinin optimizasyonu fena değilse 30 oyuncuya kadar 20 tpste götürürsün.
  8. Nesna

Dizi Film Sitesi Hakkında

Sitenin kendi databaseinde bulunursan dava yiyebilirsin lakin o yazıda da dendiği gibi başka bir video izleme platformundan sitene koyarsan sorun olmaz.
  9. Nesna

Kaliteli Bir Hub Sunucusu | Emek Skyblock | Emek Survival | ColonyNetwork

Ve 2 ay boyunca açılmamış. Kapanmış sanırım. Üzücü
  10. Nesna

Bedava Ücretsiz Yeşil Temalı Konu Tasarımı | Design by Nesna 2021-01-12

Kendim yaptığım yeşit temalı konu tasarımını Forum Gamer ailesi ile paylaşma kararı aldım. Arayan arkadaşlara umarım yardımcı olur.
  11. Nesna

Ben geldim!

Ben geldim!