Arama sonuçlarınız

1. KafalarMC

#YENİAÇILDI! 1.8-1.17.1 oyna.kafalarmc.com |

Sunucu kapandı.
  2. KafalarMC

KafalarMC Faction | Builder arıyor!

2019'Den Beri faaliyet gösteren kafalarmc için builder arıyoruz. Faction mapı tasarlayabilecek arkadaşlar bana discord üzerinden: Batuhan Poyraz#5327 yada buradan ulaşabilirler. ----------------------------------------------------------
  3. KafalarMC

[1.18.1] <|> OYNA.KAFALARMC.COM <|> EN ETKİLİ HİLE KORUMASI! <|> Survival, Skyblock, Faction #Birsunucudandahafazlası!

UYARI! Bu sunucu bağımlılık yapar. MİNECRAFT SUNUCULARINA FARKLI BİR TARZ! ----------------------------------------- OYNA.KAFALARMC.COM
  4. KafalarMC

[ 1.18.1 ] [ YENİ AÇILDI! ] OYNA.KAFALARMC.COM #LAGSIZOYUN! Dengeli Ekonomi! Çiftçi! Minyon! Jeneratör! Etkinlikler! [ İLGİLİ YÖNETİM ]

UYARI! Bu sunucu bağımlılık yapar. EMEK SKYBLOĞA FARKLI BİR TARZ! ----------------------------------------- OYNA.KAFALARMC.COM
  5. KafalarMC

Yardım oltayla adam çekmeyi kapatma minecraft

oltayla adam çekmeyi nasıl kapatabilirim suncuu sürümüm 1.16.5
  6. KafalarMC

Yardım Köylü meslek değiştirme

Sunucumda shopkeepers yüklü, normal köylülerin önüne kürsü koyuyorum mesleğine bakmadan kürsüyü kırınca mesleği gidiyor yani değiştirebiliyosun fakat mesleğine bakınca kilitleniyor bu kilitlenmeyi nasıl kaldırabilirim sadece item aldığında kilitlensin istiyorum
  7. KafalarMC

Yardım Mob sayısını düşürme

sunucumda 5 dakikada bir toplamda +600 mob doğuyor buda tps düşüklüğüne sebeb oluyor mobları temizlediğimde sorun gidiyor mob doğma sayısını nasıl düşürebilirim bukkit.yml monster: 10 animals: 5 daha çok düşürmem işe yarar mı ?
  8. KafalarMC

Yardım TPS Düşüklüğü acil yardım

beyler sunucumda acayip şekilde tps düşüklüğü mevcut timingsi bırakıyorum rica etsem sorunun ne oldugunu söylermisiniz Aikar's Timings Viewer
  9. KafalarMC

Zümrüt 1.19.2 | PLAY.KAFALARMC.COM [ANTİ-XRAY] [Paladin + Hile Koruması] | +55 Özel Büyü | Zindan Sistemi | Petler |

10. KafalarMC

İstek Ölünce itemlerin cheste gitmesi

Beyler bi plugin vardı, oyuncuyu öldürdüğünde adamın itemleri cheste gidiyor cheste sağ tıklıyosun itemler geliyo o chest 10dk orada kalıyor hologram falan cıkıyo hatta üstünde
  11. KafalarMC

Yardım Essentials Emergency Mode sorunu !

Merhabalar sunucum stabil çalışsada logda şu error canımı sıkıyor; [Server thread/ERROR]: [EssentialsProtect] essentials not installed or failed to load essentials protect is in emergency mode now Yardım edebilecek var mı ?