Arama sonuçlarınız

1. iForces

Yardım Skript greater than algılamıyor( ÇÖZÜLDÜ )

Merhabalar sunucum için kendim süreli uçuş skripti yazdım ancak skript içinde Bölümünü algılamıyor ve konsolda; Hatasını Alıyorum Yardımcı Olurmusunuz. Hata olan kısım;
  2. iForces

Yardım minecraft spawner skripti

merhaba değerli forum okuyucuları bugün sizlerden bir istekde bulunacağım sunucum için bir Eşya spawneri skripti bulup kendime göre editledim ve bir sorunum var eşyaları düşürmek için aşşağıdaki kodda göründüğü üzere sadece bloğu koydukdan sonra item düşürüyor yani kısaca eşya düşürme olayı...
  3. iForces

Yardım (Minecraft Sunucu) Askyblock island level

Evet arkadaşlar bugün sizlerden bir öneri/yardım istiyorum, askyblock plugininde /is level yazdığımızda ada levelimiz yenilenir evet, ancak bunu /is level yazmadan direkt level bloğu koyduğunda kendisinin yenilemesini sağlamak mümkünmüdür acaba? :haa:
  4. iForces

Yardım (!ÇÖZÜLDÜ) Minecraft 1.9 WorldGuard Çalışmıyor!

(!ÇÖZÜLDÜ) Sorunu kendim çözdüm arkadaşlar hata açıklaması aşşağıdaki gibidir sadece yapmanız gereken worldguard sürümünü kontrol etmek ve /rg def yada /rg yazmak/rg çalışıyorsa bi problem yoktur define atabilirsiniz sunucum için worldguard indirdim ancak serveri başlatıyorum /pl yazıyorum...
  5. iForces

Admin Chat (Yetkili Sohbet) Skripti

Merhaba Değerli Forum.gamer Kullanıcıları Bugün Sizlere Çoğu Yerde Bulunan Admin Chat (Yetkili Sohbet) Skriptini Paylaşacağım KOD: command /ad <text>: permission: admin.chat executable by: players and console aliases: adminsohbet, achat trigger: message...
  6. iForces

SORUN ÇÖZÜLDÜ

SORUN ÇÖZÜLDÜ