Arama sonuçlarınız

1. Java Project

AsinPW - AlfaNW logo çalışması.

Elinize sağlık başarılı bir logo çalışması olmuş hocam böyle devam ederseniz ilerleme katedeceksiniz buna inanıyorum iyi forumlar dilerim
  2. Java Project

Gelişmiş Report Skripti tamamen ücretsiz!

Başarılı hocam fakat kendi yapmadığınız belirtirseniz linçlemelerden uzak durursunuz iyi forumlar
  3. Java Project

JavaProject Dolandırıcılığı - Mücahit Aktaş Sorunsalı - mucosgrin#0001 - 735200443017330728

Yapmadığım bir şey için alınacağımı sanıyorsan yanılıyorsunuz olayı daha bilmeden boş ithamlarda bulunuyorsunuz siz de buna alının :)
  4. Java Project

JavaProject Dolandırıcılığı - Mücahit Aktaş Sorunsalı - mucosgrin#0001 - 735200443017330728

İlgileniyorlar canım :) Mesaj yolladılar bana kafanı yorma sen
  5. Java Project

Gelişmiş Report Skripti tamamen ücretsiz!

İyi forumlar güzel konu
  6. Java Project

Bedava Discord Nitro

Teşekkürler hocam gayet güzel ve bilgilendirici bir konu olmuş :)
  7. Java Project

JavaProject Ekibi Kişiye Özel Plugin Paketleri Ve Kişiye Özel Hizmetler Sağlıyor !

Çok teşekkürler hocam mutlu oldum adıma :)
  8. Java Project

İstek Minecraft Türkçe Plugin Paketi İstiyorum

Hocam merhabalar yardımcı olabilirim kişiye özel hizmetlerimiz ile her daim en iyisini isteyenlere :) Discord : mucosgrin#0001
  9. Java Project

Java Project Gerçek Yüzü | Yeni Dolandırıcı Kanıtları Mevcuttur Konunun Altında

İstediğiniz kadar bulunun ne yaparsan yap bana bir şey yapamazsın
  10. Java Project

Bu ve bunun gibi birçok rezillik konuya bir yorum bile atmayacağım iyi oyunlar :) İnsanlara değer vermeyen ve seviyesiz insansın :)
  11. Java Project

Komiksin baya ne alakası var onunla gözükmüyor bile sizin verdiğiniz emek dedikleriniz bile görünmüyor dostum neyse kardeşim yaşındasın git benim yerime başkaları ile uğraş ben logo konusuna bakmıyorum bunu biliyorsun hala üsteliyorsun :)
  12. Java Project

Daha satıcı tagın yok satış yapıyorsun forum kurallarını okuduğun buradan belli senin gibi okuduğunu anlamada bile zorluk çeken bir insansın :)
  13. Java Project

Gerçekten komiksin hadi bakalım iyi olan kazansın :)
  14. Java Project

Çalıntı paketlerle anca 70 müşteri görürsün birçok kişi var senin eski müşterin benim yeni destek %3 saygı ve hitap %0 ben kanıtlarla değil insanların sözleri ile buradayım ve Java Project olarak kuyruğunuza basmaya da devam edeceğiz sen ister ağla ister üzül yani demem o ki Java Project sizi...
  15. Java Project

Merhabalar değerli forum dostlarım kendilerini bilmez bir arkadaşla daha beraberiz kendileri çalıntı logo yaparak bir yere gelmek isterken bizim kendimize özgü logolarımıza dil uzatır olmuşlar :) Buraya yazmamdaki temel amaç bu ve bunun gibi insanların hakettikleri değeri yani hiçliği bulması...
  16. Java Project

Yardım Sunucum trollendi yardım

Hocam merhabalar sunucunuzda bir açık bulup veya op açığı bulup trolleme ihtimali çok yüksek tabelayı kimin koyduğunu bulamazsınız ama sorunun nerden kaynaklı olduğunu bulabiliriz discord : mucosgrin#8646
  17. Java Project

JavaProject Ekibi Kişiye Özel Plugin Paketleri Ve Kişiye Özel Hizmetler Sağlıyor !

Çok teşekkür ederim hocam değerli yorumunuz için :)
  18. Java Project

İstek Pluginer Aranıyor

Tabi ki tatsızlık çıkartmak için burada değilim sadece bir müşteri kazanmak için haksız rekabete gerek yok size de başarılar :)
  19. Java Project

İstek Pluginer Aranıyor

komik espri hocam beyninizi ortaya koydunuz şuanda yapamadığınızı biliyordum client hizmeti dediğiniz clientte bile sadece ana menü metinlerinin rengini değiştirerek mi kendinizi kanıtlıyorsunuz ironi :)
  20. Java Project

İstek Pluginer Aranıyor

derken anlamadım bu ne için gerekli bir şey kod diyorsunuz da hakkınızda çok şikayet geliyor bize bile yani o yüzden isterseniz zorlamayın şansınız :)
  21. Java Project

İstek Pluginer Aranıyor

Görüşme sağladık hocam ince davranışınız için teşekkürler yine de anlaşma sağlandı