Arama sonuçlarınız

1. Neels

> MighTCraft [1.8-1.18.2] ★ Etain Survival ★ IP: oyna.mightcraft.online

Sunucunuz güzele benziyor, hakkınızda hayırlısı olsun ama daha fazla bilgi (sistemler vs.) vermelisiniz.
  2. Neels

KadimBlok Network • MC.KadimBlok.Com┃Ruby Survival┃The Hole┃CaveBlock┃Boxed & DAHASI

Merhaba, teşekkür ederiz. KadimBlok sunucuları hizmet vermeye devam ediyor.
  3. Neels

Yakında piyasa bizden söz edecek

Yakında piyasa bizden söz edecek
  4. Neels

Garip Yanıtlar 5

Merhaba, ben Burak nam-ı değer ByNeels! Minecraft sunucum için Google Docs üzerinden oluşturduğum yetkili başvuru formlarını okurken gördüğüm (Kişisel Bilgi içermemektedir.) garip cevaplarının 5. serisini sizlerle güle güle okumanız dileğiyle paylaşmak istedim. Son olarak KVKK kapsamında...
  5. Neels

Sizce artık Minecraft sunucusu açılır mı?

Merhaba, parayı küçümsemiyorum veya parayı değersiz varsaymıyorum. Bu iş için bu para küçük/yetersiz/az diyorum. Aynı demedim, demode demek istedim, bir yere varamayan sunucular veya uzun süre tutunamayan sunucular demek istedim... Maaşıma gelecek olursak bana yetecek kadar demeyi tercih eder...
  6. Neels

Sizce artık Minecraft sunucusu açılır mı?

Merhaba, 100-150TL ödeyerek sunucu açmak mı? Umarım ironidir. şu an Türkiye Minecraft sunucuları bünyesinde her gün ortalama 27 yeni sunucu açılıyor ve ortalama 23 sunucu kapanıyor, bunların birçoğu ise sizin belirttiğiniz bütçe ile açılan sunucular. Fikrinizi tamamıyla katılmıyorum. 2019 Ocak...
  7. Neels

KadimBlok Network • MC.KadimBlok.Com┃Ruby Survival┃The Hole┃CaveBlock┃Boxed & DAHASI

KadimBlok Update #6 Yeni güncelleme yayınlandı ve sunucu aktif edildi! İşte güncelleme notları; - Sunucu optimizasyon aracı güncellendi. - Ultra OPSkyBlock sunucusunda Arenada bulunan uçma bugu kapatıldı. - Siteden ürün aktif etme sorunu çözüldü. - Yeni Spawner'lar için ekonomi incelemesi...
  8. Neels

Sunucu halen aktif, sitede %60 indirim 24.10.2021 23:59'a kadar aktif edildi. İyi eğlenceler dileriz sevgili Kadim'ler!
  9. Neels

Yardım FabledSkyblock su sorunu

FabledSkblock geliştiricisinden destek alabilirsiniz, tabii ki lisans ıvır zıvırınızla beraber. Ek olarak FabledSkyblock klasöründe bulunan config dosyasına ek olarak sunucu Log dosyalarınızı paylaşırsanız yardımcı olabiliriz...
  10. Neels

Domatesli Didi var mı elinizde...

Domatesli Didi var mı elinizde...
  11. Neels

İstek fix

Merhaba, aslında çok zor değil, yapılabilir. Normal şartlar altında ben yapardım ama şu an 3 işle birden uğraşıyorum (bunu da iş yerimden yazıyorum), müsait bir zaman bulursam yapıp atmaya çalışacağım...
  12. Neels

Oyun içi nick önerisinde bulunur musunuz ?

Önerilerim; 1VURSAM180 DOM60 YAL60 Skip60 ZIPL60 HOPL60 1iS2mi7 S2meK10 D10SUZ gibi... :)
  13. Neels

Yardım Modlu survival sunucusu kiralama

Kayızer, Keyubu dışında ki firmalara bakabilirsiniz. Bknz; Minecraft Sunucu Kirala
  14. Neels

Sunucu taşıma işlemi sebebiyle sunucuda ki kesinti devam etmektedir, gün için yeniden aktif hale getirilmesi planlanıyor. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi eğlenceler dileriz... EU.KadimBlok.COM
  15. Neels

Sunucu 2. sezona geçmiştir, konu güncel ve sunucu aktif MC.KadimBlok.COM
  16. Neels

Bu sizi hiç alakadar etmez.

Bu sizi hiç alakadar etmez.
  17. Neels

KadimOyuncu UltraOpSkyBlock Plugin Paketi

Konu güncel...
  18. Neels

KadimBlok Network Ekip - Çalışma Arkadaşlarını Arıyor!

Tüm başvurular yeniden aktiiftir, başvuru yaptıktan sonra size kolay ulaşılması adına Discord sunucumuzda bulunmaya özen gösterin. Discord sunucumuza ulaşamazsanız web sitemiz üzerinden Discord adresimize ulaşabilirsiniz. EK: Sunucu içerisinde ki aktifliğinizde göreve alınmanızda ki en önemli...
  19. Neels

Konu güncel, sunucu halen aktif ve kapanma riski yok!
  20. Neels

Yardım Kulaklık önerisi (bütçe fark etmez)

- STEELSERIES Arctis Pro - Asus ROG STRİX FUSİON 700 7.1 - Asus Rog Theta 7.1 Bunlardan birisini aldırabilirsiniz, Almany'da para değil bunlar...
  21. Neels

Sunucu aktif, konu güncel ve yetkili alımlarımız açıktır!
  22. Neels

KadimBlok Update #5 Yeni güncelleme yayınlandı ve sunucu aktif edildi! İşte güncelleme notları; - Sunucu slotu arttırıldı. - Ultra OPSkyBlock sunucusunun yetki sistemi değiştirildi/geliştirildi. - Ultra OPSkyBlock sunucusunda bulunan Spawn'da ki eski NPC'ler kaldırıldı/değiştirildi. - Ultra...