Arama sonuçlarınız

1. Neels

Garip Yanıtlar 5

Merhaba, ben Burak nam-ı değer ByNeels! Minecraft sunucum için Google Docs üzerinden oluşturduğum yetkili başvuru formlarını okurken gördüğüm (Kişisel Bilgi içermemektedir.) garip cevaplarının 5. serisini sizlerle güle güle okumanız dileğiyle paylaşmak istedim. Son olarak KVKK kapsamında...
  2. Neels

Garip Yanıtlar 4

Merhaba, ben Burak nam-ı değer ByNeels! Minecraft sunucum için Google Docs üzerinden oluşturduğum yetkili başvuru formlarını okurken gördüğüm (Kişisel Bilgi içermemektedir.) garip cevaplarının 4. serisini sizlerle güle güle okumanız dileğiyle paylaşmak istedim. Son olarak KVKK...
  3. Neels

Forum Oyunu Lafını VUR (Pat Pat)

LAFINI VUR (PAT PAT!) Hadi, herkes bir söz yazsın ve altta kalanın canı çıksın (mecazi anlamda) Oyun bozanlık yapmak, alakasız mesaj yazmak, +18 & küfür içerikli mesajlar ve özel bilgi paylaşmak yasaktır. İLK SÖZ "Sustuğuma bakmayın, konuşursam altında kalırsınız!"
  4. Neels

PandaDevs & Emirhan (Felox) + BayMahmut Rezilliği - 1

Fazla söze gerek yok, ekran görüntüleri yeterlidir. Duyar kasmayın, kurumsallığa göre ve hukuki açıdan eleştiri yapacaksınız yapın, iyi okumalar :)
  5. Neels

Erkekler ÖLSÜN Mü?

6. Neels

Yardım Minecraft Client Detector | Yardım Lazım |

Merhaba, ben ByNeels :) Bundan aylar önce eklenti paketi yaparken karşılaştığım bir özellik vardı, ne olduğunu pek hatırlamıyorum... Bir komut ile oyuncunun hangi Client ile sunucuya girdiğini görebiliyorduk. Ya eklentiydi ya da Spigot'un özelliğiydi, tam hatırlamıyorum. Komutu ve/veya...
  7. Neels

Forum Oyunu İtiraf Et

İTİRAF ET (SIRRINI PAYLAŞ) Hadi, herkes bir sırrını paylaşsın! Yalan söylemek, oyun bozanlık yapmak, alakasız mesaj yazmak, +18 & küfür içerikli mesajlar ve özel bilgi paylaşmak yasaktır. İLK SIR İTİRAFI Köyde küçükken samanlığı yakmıştım ve suçu abime atmıştım :D
  8. Neels

Hızlı Mute Skript

Merhaba, daha önceden reklam yapanlara özel kullandığım Skript'i sizlere paylaşmak istedim, umarım işinize yarar :) command /x <player>: trigger: execute player command "sil" execute player command "mute %arg 1% 2d Reklam"
  9. Neels

Eski (Forum) Gamer

Gamer'ın eski adının "MinecraftTürk" olduğunu biliyor muydunuz? Sadece eskiler hatırlar...
  10. Neels

Bedava Discord Nitro

Merhaba değerli Forum Gamer üyeleri ve ziyaretçileri! Bu konuda size Discord & EpicGames'in yeni kampanyasından bahsedeceğiz. Discord ve EpicGames anlaşması sayesinde daha önce Discord'da Nitro üyeliği almamış hesaplar 3 aylık Discord Nitro alabiliyor! Bedava Nitro almak için tıklayın...
  11. Neels

System Will Shutdown After 15 Seconds Hatası | Net Çözüm

Merhaba sevgili Forum Gamer Üyeleri Bugün cihazımı temizledikten ve anakartımı söktükten sonra geri taktım ve cihazımı başlattım. 10-15 dakika sonra kendi kendine mavi ekran verip kapandı, defalarca söktüm taktım ama bir türlü cihazımı tekrar açamadım. Yaşadığım sorun hemen üstte gördüğünüz...
  12. Neels

Garip Yanıtlar 3

Merhaba, ben Burak nam-ı değer ByNeels! Minecraft sunucum için Google Docs üzerinden oluşturduğum yetkili başvuru formlarını okurken gördüğüm (Kişisel Bilgi içermemektedir.) garip cevaplarının 3. serisini sizlerle güle güle okumanız dileğiyle paylaşmak istedim. Son olarak KVKK...
  13. Neels

Bir Minecraft Sunucusundan Beklentileriniz Neler?

Merhaba, ben Neels hani bu kategori desteği olan. Her neyse, konumuza geçelim... Pek yakında bir Minecraft sunucusu açacağım ve insanların (oyuncuların) neye önem verdiğini anlamak ve de buna göre hareket etmek istiyorum. Düşüncelerinizi, görüşlerinizi ve bir Minecraft sunucusundan...
  14. Neels

Forum Oyunu Kelimelik

Kelimelik (Kelime Türetme) Hadi, herkes bir üsttekinin yazdığı kelimenin son harfiyle başlayan bir kelime yazsın! Ğ, Q ve X harflerini cümlenin sonunda kullanmak, oyun bozanlık yapmak, alakasız mesaj yazmak, +18 & küfür içerikli kelimeler kullanmak ve Türkçe'de olmayan kelimeleri kullanmak...
  15. Neels

Yardım Citizens, CommandNPC, SkinRestorer Acil Yardım

Selamlar, direkt konuya gireceğim çünkü vaktim oldukça kısıtlı. Citizens, CommandNPC ve SkinRestorer'ın yüklü olduğu sunucumda "/npc create ABC" şeklinde yeni bir NPC oluşturuyorum ve ardından "/npc select" komutunu kullandıktan sonra "/npc look" & "/npc skin ByNeels" komutunu kullanıyorum...
  16. Neels

Minecraft Sunucu Hakkında Sorunlarınızı Çözüyorum

Merhaba, ben Neels. Kategori desteği olan işte... Bu konunun altına Minecraft sunucusu hakkında sorun yaşayan ve/veya yardıma ihtiyacı olan değerli Forum Gamer üyeleri detaylarıyla yaşadığı şeyi belirtirse herkese yardımcı olacağım. Neels'den sevgilerle...
  17. Neels

Garip Yanıtlar 2

Merhaba, ben Burak nam-ı değer ByNeels! Minecraft sunucum için Google Docs üzerinden oluşturduğum yetkili başvuru formlarını okurken gördüğüm (Kişisel Bilgi içermemektedir.) garip cevaplarının 2. serisini sizlerle güle güle okumanız dileğiyle paylaşmak istedim.
  18. Neels

Pine İnceleme

Pine İnceleme Merhaba Oyundaşlar, bu konumuzda bir açık dünya aksiyon ve macera simülasyon oyunu olan Pine'dan bahsedeceğiz. Açık dünya oyunlarına karşı bir ilginiz varsa bence bu oyun tam da size göre olabilir! Nerenin Sesi Bu Oyun? İlk piyasaya sürülme tarihi Ekim 2019 olan, Kongregate Inc'in...
  19. Neels

Memleket!?

Haydi herkes bunu konunun altına memleketini temsil eden 1 veya daha fazla görsel eklesin :)
  20. Neels

KadimBlok Network • MC.KadimBlok.Com┃Ruby Survival┃The Hole┃CaveBlock┃Boxed & DAHASI

SUNUCU 01 HAZİRAN 2021, SAAT 16:00'DA AÇILACAKTIR! MC.KADIMBLOK.COM WWW.KADIMBLOK.COM
  21. Neels

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter İnceleme

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter İnceleme Merhaba, bu konumuzda aksiyonu macera ile özdeşleştiren tatlı tebessümünü içtenlikle yaşayabileceğiniz Sherlock Holmes: The Devil's Daughter oyunundan bahsedeceğiz. Macera ve aksiyon oyunlarına yönelik ilgileriniz var ise bu oyun tam da aradığınız...
  22. Neels

İstek Konu Tasarımı

Merhaba, 19 Mayıs'ta açacağımız Minecraft sunucusu için kısa veya uzun süreli çalışabileceğimiz tasarımcı bir arkadaş/dost aramaktayız. İlk etapta ücretsiz ve/veya yetki karşılığı çalışacak ve daha sonraki etaplarda reklam, müşteri veya ücret karşılığı çalışabilecek konu tasarımı ve Minecraft...
  23. Neels

Garip Yanıtlar 1

Merhaba, ben Burak nam-ı değer ByNeels! Minecraft sunucum için Google Docs üzerinden oluşturduğum yetkili başvuru formlarını okurken yanıtları (Kişisel Bilgi içermemektedir.) garip cevapları sizlerle güle güle okumanız dileğiyle paylaşmak istedim. SAĞLICAKLA KALIN, HAYIRLI RAMAZANLAR!