Arama sonuçlarınız

1. Feloxx

PandaDevs & Emirhan (Felox) + BayMahmut Rezilliği - 1

Peki ya arkadaşların bana ulaşıp sizi iplemeyeceğini söylemesi.. Paket siparişine devam edilmesi.. Gerçekler acıdır, anla artık. Seni ipleyen birisi ne bu forumda ne de Minecraft piyasasında yok :) Kendi açtığın şikayet konusunda bile sen suçlu çıkmışsın, daha ne? Sence bu konuyu başkası açsaydı...
  2. Feloxx

PandaDevs & Emirhan (Felox) + BayMahmut Rezilliği - 1

Fotoğrafına çok güldüm, Minecraft Türkiye'yi bende sevmiyorum fakat böyle demeniz hatalı. R10'dan falan dolandırıcılık sebebiyle banlandınız, karaktersiz birisi olduğunuzu düşünüyorum. 2. Olarak bir açıklık getirelim konuya, bu ByNeels denen arkadaş kendi egosunda boğulan bir arkadaş. Bizden ürün satın...
  3. Feloxx

Erenay abi sunucu tanıtımı %50 indirim var mi hemen alayim abi

Erenay abi sunucu tanıtımı %50 indirim var mi hemen alayim abi
  4. Feloxx

Sunucum için survival klanları arıyorum!

Dostum bu hangi sunucu biz SoyluMC'yiz :D
  5. Feloxx

Nasıl yani? Sunucumuza geldiniz mi hiç 2 ay önce zaten +60 çekiyorduk, yeni yeni onlinemiz düştü o da en düşük +15, +20 görüyoruz :( Üzmeyin bizi yalanlarla..
  6. Feloxx

play.soylumc.com Hardcore 1.16.5 Özel Eşyalı Survival Efsanevi 1.8-1.12.2 SkyBlock Herkesi...

play.soylumc.com Hardcore 1.16.5 Özel Eşyalı Survival Efsanevi 1.8-1.12.2 SkyBlock Herkesi bekliyoruz!
  7. Feloxx

*YENİ BAŞLADI!* play.soylumc.com | SoyluMC | 1.16.5 | Vibranyum Survival | Daha önce görmediğiniz sistemler ! Hardcore Piyasa

Sunucumuz ilk ve son kez sıfırlanmıştır. Şuanda aktiftir play.soylumc.com iyi eğlenceler!
  8. Feloxx

Merhabalar, sunucumda dehşet bir rekabet ortamı var fakat online sayım 25-50 arasında gidip geliyor. Eğer bu onlineyi hem arttırıp, hem kendiniz eğlenmek hem de küçük karşılıklar almak istiyorsanız discorduma ulaşın. Sizden istediğim bilgi şu, Klan ismi: Klan üye sayısı: Sunucuma anlık kaç kişi...
  9. Feloxx

Yardım 1.16.5 bug

IllegalStacker indirin.
  10. Feloxx

Silinebilir .

O H A Resmen ayıp denen bir şey var bu ne saçmalık? Hosting sahibi vuruyor, diğer hosting sahibi de ddos geldi diye makinayı elinden alacağım diyor :D Makinalarda %100 ddos garantisi veren firma değil mi bu??
  11. Feloxx

play.SoyluMC.com 1.16.5 Özel eşyalarla hardcore survival!

play.SoyluMC.com 1.16.5 Özel eşyalarla hardcore survival!
  12. Feloxx

Yardım Son oyuncu Launcher Güvenli Mi?

Evet, görünürde güvenli. Sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.
  13. Feloxx

1.16.5 server kurma ve 1.17 sürümü hakkında

Bence Java11 kullanın, çoğu 1.16.5 sunucu sahibi java 11 kullanıyor. Java 8 kullanırken çektiğim sorunları Java 11'e geçince çekmemeye başladım daha optimize.
  14. Feloxx

[Exclusive][1.16.5] Survival Spawn

Çok karışık olmuş bence. Daha sade yapabilirsiniz.
  15. Feloxx

*YENİ BAŞLADI!* play.soylumc.com | SoyluMC | 1.16.5 | Vibranyum Survival | Daha önce görmediğiniz sistemler ! Hardcore Piyasa

Şuanda yaygınlaştı evet. Sunucumuza girip kontrol edebilirsiniz sistemlerimiz gerçekten güzel. GÜNCELLEME : YENİ ÖZEL VE ANİMASYONLU İTEMLER EKLENMİŞTİR! GÜNCEL!
  16. Feloxx

Sunucu sahipleri içeri lütfen.

Survival istiyorsanız, play.soylumc.com öneririm. Kendi sunucum ve +40 onlinemiz var. Tüm farmlar serbest. Forum konumuza arama kısmından SoyluMC yazarak ulaşabilirsin, özel elementler ve özel animasyonlu kılıçlarımız vs. var eğleneceğinizi düşünüyorum.
  17. Feloxx

HyperiaNW Özel konu tasarımı çalışmam.

Estağfurullah, başa yazmıştım özel diye ondan belki biraz daha açıklamalıydım. Sorun yok.
  18. Feloxx

Konuyu okumadan yorum yapmayın, özel sipariş bu kişinin isteğine göre yapılıyor.
  19. Feloxx

Tarzımı değiştirmedim ya, her tarzda ustalaşmaya çalışıyorum. Özel olarak istendiği için bu tarz yaptım teşekkürlerr.
  20. Feloxx

21. Feloxx

İstek Minecraft Çiftçi Plugini 1.8

M&A'nın eklentisi var 45 tl herşeyiyle beraber ve bence daha iyi hatta en iyisi.
  22. Feloxx

ChiaX, Tema, Zelious & batuhanacar | Yalanlar | Bilinmeyen Oyunlar | Saldırılar | XX Forum |İftiralar ve Daha Fazlası!

Son zamanlarda tüm forumlarda o kadar çok konu açıldı ki, kimin ne olduğunu iyi anladık.
  23. Feloxx

GÜNCELLEME - Çantalar eklendi - Enderchest'i açtığınızda enderchestinizin içerisinde 5 adet farklı seviyeli enderchest eklendi. - Düello eklendi
  24. Feloxx

[Kaldırıldı] Mavi ve Morun sevgisi! | Feloxx Sophex konu tasarımı | SADECE 20 TL!

Feloxx kullanıcı adlı kişi Mavi ve Morun sevgisi! | Feloxx Sophex konu tasarımı | SADECE 20 TL! Bu kaynak hakkında yeni bir güncelleme yayınlamıştır: Bir kaç genel simetri düzenlemesi yapıldı. Güncellemenin devamını inceleyin...
  25. Feloxx

Hayırlı olsun, destekçi olmuşuzz

Hayırlı olsun, destekçi olmuşuzz