Arama sonuçlarınız

1. Desnot

YARDIM!! Bot basıyorlar.

Selamlar! Arkadşımla bir süredir yayın açıyoruz ama sürekli izlenme ve takipçi botu basıyorlar bunu nasıl engelleyebiliriz??
  2. Desnot

Battlefield 3 mouse sorunu

Menüde hiçbir sıkıntı yok ama oyun içinde fare çalışmıyor. Bir kaç yere baktım ama origin üzerinden düzeltiyorlar bende ea app var ve bulamıyorum çözümü lütfen yardımcı olur musunuz. Şimdiden teşekkürler.
  3. Desnot

Ateş etme sorunu

Hangi silah olursa olsun ateş etmeye 1 kez basmama rağmen 3 kez ateş ediyor basılı tutuyorum 3 kez ateş edip bırakıyor
  4. Desnot

Yardım Anarşi Sunucuları

Lütfen oynanabilir bildiğiniz anarşi sunucularını yazar mısınız. (Türk/yabancı fark etmez)
  5. Desnot

Yardım Cs:Go için server açmak istiyorum.

Cs:Go için server açmak istiyorum. Ama hiç bilgim yok nasıl açılır, plugin nasıl kurulur, server nasıl yönetilir, yetki nasıl verilir vs. hakkında hiçbir bilgim yok. Bu konuda bana yardım edebilecek birisi varsa discord'dan ulaşabilir mi lütfen veya aşağıya bir rehber bırakabilir mi? Dc...
  6. Desnot

Yardım Klavye ve fare önerisi

Güzel klavye ve fare önerir misiniz lütfen? Biraz acil.
  7. Desnot

Yardım Kulaklık önerisi (bütçe fark etmez)

Yakın bir zamanda Almanya'dan bir tanıdığımız gelicek ve bana bir kulaklık almak istediğini bütçe sınırı olmadığını söyledi. Lütfen bana güzel ses kalitesi olan, ses kasarken sıkıntı çıkmayacak bir kulaklık önere bilir misiniz?
  8. Desnot

Yardımcı olacak arkadaş lazım.

Görev yapmak için birden fazla kişi gerekli ancak benim oynayacak pek arkadaşım yok olanlar da çoğu zaman gelmiyor (gta da) diğer insanlar da ya davete gelmiyor gelenler ise genelde troll oluyor. Yani bana yardımcı olacak arkadaş(lar)a ihtiyacım var. Discord=DesnotW#7600
  9. Desnot

GTA V de nasıl hızlı para kasabilirim?

GTA V de sürekli para lazım oluyor ama kasamıyorum oynayacak arkadaşım da olmadığı için tek başıma kim ne atarsa girmeye çalışıyorum (setup/heist/mission vs.) ancak neredeyse hep troll geliyor. Bana nasıl (hile açmadan) para kasabileceğimi söyler misiniz lütfen.
  10. Desnot

Warframe ekip aranıyor!

Oyunda yeni sayılmam ama köklü bir oyuncu da değilim çok şey de bilmem ama eğer isterseniz beraber oynayabiliriz. DC = DesnotW#7600 Gerçekten oynayacak arkadaşa ihtiyacım var.
  11. Desnot

Yardım CS GO Shader detayı düşürülmüyor.

Shader detayı ayarını otomatik olarak en yükseğe almış oyun ve düşürüp ayarları uygula dediğim zaman oyun çöküyor geri açınca da en yüksek ayarda kalıyor ne yapmalıyım?
  12. Desnot

İstek CS-GO Max 10TL tutarında skinler.

En fazla 10 lira olan güzel skinleri yazabilir misiniz (ct de m4a4 kullanıyorum ve m4a4 ve ak47 için max 20 tl biliyorum çok artmadı ama...)
  13. Desnot

Yardım Steam Idle Master hesap değiştirme.

Oturum aç dediğim an aynı hesapta oturum açıyor çıkış yapamıyorum.
  14. Desnot

Yardım Steam Idle Master hesap değiştirme.

Idle master kullanıyorum kart düşürmek için ancak başka bir hesabıma girmek istiyorum ama hesabı değiştiremiyorum nasıl yapabileceğimi söyler misiniz lütfen? (silip yüklemeyi denedim ve %appdata% da idle master dosyası bulamadım)
  15. Desnot

Yardım 6000TL Bilgisayar toplamak?

Eğer biriktirebilirsem yaklaşık 6000 liram olacak 1 yıl içinde, ben bu parayla bir bilgisayar toplamak istiyorum benim için sistem özellikleri yazar mısınız lütfen? Şimdiden teşekkürler.
  16. Desnot

OnePlayerSleep plugini Türkçe

Elimden geldiği kadar kendi kafama göre türkçeleştirmeye çalıştım isteyenler şu şekilde; plugins>OnePlayerSleep>messages.yml dosyasının içine yapıştırarak kullanabilirler. #default placeholders: #[username] - player doing the thing, using username #[displayname] - player doing the thing, using...
  17. Desnot

Yardım GriefPrevention endde claim atmak.

GriefPrevention da endde claim atmayı nasıl açabilirim?
  18. Desnot

İstek Minecraft 1.16.5 Plugin Pakedi İhtiyacı

Bana verebileceğiniz survival plugin pakedi varsa verir misiniz? Yada önerebileceğiniz pluginler.
  19. Desnot

Yardım Griefprevention claim olan yerde kapı açılıyor.

Deneyeceğim. Teşekkür ederim.
  20. Desnot

LockettePro indirdim ama kapıya sağtıklayınca tabela koyulmuyor kapı açılıyor. Önerebileceğin bir plugin var mı?
  21. Desnot

Kendi aternos sunucumda griefprevention plugini aracılığı ile evime claim attım fakat diğer oyuncular kapıları açabiliyorlar. Bunu nasıl önleyebilirim?