Arama sonuçlarınız

1. RuyaNetworksaa

Tekel Network Op Skyblock 1.8.8

▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬ SUNUCU BİLGİLERİ ▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬ Tekel Network Op Skyblock 1.8.8 ▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬ SUNUCU HAKKINDA ▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬ 2 Çekirdek İşlemci İstediğin İşlemciyi Seç* 8 GB RAM DDR3 veya DDR4 40 GB Disk NVME2 veya SSD 1 GBit Bağlantı Hız İnternet Hattı* Uzak Masaüstü VDS...
  2. RuyaNetworksaa

Ortak ve yetkili kadrosu aranıyor TekelNetwork Factoin 1.8.8

▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬ SUNUCU BİLGİLERİ ▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬ Tekel Network Yeni Bir Dünya Factoin Olan 1.8.8 Version dan olusan bir Minecraft sunucusudur. Yetkili alımlar başlamıştır sunucumuz daha aktif değil Ama 1-2 hafta içinde açılaçaktır sunucumuzda yetkili alımlar için en az +14 yaşında olmanız sartırdır...
  3. RuyaNetworksaa

Yeni Bİr Dünya Tekel Network 1.8.8 Factoin

▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬ SUNUCU BİLGİLERİ ▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬ Tekel Network Yeni Bir Dünya Factoin Olan 1.8.8 Version dan olusan bir Minecraft sunucusudur. Yetkili alımlar başlamıştır sunucumuz daha aktif değil Ama 1-2 hafta içinde açılaçaktır sunucumuzda yetkili alımlar için en az +14 yaşında olmanız sartırdır...
  4. RuyaNetworksaa

AnatoliaNetwork 1.8.8 OpSkyBlock

*▬▬▬▬▬❖▬▬▬▬▬* ❖ Anatolia Network ❖ *▬▬▬▬▬❖▬▬▬▬▬* ❖ Öncelikle sunucumuza gelmeni çok isteriz ❖ Çeşitli oyunlar ve sohbetlerin olduğu bir sunucudur ❖ Yetki almak çok kolaydır ❖ Güzel oyun odalarımız vardır ❖ Çeşitli etkinliklerimiz vardır ❖ Yayıncı arkadaşlar için özel yayın odaları...
  5. RuyaNetworksaa

AnatoliaNetwork 1.8.8 OpSkyblock

*▬▬▬▬▬❖▬▬▬▬▬* ❖ AnatoliaNetwork ❖ *▬▬▬▬▬❖▬▬▬▬▬* ❖ Öncelikle sunucumuza gelmeni çok isteriz ❖Sunucumuz OpSkyBlock Dur ❖ Yetki almak çok kolaydır ❖ Çeşitli etkinliklerimiz vardır ❖ Yayıncı arkadaşlar için özel yayın odaları ve oyun odaları bulunmaktadır *▬▬▬▬▬▬▬▬▬❖▬▬▬▬▬▬▬▬▬* Sunucu...
  6. RuyaNetworksaa

DostOyuncu Yetkili Alım Gel İçeri

Yetkili Alım İçin Sunucu Sahibleri: 1-sidney#1337 2-Look#7644 3-EmirYT#9999 https://**********/VAkENuzDrg
  7. RuyaNetworksaa

AnatoliaNetwork-1.8.8-1.8.9

Herkeze Merhaba Ben ArdaÖztuncer Sunucumuz Asla Aternos Falan Deyildir Sunucu Paralı Bir Sunucu Dur Yetkili Alımlar Vardır ➧ |Discord Link-TQRXJnSDN3 ➧ |Sunucu Sahini Discord Adı-EpixLoeK#0767-Look#7644 ➧ |Sunucumuz Özellikleri
  8. RuyaNetworksaa

HeinaNetwork

Kurucu-DaniloDFT#5039 Sunucu-Skyblock Sunucu Bilgi-6GB Ram 9740 Disk Oyuncu Stok-Sınırsız Discord-https://**********/amnpXgueYK
  9. RuyaNetworksaa

Plugin editleyen aranıyor!

ArdaKFC | Arda [16] 1881-1938#7644
  10. RuyaNetworksaa

HeinaNetwork Başlıyor - / - Yetkili Alımları - / - İçeriye Göz Atarmısın - / -

Merhaba Ben Arda Öztuncer Ekipiniz den biri olmak istiyorum
  11. RuyaNetworksaa

Ananolia Network

▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬ SUNUCU BİLGİLERİ ▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬ Anatolia Network EmekSkyBlock Sunucumuz sınırsız kapasiteli olmaktadır 1.8 uyumlu olarak açılmıştır sunucumuzun hedefi ilk başta Türkiye'de 1. olmaktır. Ardından Avrupa'da ilk 100 sunucu arasına girmektir. İlk başta EmekSkyBlock olarak açılacak...
  12. RuyaNetworksaa

IGHTNETWORK yetlili alimi hemen gel

sen beni eklermsin reyiz <3 NIGHTNETWORK
  13. RuyaNetworksaa

Discord Sunucumuz Açıldı!

@FladorCraft discord reyiz :D
  14. RuyaNetworksaa

Mc.RioNetwork.Tk - Rehber Alımları | Profesyonel Yetkililer Aranıyor.. [1.8 - 1.16.4] Hub Sunucusu

Merhaba Ben ArdaÖztuncer yetjtkili alım içic geldim saygili biriyim plugin skript bilgim var sizde kabul ederseniz her imkanı sunmaya hazirim :)
  15. RuyaNetworksaa

Play.solocraft.club admin alımı

Discord sunucu linki ?
  16. RuyaNetworksaa

RuyaNetwork Yetkili alım Sunucu Aktif seni bekliyom 1.8.8

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ RuyaNetwork Discord sunucusu-TUG65eeVNk ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ RuyaNetwork İp adresi-185.29.121.251:25565 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ şimdilik skyblock olmak üzere yakında yeni oyunlarla karşınızda olucaktır ! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬...
  17. RuyaNetworksaa

Tales of Aistria [MMORPG] - Mimar Alımı

ᗩᖇᗪᗩ✯#7644 Mimar alım için geldim
  18. RuyaNetworksaa

Play.CeriaNetwork.Pw Yetkili alım Var içeri gel

Discord iletisim-ᗩᖇᗪᗩ✯#7644 Discord iletisim-iFrezy#9584 Discord iletisim-Jayoraろ#2284 Discord sunucumuz-https://**********/xPkcagx5wT