Arama sonuçlarınız

1. batuhanacar

Gazador:)

BOS YAPMA VALO GEL DİA 3'E DÜSTÜM
  2. batuhanacar

Gazador:)

3. batuhanacar

çok yakında

çok yakında
  4. batuhanacar

Gazador Network Çok yakında 1.8 KOLAY SKYBLOCK OLARAK AKTİF - play.gazadornw.com

Teşekkür ederiz, açılışa bekleriz ^^ :D
  5. batuhanacar

Gazador Network Çok yakında 1.8 KOLAY SKYBLOCK OLARAK AKTİF - play.gazadornw.com

Selam FORUM GAMER halkı, Bu konuyu açma sebebimiz GAZADOR NETWORK'ün geri dönmesi ve yeni kadrodan, kendimizden birazcık bahsetmek amacıdır. Bütün eleştirilere açığız yorumlarda bizi eleştirebilir, soru sorabilirsiniz hiçbir şekilde cevap vermemezlik yapmayacağız. MİSYONUMUZ: 2021 Yılında...
  6. batuhanacar

trSupport - İşinizi kolaylaştırıcak ticket botu TÜRKÇE

Merhaba, Tüm sunucuların dataları bölündü, bot lokasyon ve işlemci değişikliği yapıldı. Yaşanan tüm ping / data sorunları tamamen çözülmüştür iyi kullanımlar dileriz.
  7. batuhanacar

Merhaba, ?yedek komutu aktifleştirildi, belirlediğiniz bilet kanalının yedeğini alır.
  8. batuhanacar

Merhaba, Destek talebi isim karmaşası oluşturduğu için direk destek-nick şeklinde düzenlendi. Transcript eklemeyi şu anlık düşünmüyoruz, talep getirilirse kanalları yedeklemeyi ya da transcript(.html) ile sunucu sahibine bilgi gönderilebilir. Discord Buttons özelliği hakkında net bir şey...
  9. batuhanacar

Selam, arkadaşlar günümüzde çoğunlukla ihtiyaç duyulan bir discord botu hazırladık sizlere. Botun amacı kısaca: Türkçe ve dizayn edilmiş ticket botudur herkes kullanabilir ücretli değildir tamamen ücretsizdir. Umarım beğenirsiniz önerilerinizi bu konuya yorum yaparak veya botu eklediğiniz...
  10. batuhanacar

selam

Aleykümselam
  11. batuhanacar

Hangi Hosting'e Güvenmeliyim?

Yine aynı şekilde Keyubu :) Türkiyede en sağlam host şu an Keyubu
  12. batuhanacar

X Forumunda reklam ayrıcalığı, bazı kişisel keyubu sevenleri mesela ben sundukları hizmetler.
  13. batuhanacar

Sunduğu ayrıcalıklarıda sayarsak :D
  14. batuhanacar

Silinebilir .

ne kadar prim yapmaya çalışmışsın? DevilOS'u kaça satacaksın ayıptır sormasıda insanlara yalakalık yaparak mı çoğu yer senin değilmiş gibi ^^
  15. batuhanacar

Silinebilir .

Ne kadarda adaletli.. Adama tekrar reklam hediyesi verilmiş, Adam 2 gün önce dolandırıcılıktan banlandı banı açılmış, Adama özel üyelikler verilmiş.. helal olsun.
  16. batuhanacar

Silinebilir .

mikropu okurken küfür yemiş gibi olyrm
  17. batuhanacar

Silinebilir .

Ortaya atmış canısı boş yapma istersen ozanım burdada boş kişiliğinle uğraşamam cevap yok sana. Allah'a şükür birşeyler yapmaya başlarken CrazyCrates kullanımı filan hepsini biliyorduk :joy:
  18. batuhanacar

Keyubu dan server almadan önce dikkat edin

Selam, ByNeels adlı arkadaşımızla konuştuktan sonra dolandırıcı sorunu iyice çözüldü hakkında yapılan asılsız karalamalara kanmayınız. Kendileri tasarımı değiştirmeyi unutmuşlar.
  19. batuhanacar

Yardım Minecraft 4GB Ram ile kaç kişi kaldırır

Öyle büyük bir oyuncu oynatmaya çalışacaksan 8 gb r9 başlangıç için yeterli dostum ama arkadaş ortamı diyorsan sunucunu zorlamayacak bir paket yaptır ki survivaldan bahsediyoruz o şekilde oynayın
  20. batuhanacar

Yardım Minecraft 4GB Ram ile kaç kişi kaldırır

En net cevap kardeşim 4gb ryzen9 ile hiç girme daha iyi :D
  21. batuhanacar

HyperiaNW Özel konu tasarımı çalışmam.

Melodia takım üyesindende böyle bir şey beklenir :D