Arama sonuçlarınız

1. GrondaRs01

Silindi

1.8 sunucumu kaldı usta
  2. GrondaRs01

Play.CraftKolik.Com 1.20.4 | OyuncuWarpları | İpeksi Spawner | Sanal Market | Minyon | REDSTONE/END/NETHER AÇIK

Sunucuda çok fazla eksik var ama gün geçtikde gelişicek gibi duruyor. başarılar
  3. GrondaRs01

PLAY.WOODIENETWORK.COM | Emek Skyblock | [JAVA/BEDROCK] | [Tüm Sürümler (Taban 1.20x)] | Benzersiz Sistemler

sunucu fazla hard eventler dışında gelişmeniz imkansız. Fazla bi eklenti görmedim. Başarılarrrr
  4. GrondaRs01

Yeni konu paylaşılacak silinsin lütfen.

Aslı olmayan iddialarda bulunmayı çok seviyorsunuz sanırım. Böyle bir sunucuda asla yetkili olmak istemem. Sunucu kendimce eleştirdim, olumlu birşeyini bulsaydım onuda yazardım ?
  5. GrondaRs01

Yeni konu paylaşılacak silinsin lütfen.

Sunucuya girer girmez yöneticinin küfürler ile karşılaştım , buradan yetkili kadrosunu tahmin etmek zor değil. Tahmin ettiğim gibi ilgisiz bir yetkili kadrosu ile karşılaşıyorum. Sunucuda çok bir eklenti yok. Eski sistemler , eski haritalar ve menü bile hazır. Emek göremiyorum sunucuda. Başarılar.
  6. GrondaRs01

Yeni Sezon! 3000₺ Ödüllü! "play.adistra.com" Orta Zorlukta EmekSkyblock İlgili Yönetim Teslimat Ödülleri/Çiftçi/Minyon/Bol Event

p2w olmuş para kazanmak için bile viplerin yalakalığını yapmanız lazım - Yetkli kadrosu çok zayıf 1 admin 1 moderatör 2 rehber aktif olduğu halde sorunlara bakılmıyor yetkililerin çoğu oyunlarına odaklı- paket hakkında konuşmaya gerek bile yok sıradan paket - hile koruması yok - insanlar çok...
  7. GrondaRs01

[YENİ SEZON] - PLAY.KNIGHTNW.COM - 1.9 & 1.20.4 > [1.20.4 TABANLI] - GELİŞMİŞ ADA | Çiftçi > Teslimat > Envoy > Minyon > Ada Yükseltme [EMEK SKYBLOCK]

Sunucunun kitlesi bana hitap etmedi. Oyuncuları fazla toxic ama sunucu başarılı. Başarılar...
  8. GrondaRs01

Lacerta.Batihost.Net YENİLİĞE AÇIKSAN lllllll Skyblock EFSANESİ llllllll +Boss/+Ejderha/+Minyon/+Gen/+Maden/Arena/Pet+/OTO PİSTON+/ÇİFTÇİ/SATIŞ ÇUBUGU

Sunucudaki 2. günüm. Sunucudaki özelliklere detaylı bakınca ilgimi çekti. Aralıksız 9 saat oynadım sunucuda sabahladım. Herhangi bir sorun çıkarsa kurucular ilgileniyor bu gerçekten sunucuda en sevdiğim şeylerden birisi. Kemik bir kitle sahibi olursa bu sunucu çok güzel şeyler başarabilir...
  9. GrondaRs01

[2.SEZON] EMEK SKYBLOCK | play.huzurcraft.com [1.16.5-1.19] | Gerçek EmekSkyblock Hazzı | RANK SİSTEMİ | GELİŞMİŞ BOSS SİSTEMİ | METİNTAŞI |

Sunucuda oynayan biri olarak bu yorumları yapıyorum. Sunucuda ki bugları kullanarak is topda ve sunucuda çok kolay bir şekilde geliştim. P2w konusunda sunucuda vip alandan çok golem spawnerı olanlar var bir zaman sonra bu fark ne kadar çok açılıdğını gözümüz ile görüyoruz ve kapatamıyoruz bu...
  10. GrondaRs01

[2.SEZON] EMEK SKYBLOCK | play.huzurcraft.com [1.16.5-1.19] | Gerçek EmekSkyblock Hazzı | RANK SİSTEMİ | GELİŞMİŞ BOSS SİSTEMİ | METİNTAŞI |

Hazır paket... 3. kez aynı sunucuyu görüyorum(kanıtayabilirim). Yönetim kadrosu problemli. Ana sürümü 1.8 olduğu için yapılabilecek şeyler sınırlı. Golem spawnerı olanlar ile olmayanlar arasında dağlar kadar fark oluyor buda p2w oluyor. Başarılar.