Arama sonuçlarınız

1. FactionZone

Skripter lazım ise bana ulaşın!

istediğiniz skriptleri yazabilecek kapasitedeyim, eğer skriptere ihtiyacınız varsa mesaj atmayı unutmayın!
  2. FactionZone

LeroNetwork Açıldı! [ALIMLAR!]

:: LeroNetwork :: :: Önemli Bilgi :: Rehber gibi yetkiler 12+ yaşlara veriliyor! Mod gibi yetkiler +15 yaşlara veriliyor! Lütfen bunları okumadan sunucumuza gelip yetki istemeyiniz. :: Sunucu Hostingi :: BATIHOST :: Sunucu IP/Site :: leronetwork.batihost.net leronetwork.oyna.tc
  3. FactionZone

LeroNetwork Yetkililerini Arıyor! [ACIL]

:: LeroNetwork :: Merhabalar! Ben LeroNetwork'den Alperen, Sunucumuzun Acilen Yetkililere İhtiyacı Vardır! Sunucu Daha Açılmadı Fakat Yetkililerimiz Olursa Alınacaktır. Her Türlü Alımımız Vardır! :: Gereksinimler :: - Yaş Maximum; "+15" Olmalıdır. - Mikrofonunuzun Olması Zorunludur! -...
  4. FactionZone

Faction Konusunda Skript'de Yarı Usta Gibiyim.

Merhabalar, ben Ahmet. Faction skripterliği konularında yarı-usta gibi birşeyim. Birsürü skript yazmışlığım vardır. Fakat çok büyük sunucularda çalışmak istemem. Çok güçlü sistemli bir skript istenirse yapamama şansım olabilir. Discorddan ulaşın: *⨳* *⨳*#9394
  5. FactionZone

[Skript] Ben Tarafından Yazılmış Kullanışlı Olabilecek Skriptler!

Chat Etiket Skripti on chat: loop all players: if message contains "%loop-player%": loop 1 times: play raw sound "random.pop" at player with pitch 1 volume 2 replace "%loop-player%" with "&b%loop-player%&r" in message Skriptin olayı...
  6. FactionZone

[Skript] Gerek duyabileceğiniz 4 tane skript!

Chat Etiket Skripti on chat: loop all players: if message contains "%loop-player%": loop 1 times: play raw sound "random.pop" at player with pitch 1 volume 2 replace "%loop-player%" with "&b%loop-player%&r" in message Skriptin olayı...
  7. FactionZone

Faction Zone Yeni Özellikleriyle Geri Döndü!

factionzone.tk FactionZone 1.8x/1.16.5 Öncelikle kurucu olarak şunu söylemek isterim ki skriptlerimiz çalıntı değildir! hepsi ben tarafından kodlanmıştır. Lütfen sunucuya gelip skriptleriniz çalıntı diye bizi boş yere triggerlandırmayınız. +...
  8. FactionZone

REKLAM Aternos Minecraft Faction Sunucumuz Açıldı!

Kendimize Özel Bir Motd ile Eskisinden Daha İyi Bir ScoreBoard İle Yepyeni Mapler ile, Artık Eskisinden 1000x Kat Daha İyi Sistemlerle, Eskisinden Daha iyi Bir Rankup Sistemiyle, Bugsuz Bir Şekilde Karşınızda: Faction Zone 1.8.9/1.16.5
  9. FactionZone

REKLAM Aternos Minecraft Yeni Faction Sunucumuz Açıldı!

Kendimize Özel Bir Motd ile Eskisinden Daha İyi Bir ScoreBoard İle Yepyeni Mapler ile, Artık Eskisinden 1000x Kat Daha İyi Sistemlerle, Eskisinden Daha iyi Bir Rankup Sistemiyle, Bugsuz Bir Şekilde Karşınızda: Faction Zone 1.8.9/1.16.5
  10. FactionZone

REKLAM Aternos Açıcağım Faction Sunucumda "<>" Yazısını Kaldıramıyorum.

Merhabalar, Şuanda üzerinde çalıştığım faction sunucumda çok önemli bir problemle karşılaştım. Problem şu "<>" yazısını ismimin yanlarından kaldıramıyorum. Multiverse Core // Essentials Chat'i kapatmama rağmen hala bu sorun devam etmekte. Bütün forumları araştırdım fakat hala bir çözüme...