Arama sonuçlarınız

1. Proomp

HedaMC Konu Tasarımı

Merhaba arkadaşlar, HedaMC sunucusu için yaptığım konu tasarımı hakkında görüşlerinizi bekliyorum.
  2. Proomp

☄️[1.19.X OptiFine]☄️ [28 AĞUSTOS] MC.TREAS.NETWORK | Barearth [Seviye | Ayin | Artifact | Kara Market | Koleksiyon Kitabı | Barearth Büyü Mekaniği]

Üzerinde bir hayli uğraşılmış ve halen de geliştirilmeye devam edilen bir sunucu, başarılar dilerim!
  3. Proomp

vay be

vay be
  4. Proomp

selam

selam
  5. Proomp

FarkoLoL Sorunsalı

Youtuberların böyle saçma havalara girmesine üzülüyorum. Konu için teşekkürler.
  6. Proomp

[ATTACH]

7. Proomp

Mezuniyet Projem İçin Destek

Ankete katıldım :1:
  8. Proomp

3 Ay Bedava Nitro Al!

8 Mart 2022'ye kadar.
  9. Proomp

3 Ay Bedava Nitro Al!

Selamun Aleyküm, SteelSeries ve Discord partnerlik şerefine herkese böyle bir hediye sunmuş. SteelSeries GG indirip Nitro'nuzu alabilirsiniz :) https://tr.steelseries.com/gg/ Nasıl bedava 3 aylık Nitro alacağınızı öğrenmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın...
  10. Proomp

Piyasada Neden Düzgün Sunucu Yok (TR) | TAVSİYE

Eski bir konu, neredeyse 1 yıl olmuş. 1.16 ile uyumsuz sürüm diyor diye sunucuya girme gereği duymadım. Konuda belirtilen sistemlere bakınca farklı bir şey göremedim. Oradakilerin hepsi ve daha fazlası diğer sunucularda da mevcut. Ayrıca bu konu, piyasada neden düzgün bir sunucu olmadığına dair...
  11. Proomp

Özel mesajla ilettim.
  12. Proomp

Geçmişte başarılı bir şekilde açtım zaten. Gelecekte açabilirim veya açmayabilirim, şu an kararsızım. Çünkü baştan savma sunucular Minecraft oyuncularını sunuculardan soğutuyor ve kitle azalıyor :1:
  13. Proomp

1.18'de En Çok Neyi Beğendiniz?

Selamun Aleyküm, Yeni güncelleme 1.18'de en çok neleri beğendiniz? Ben en çok Dürbünü beğendim :)
  14. Proomp

Selamun Aleyküm, Türkiye piyasasında kaliteli olan sunucu sayısı çok azdır. Bunun sebepleriyse; (+) Sunucudan kazanılan parayla sunucunun geliştirilmemesi, (+) Sunucu sahiplerinin sunucularıyla ve oyuncularıyla ilgilenmemesi, (+) Okulların açılması ve dışarı çıkma yasağının kaldırılması...
  15. Proomp

Dolar ve Zam Sebepleri

Selamun Aleyküm, Doların aniden yükselmesi ve sonradan da düşmesi anormal bir olay. GTS’YE GÖRE EKİM AYINDA İHRACATIMIZ BİR ÖNCEKİ YILIN AYNI AYINA GÖRE %20,17 İTHALATIMIZ İSE %12,97 ORANINDA ARTTI. 2021 yılı Ekim ayında geçen yılın aynı ayına göre; İhracat, % 20,17 artarak 20 milyar 807...
  16. Proomp

Minecraft Sunucusu Mu, Hosting Mi Daha Çok Kazandırır? | TARTIŞMA

Ben burada Minecraft sunucusu veya Hosting açacağımı bir şekilde belirtmedim. Amacım tartışmak ve hosting işinde de bilgi edinmek.
  17. Proomp

Sunucuların daha kolay olduğunu ve daha çok kazandığını düşünüyorum. Çünkü hosting tanınmış değilse büyük zararla batar veya çok uğraşırsa uzun zaman sonra büyür (zor) diye düşünüyorum. Dün dikkatimi çeken bir olay oldu. 30-40 aktifliğe sahip bir skyblock sunucusu, bu ay sunucudan kazandığı...
  18. Proomp

Selamun Aleyküm, Sizce bir Minecraft sunucusu mu, yoksa bir Hosting firması mı daha çok para kazandırır? Dünyanın en büyük Minecraft sunucusu olan Hypixel'in aylık kazancının 1 milyon $ civarı olduğu tahmin ediliyor. Biz TR için konuşalım. Ortalama 50-100 aktifliğe sahip bazı sunucuların ayda...
  19. Proomp

Ryzen 9 5950X Satan Hostingler (Güvenilir)

Selamun Aleyküm, Her büyük hosting Ryzen 9 3900X satıyor fakat Ryzen 9 5950X satmıyor. Ryzen 9 5950X VDS satan güvenilir hosting öneriniz var mı?
  20. Proomp

En İyi Reklam Platformu - TARTIŞMA

Sizce yeni açılan bir Minecraft sunucusu için en iyi reklam platformu nedir, hangisine daha fazla yatırım yapılmalıdır ve en fazla ödenecek tutar ne kadar olmalıdır? Minecraft forumları Oy siteleri Youtuberlar (Alfabetik sıralamaya göre listeledim.)
  21. Proomp

En İyi Türk Skyblock Sunucusu

Aşağıya birkaç Skyblock sunucusu listeledim, bunlar harici de söyleyebilirsiniz. AdrenoCraft Coleries EnderOyuncu HiraNetwork LydoriaNetwork MuzCraft PoenaSaga Provanas RebornCraft SaloonNetwork SkyBlockTC TasCraftNW (Alfabetik sıralamaya göre listelenmiştir.) Amacım sohbet etmek ve...
  22. Proomp

Lucky3DGUI - 3D Menü Oluşturabilirsiniz

Artık 3D GUI oluşturabilirsin! Action türleri: MESSAGE COMMAND OPEN_MENU PARTICLES SOUND BROADCAST SERVER CLOSE NONE ★ Sınırsız menü ★ Tıklarken bekleme süresi ★ Vault desteği ★ PlaceholderAPI desteği ★ Özelleştirilebilir mesajlar ★ Özel simge mesafeleri ★ Özel menü komutları ★ 1.8-1.16...
  23. Proomp

İstek Jackpot Plugini

Merhaba arkadaşlar Jackpot plugini arıyorum. SS'teki gibi verirseniz güzel olur.