Arama sonuçlarınız

1. E

Kullanıcı isimlerinizin hikayeleri, anlamları, zamanları ve nedenleri neler?

Benimki aslında foruma ilk üye olduğum ad Exqar yıl 2015-2016 olması lazım :D sonrasında açılan onlarca hesap ve en son buradayım tabi aktif kullanmıyorum eskisi gibi.
  2. E

En İyi Reklam Platformu - TARTIŞMA

Listene göre en fazla oyuncu getirecekler Youtuberlar en son minecraft forumları çünkü forumların iletişimi çağın gerisinde kaldığı için çoğu forumda sessizlik hakim. Bunlar dışında discord sunucuları da fena değildir.
  3. E

PHP Bilen ücretli çalışacak biri lazım.

Bu hesap benim eski hesabım o yüzden cevap vermeyi uygun görüyorum. Konuyu 2017'de açmışım :D o zamana göre böyle bir ücret yüksekti. 4 yıllık konuyu hortlatmışsın
  4. E

Benim gibi başkası var mı

Eski hesaplarımda ben :D
  5. E

Ufak bir hayal?

Rica ederim. Dediğim gibi kesinlikle sunucu için bir ücret verilmemeli ya da sponsor olmalı birisi ek gelirini vermeli, başka türlü böyle bir sunucunun maddi açıdan ayakta kalması imkansız.
  6. E

Wordpress Hostingi ve PHP yazılımı???

Cevap için teşekkürler. Tarihle ilgili makaleler hazırlayıp paylaşmak istiyorum. Pek ilgi yok ama sevdiğim alan bu. Localhost'tan hostinge taşımak bilmeyen için zor olabilir ama bunu çok yaptığım için alıştım artık bana zor gelmiyor.
  7. E

Ufak bir hayal?

Böyle bir sunucu üzerinde ben de zamanında çalışmıştım ve buradan tanıştığım 8-9 kişiyle oynadık. Gerçekten çok eğlenceli ve bir süre sonra bağımlılığa dönüşen bir oyun türü. Tek sorun 32 gb ram makine diyorsun eğer bu makine ücretsiz olacaksa sorun yok. Çünkü hiç beklediğin gibi oyuncu...
  8. E

Wordpress Hostingi ve PHP yazılımı???

Bende wordpresse sardım ve blog kurmak istiyorum kalemime de güveniyorum ancak içimde bir güvensizlik var siteyi hosting v.s hallederim de blogum tutmazsa ya arama motoru kayıt etmezse ya kimse girmezse o kadar yazı boşa giderse diye korkuyorum. Hosting cenuta.com domain godaddy kullanıyorum...
  9. E

Kendi aramızda minecraft oynayabileceğimiz kişiler arıyorum. Sunucum var.

Kendi bilgisayarımdan sunucu açacağım. 5-6 Kişi ile saygılı bir şekilde rp yaparak kendi köyümüzü kurabiliriz ya da takılabiliriz büyük yaş olması önemli 18 yaşındayım. en az 14-15 yaş üstü kişiler arıyorum mikrofon zorunlu değildir ama olursa daha iyi olabilir. 2-3 Günde bir saat falan...
  10. E

Minecraft Roleplay Projesi Olan Var mı?

Merhaba 2013 yılından beri bu forumda ara sıra gelir takılırdım en uzun yılım 2017 olmuştu ve bu aralarda roleplay sunucuları içinde başarılı sunucular açmıştım kendi platformlarımı kurmuştum ama roleplay alanında oyuncu bulunmadığı için sunucular max. 10/20 olduğu için bu alan tutmadı. Eğer bu...