Arama sonuçlarınız

1. Gkuvveti

Daha önce radyo yayını yapan var mı aranızda

Daha önce radyo yayını yapan var mı aranızda radyo hosting konusunda yardım istiyorum hangi firma olur kesinti falan yaşatmayacak.
  2. Gkuvveti

Kaliteli bi monitör arıyorum

Kaliteli bi monitör arıyorum, hem film izleyeceğim hemde oyun için kullanacağım önerilerinizi bekliyorum.
  3. Gkuvveti

bır fılm onerısı ıstıyorum paradoks

bır fılm onerısı ıstıyorum paradoks
  4. Gkuvveti

Merhabalar

Merhaba hosting firma önerisi olan varsa bana yazabilir mi?
  5. Gkuvveti

merhabalar

merhabalar gaming laptop arayışım var kafam da bir kaç marka var ama kararsız kaldım önerileriniz var mı ?
  6. Gkuvveti

Herkese kolaylıklar dilerim,

Herkese kolaylıklar dilerim, hostingi değiştirmek istiyoruz fazlaca kesinti oluyor şu sıralar. destek konusunda da başarılı değiller gerektiğin ulaşmak çok zaman alıyor vs sizlerden öneri bekliyorum hosting.
  7. Gkuvveti

Herkese selamlar

Herkese selamlar,, orta halli fiyatlı fiyat performans odaklı bir telefon almak istiyorum bu vergi indiriminide kullanım ne öneririsiniz bu konuda?
  8. Gkuvveti

tatıl geldı bı oyun falan onerın arkadaslar yaw :D

tatıl geldı bı oyun falan onerın arkadaslar yaw :D
  9. Gkuvveti

Oyun için mouse pad almak istiyorum

Oyun için mouse pad almak istiyorum ama okadar para vericez oyun kalitesine etki edermi endişeliyim buradan bi danışayım dedim?
  10. Gkuvveti

Webmasterları arkadaşlara bir sorum var

Webmaster arkadaşlara bir sorum var, sizden aldığı ücreti hak eden teknik destek, hız, uptime vs. gibi konularda başarılı bir hosting firma önerisi istiyorum.
  11. Gkuvveti

Selamlar telefonumu yenilemek istiyorum

Selamlar telefonumu yenilemek istiyorum ama marka model konusunda kararsız kaldım önerilere acçığım.
  12. Gkuvveti

Bayadır bi gaming laptop almak istiyorum ama bir türlü karar veremedim,

Bayadır bi gaming laptop almak istiyorum ama bir türlü karar veremedim, bazı markalarda ömür boyu performans garantisi varmış sanırım daha mantıklı olacaktır onu almak uzun süreli kıullanım için.
  13. Gkuvveti

kasım ındırmlerı

bu kasım ındırmlerınden onerebılecegınız urun varmı soyle ındırımlı
  14. Gkuvveti

kardeşime söz vermiştim oyun için laptop alacağım

Selamlar, taaa geçen kış kardeşime söz vermiştim oyun için laptop alacağım diye bu zaman kısmetmiş ancak müsait oldum ekonomik olarak ancak ben bu işlerden pek anlamıyorum sizlerden öneri istiyorum marka model hangisi alınır?
  15. Gkuvveti

xaomı camera

xaomı ev cameraları nasıl sızce alınır mı
  16. Gkuvveti

selamlar bir süredir para biriktiriyorum

selamlar bir süredir para biriktiriyorum gamıng laptop almak için ancak hangi marka model alacağım konusunda kararsızım gaming laptop özelinde sizlerden öneri istiyorum. bütçem ortalama 25-27k buna göre önerilerde bulunursanız memnun olurum.
  17. Gkuvveti

f/p odaklı bir laptop almayı düşünüyorum

Herkese selamlar bir sorum olacak sizlere, f/p odaklı bir laptop almayı düşünüyorum gaming yada toplamada olabilir. bütçe sıkıntısı yok öneri istiyorum?
  18. Gkuvveti

frelancer olarak tasarım işleri ile uğraşıyorum

frelancer olarak tasarım işleri ile uğraşıyorum uzun süre kullanabileceğim kaliteli bana tekrar masraf çıkartmaycak bir monitör lazım?
  19. Gkuvveti

Excalibur FC 24 CUP

Casper'ın düzenlediği FC 24 turnuvasını duymuşsunuzdur. Intel de Excalibur FC 24 CUP tarafına destek verdi turnuvada. Excalibur bu turnuvaları düzenli olarak organize ediyor, seneye bende katılmayı düşünüyorum. Bu turnuvaların bir güzel yanı da futbol ve espor sevenlerin bir araya gelmesine ve...
  20. Gkuvveti

yaklasık 1 ay evdeyım fılm onerısı ıstıyorum sızden

yaklasık 1 ay evdeyım fılm onerısı ıstıyorum sızden
  21. Gkuvveti

Oğluma hediye olarak bir oyun bılgısayarı almak istiyorum

Oğluma hediye olarak bir oyun bılgısayarı almak istiyorum öneri istiyorum sizlerden pek bir teknık bılgım de yok açıkçası.
  22. Gkuvveti

şu an hangı dızıyı takıp edıyorsunuz

şu an hangı dızıyı takıp edıyorsunuz
  23. Gkuvveti

gaming monitör arıyorum

gaming monitör arıyorum hangi marka modelleri kullanıyorsunuz önerileriniz bekliyorum..?
  24. Gkuvveti

DDOS korumalı WP hosting

Lafı uzatmadan direk yazayım, DDOS korumalı WP hosting önerisi istiyorum.
  25. Gkuvveti

sizce apple mı samsungmu

sizce apple mı samsungmu tablet ıcın