Arama sonuçlarınız

1. Vacthy

Overwatch Türkiye discord sunucusu

Merhabalar, Overwatch türkiye için topluluk oluşturma aşamasındayız! Oluşturmayı amaçladığımız bu toplulukta her yaştan oyuncuyu aramızda görmekten mutluluk duyarız. Sunucumuz şu anda içerik oluşturma ve düzenlenme aşamasındadır. Yayıncılara özel özellikler ve sunucumuzda oyuncuların...
  2. Vacthy

Davet Rainbow Six Siege Türkiye discord sunucusu...

Merhabalar, Rainbow Six Siege topluluğumuzu oluşturalı yaklaşık 1.5 yıl oldu ve tam tamına 5000 kişi olduk. Eğer siz de monty'nin kalkanı ile tek başınıza uğraşmak istemiyorsanız discordumuza gelip kendinize takım arkadaşları bulabilirsiniz! Rainbow 6 hakkında sohbet edebilir, yeni arkadaşlar...
  3. Vacthy

RainbowSixSiege Türkiye discord sunucusu :)))

Selamlar! R6S TR olarak Rainbowsixsiege Topluluğu oluşturma aşamasındayız. Oluşturmayı amaçladığımız bu toplulukta her yaştan oyuncuyu aramızda görmekten mutluluk duyarız. Sunucumuz şu anda içerik oluşturma ve düzenlenme aşamasındadır. Yayıncılara özel özellikler ve sunucumuzda oyuncuların...
  4. Vacthy

Minecraft survival oynuyoruz ?

Topluca bişeyler yapalım dedim 10 kişilik bi server açtım survival oynamak istiyenler ip : 85.190.141.116:25565 Not : sürüm 1.7.2
  5. Vacthy

SistemOyun Enfeksiyon Serveri Pluginsleri ( Tüm Ayarlariyla Beraber! )

Evet arkadaşlar serverin pluginslerini paylaşiyorum ayarlarda kişisel bilgiler yoktur sadece server ayarları vardir ( essentials , alphachest vs vs bunlar yoktur ) pluginsler 1.5.2 ye uyarlidir pluginsleri update ederseniz hiç bi sorun yaşamazsiniz. sorunlariniz olursa veya başka bir şey olursa...
  6. Vacthy

Arkadaşlar plugins paketi istiyen varsa iceri

Plugins isteklerinizi özelden bana yazarsaniz türkçe vs vs yardim edebildigim kadar vermeye calisirim.
  7. Vacthy

Turkplayer Faction Wars // Mc.turkplayer.net // 195.244.62.106

TurkPlayer Sunucu Bilgileri: IP: mc.turkplayer.net // 195.244.62.106 Sunucu Kapasitesi: 60 PVP: Açık Sunucu Durumu: Açık Premiumsuz Giriş: Uygun Faction: Mevcut Back/Tpa/Spawn/Warp Komutları: Kullanılabilir Serverimiz %88 Türkçedir. Sunucu Özellikleri Intel i7 920 Q.C 8 CPU 3.10 GHz...
  8. Vacthy

TurkPlayer pluginsleri HungerGames - Faction Wars

Evet Arkadaşlar Server İşini Komple Bırakıyorum Ve Pluginsleri Paylaşiyorum Hunger Games ve Faction Wars Hepsi Hazır Komple Aticam Rar Vs Vs Şifresiz Güle Güle Kullanin ( Hunger Gamesin İçinde Op Listesini Değiştirin Hiç Değiştirmeden Koydugum İçin :) ) Linkler : 1-...