Arama sonuçlarınız

1. AhmetCanTR

4 gün boyunca açık survival server

178.20.224.22 bu ipden servera girebilirsiniz 1.8.x sürümü
  2. AhmetCanTR

Repair engelleme

Merhabalar bir survival server üzerinde çalışıyorum ve repair engelleme ile ilgili bi skript arıyorum bulamadım böyle bir şey mümkün mü? Mesela adam crafting table'ı açtığı zaman farklı 2 yere elmas kılıç koyuyo tam bir elmas kılıç oluyor. Bunu engellememin yolu varmı veya daha az durability li...
  3. AhmetCanTR

Survival Sunucu için bir fikir...

edit: iptal
  4. AhmetCanTR

Builder - Skripter - Moderatör Aranıyor ! HUB SERVER AÇILIYOR

Merhaba arkadaşlar serverıma yetkili arıyroum başlıktakiler lazım: Builder: Ad: Yaş: Yapı bilgisi: Kod Bilgisi: Daha önceki tecrübe: En az 3 ss: Kendinden bahset: Skripter: Ad: Yaş: Kod bilgisi. Daha önceki tecrübe: Skript bilgisi: Örnek skript: (ZORUNLU DEĞİL AMA ATILIRSA ŞANS ARTAR VE...
  5. AhmetCanTR

İstek [ÜCRETLİ] Hub için lobby ve belki artı şeyler

Merhabalar ileride bir hub açma düşüncem var şu anki serveri bakıma alıp bu aralar huba geçiriceğim ama map lazım. Alıntı maple oynamak istemediğimden map yaptırmaya karar verdim çok pahalı olmazsa bir hub lobbysi yaptırmak istiyorum. Eğer beğenirsem fiyatıda uygun gelirse daha yaptırabilirim.
  6. AhmetCanTR

FieryNetwork | 1.8 1.7 | Hite göre hub olacak!

Merhaba sayın forum halkı. Ben daha önce çok kez server açmış olup hiç SkyBlock serveri açmamış biriyim. İşte bu yüzden hiç fena olmaz diyerekten deneyim açısından skyblock sunucu açtım. Şimdi sizleri ve nacizane fikirlerinizi bekliyorum ! Sunucu adı: FieryNetwork Sunucu türü: SkyBlock Sunucu...
  7. AhmetCanTR

Açıcağım server için yetkili arıyorum.

Arkadaşlar merhaba. Ben Ahmet yeni bir server açıcağım klasik faction olucak isteğe göre lapis olmayabilir :D. Serverin ismini su an vermek isteiyorum açılınca zaten haberiniz olucak. Ondan önce ise serverime uzman yetkili arıyorum. 2 Rehber 1 Builder Rehber Başvuru Formu: Ad: Soyad: Yaş...
  8. AhmetCanTR

Five Night at Freddy's 3

Herkese selam dostlar. Scott yine yaptı yapacağını ve 3. FN@F ile karşımıza çıktı. Hikaye yine değişiyor ve bu sefer 2007'ye gidiyoruz! Çokta eski değil yani :P Karakter yani Animatronic tanıtımıyla başlayalım. İlk olarak ana karakterimiz Springtrap Bu kendisini komik sanan robotcuğumuz...
  9. AhmetCanTR

VPS ÜZERİNE HUNGERGAMES YARDIM

Arkadaşlar serverime hunger games açıcağım. Fakat nitradodan aldığım için nasıl kurucağımı bilemiyorum yardım lütfen @NitradoTR 'de yardım ederse sevinirim.
  10. AhmetCanTR

AtesliCraft |Nitrado Güvencesiyle |Yeni yıla özel VIP İndirimi !

IP: Ateslicraft.nitrado.net Nitrado Güvencesiyle 1024 MB RAM İlgili adminler Her gün event Özel vip event worldu ! (İlk bizde olması gerek) Ve doluyla eğlence ! SPAWN: HAMMADDE: ORMAN: ÇÖL: BALIKÇILIK: NOT: BAŞLICA EN ÇOK UĞRANILAN WARPLARI ÇEKTİM DAHA ÇOK WARP MEVCUTTUR...
  11. AhmetCanTR

VIP Ekli GroupManager ACİL !

VIP Ekli GroupManager ACİL ! Lütfen yardım edin lütfen server açtım 1.6.4 için vip lazım serverime bekliyiceğim Moderatör vericeğim :(
  12. AhmetCanTR

Ateşli Craft | Nitrado Kalitesiyle ! | Bu gün Açıldı | 1.6.4

ateslicraft.nitrado.net IP'mizdir Server bu gün açıldı. Otomatik lapis yenilemesi mevcut. Spawn tamamen nitrado ekibi tarafından hazırlanmıştır. Pluginlerde sorun yok tek VIP Eksik. VIP Yarın eklenicektir (En geç çarşamba) 1.6.4'tür. Her 2 haftada 1 alım yapılır. Eventler Boldur. Kurucu ben...
  13. AhmetCanTR

Eglence Craft | Yeni Açıldı Içeride!

Eglence craft yeni açıldı ip: mnecrafteglence.no-ip.org Gelen kişiler Ahmetcansara getirdi yazsın eğer 10 kişi bunu yazarsa dia eventi yapıcam! Hemen servere gelin çok güzel yep yeni ayarlar süper ! Kurucular oyunla ilgili ve çok sık event yapılıyo hayallerdeki bi server
  14. AhmetCanTR

Yeni Tema Oylaması

Arkadaşlar bence çok güzel olmuş sizce nasıl özellikle logo hoşuma gitti :)
  15. AhmetCanTR

Enchant Sorusu (yardim!)

Arkadaşlar hunger games serverlerde enchant veriliyor itemlere fakat kodları nasıl hepsi 403 kitapların nasıl ayarlanıyor? Kit.yml de olanlardan.
  16. AhmetCanTR

15 Tl Premium Satan Türk Sitesinin Adresi?

15 TL Premium satan Türk sitesinin adresin adı neydi arkadaşlar?
  17. AhmetCanTR

Kendine Para Gönderince Ne Mi Olur?

Aşağıdaki Hata Oluştu: Kendinden Para kendine para aktarmak için özellik bulunmuyor. Eğer böyle bir özellik eklendiğinde sirenlerini sonuna kadar çalan bir itfaiye aracını evinize göndererek bilgilendireceğiz. Adminler güzel yapmışlar yakında umarız bu sistemde çıkar :D
  18. AhmetCanTR

World Downloader Hata!

Arkadaşlar world downloader indirdim aktarma hepsi tamam modloader da indirdim oda tamam hepsini aktardım oyuna giriyom Sunucuya Bağlanıyor... diyor girmiyor nasıl düzeltebilirim sürümüm 1.5.2 :(
  19. AhmetCanTR

Hunger Games + Ucuz Vİp Server Aranır

Hunger games ve ucuz vip satan server biliyorsanız söyleyin lütfen vip alıcam o serverde.
  20. AhmetCanTR

Steve Edit Skin

Yaptığım bir editli skin umarım beğenirsiniz Skindex'ten görünüş; Skindex Şu anlık edit yapıyorum skin paylaşımı da yapıcam.
  21. AhmetCanTR

Sunucu Alıcam 2gb 25 Kişi Içeri Girin.

2GB 25 kişi hunger games server lag olurmu iyi bilenler yanıtlasın lütfen.
  22. AhmetCanTR

Hub Server Açacaklara | Bungeecord

Hub server yani multi server açacaklar için olmazsa olmaz plugin! BungeeCord. Bu plugin sayesinde /server komutu ile örnek 0.0.0.0.:25565 giriş ip si ise hg açtığınız server için 0.0.0.0:25566 portu yapabilir böylece hg serverde açabilirsiniz. Pluginin yanında gerekli 3 plugin daha var bunlar...
  23. AhmetCanTR

Şu Plugini Söyleyen Varmı?

/server Pluginin adı nedir?
  24. AhmetCanTR

Hunger games map yükleme

Arkadaşlar hunger games serverime map yükleyemiyorum yüklüyorum ama oynamıyo haritayla yardım!
  25. AhmetCanTR

Yardım!

Bana chestsiz market plugini lazım lütfen verebilirmisiniz? Aşırı lazım.