Arama sonuçlarınız

1. smt287

Forumun ana sayfasında bulunan bölüm hakkında

Gamer 2.1 temasında forumun ana sayfasında bulunan bölüm: Bu bölüm diğer tema ile aynı şekilde olması daha iyi olmaz mı? veya temaya göre daha iyi bir stil giydirilebilir diye düşünüyorum. Bir tek bana mı itici geliyor?
  2. smt287

EROSENNIN Survival - 1.8.X | Rütbe | Yeni Orman | RTP | KASA | ve dahası! (oyna.EROSENNIN.net)

Merhaba arkadaşlar bir minecraft sunucusu olarak sizlere en iyi şekilde eğlenebileceğiniz, aile ortamını hissedebileceğiniz ve hayatta kalmanın tadını çıkaracagınız bir sunucu geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz. Diğer sunuculardan ne kadar farklıyız ? bu soru bizim değil siz...
  3. smt287

Plug.Dj Tekrardan Aktif!

Çoğunuzun bildigi üzere plug.dj'in sahipleri değişti ve büyük bir bakıma girildi. Bugun itibariyle bakımdan çıkmış bulunmakta ve hesaplarınız yerinde durmaktadır. Hali hazırda odalarda yerinde durdugu için forumun odasına bekleniyorsunuz :) https://plug.dj/mctrm%C3%BCzik
  4. smt287

Realcraft > 1.8 > Rütbe & Köylü Takas & Minigames & Oto Sistemler & Vip Çekilişi & Süpriz Kasa

Merhaba dostum ilk olarak konumuza girerek bize zaman ayırdığın için teşekkür ederiz. Konumuzun tamamını okumanız biraz sıkıcı olacaktır ancak ne kadar çok okursanız sunucumuz hakkında o kadar çok bilgi sahibi olursunuz. Buda sizin açınızdan "Sunucuya girsem mi acaba ?" gibi soruları aklınızda...
  5. smt287

[1.7|1.8] Bronscraft | Skyblock - Açık Arttırma - Skylord/SkyKral - Tamamen Türkçe

Merhaba arkadaşlar sizlere çok farklı bir skyblock zevki yaşatmak için buradayız, serverda emekleri geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.İyi bir iş çıkardıgımızı düşünüyorum.Server yavaş yavaş gelişmekte ancak şuanlık gayet ideal bir skyblock sunucusu ve kendi sunucumuza özel yenilikler...
  6. smt287

Parkur Tabela

Merhaba arkadaşlar bir parkur skripti yazmaya çalışıyorum. command /parkur [<text>]: permission: sk.parkur.admin permission message: {@prefix} &cBunu yapmak için yetkin yok. trigger: set {p.%arg 1%} to location of player send "{@prefix} &aBaşarıyla %arg 1% yeri...
  7. smt287

Plug.dj | The hype is real. | Yeniden açılıyor!

Merhaba arkadaşlar bildiginiz üzere 2 ay önce plug.dj sitesini bağış alamadıklarından dolayı kapatmışlardı. Meğersem bizi kandırmışlar ve şuanda tekrar açmaya çalışıyorlar. En yakın zamanda tekrar açılır inşallah. Sitenin birkaç bugunu buldum, sanırsam backup yapıyorlar. 1...
  8. smt287

Shaders Mod Crash veriyor ?

Merhaba arkadaşlar amd'yi güncelledigimden beri sahders modu crash veriyor; ---- Minecraft Crash Report ---- // Don't do that. Time: 21.09.2015 13:54 Description: Initializing game java.lang.NoSuchMethodError: net.minecraft.client.renderer.texture.TextureMap.<init>(ILjava/lang/String;Z)V...
  9. smt287

Envanter kapandıgında sandıgın silinmesi..

Merhaba arkadaşlar örnek bir oyuncu sandıgı açtı ve sandıgı kapadı(envanteri kapayıncada olur) daha sonra açtıgı sandıgın silinmesini istiyorum. Ben böyle bir şey yaptım ama hata veriyor :( on rightclick on chest: player's world is "Warps": {klanvssandık.%player%} is set...
  10. smt287

Usage sorunu ?

Merhaba arkadaşlar yaptıgım her kodda usage: kullanıyorum ancak ne yapsam bir şey yazmıyor, hatada vermiyor acaba sorun nedir ? Fazla konu açtıgım için özür dilerim :/ Bir sorun olursa modlar birleştirebilirsiniz.
  11. smt287

Kit komutu yazarak oyuncuya kit verme...

Merhaba arkadaşlar bu aralar çok fazla soru sormaya başladım, acemiyim :) Şimdiki sorum örnek olarak alttaki skriptte; command /klanvskitsec [<text>] [<player>]: permission: sk.klanvs.kit permission: &cBunu yapmak için yetkin yok! trigger: if arg 1 is "okcu"...
  12. smt287

Oyuncunun canı 1 kalınca...

Merhaba arkadaşlar yaptıgım bir skriptte böyle bir şey yaptım; on damage of a player: victim is a player player's health is "1": {klanvscanlanma.%player%} is set: if {seçilenklan1.%player%} is not set: teleport player to {klanvs.bolge2}...
  13. smt287

Skript kodlarken bir yerde takıldım...

Merhaba arkadaşlar sunucum için skript kodlarken bir yerde takıldım, örnek olarak bir oyuncu ... oyununa girdi ve ... kitini veya rütbe seçti. Buraya kadar tamam ama oyuncu ölünce envanterindeki eşyaların silinmesini ve seçtigi kitin eşyalarını vermesini istiyorum. Ek olarak .. oyununa...
  14. smt287

Issız Bölge - Yakında :)

Başlıktaki gibi ıssız bölge yakında sinemalarda :p Uzatmadan resimler; NOT: Mapı daha bitirmedik, o yüzden yorumunuzu ona göre yapın, her türlü eleştiriye açıgız, yapacagınız yorumlar mapa bir şey katabilir :)
  15. smt287

Bloga tıklayınca komut engelleme

Merhaba arkadaşlar ben bir oyuncunun örnek katman kayasına sag tıkladıgında tüm kullanabildigi komutların engellenmesini eger yenden dia bloga tıklarsa açılmasını istiyorum, böyle bir şey yapılabilir mi ?
  16. smt287

Yetkili Sohpeti

Merhaba arkadaşlar benim şöyle bir skript istegim var, örnek /yetkilisohbet yazdıgımızda sadece sk.yetkilisohbet permi olanlar yetkili mesajlarını görebilecekler.Böyle bir şey yapılabilir mi ?
  17. smt287

Sohbette herkes yerine mesaj atma

Merhaba arkadaşlar başlıktada belirttigim gibi bir admin herkes yerine mesaj atıcak mesela; Admin /komut <mesaj> uyguladıgında sohbette "A, B, C" oyuncusunun adı yazarak mesaj atıcak örnek; [Oyuncu] smt287 -> Bu mesajı admin yazdı. [Oyuncu] A -> Bu mesajı admin yazdı. gibisinden serverdaki tüm...
  18. smt287

Shoot Effecti Yardım

Merhaba arkadaşlar ben şöyle bir şey yaptım; on rightclick with diamond: if display name of tool is "&5&lBlok &2&lAsası": shoot a falling stone with speed 3 command /blokasaver: permission: "ozel.yet4" trigger: give a diamond named "&5&lBlok &2&lAsası" to player Ben...
  19. smt287

Skript Sorunu

Merhaba arkadaşlar kendi serverımda küçük çaplı bir bot yazıyorum, koda gelirsek hiçbir hata yok aslında yardım almak için yazıyorum bu konuyu; on chat: message contains "bot küfür": wait 2 second broadcast "&a[&6Bot&a]&b %player%, &asen nasıl bir ahlaksızsın." log...
  20. smt287

[1.7.X] SkyBlockTR.nitrado.net - Açık Arttırma - Takas - Türkçe Komutlar - VIP Cekilişi!

Merhaba arkadaşlar sizlere çok farklı bir skyblock zevki yaşatmak için buradayız, serverda emekleri geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.İyi bir iş çıkardıgımızı düşünüyorum.Server yavaş yavaş gelişmekte ancak şuanlık gayet ideal bir skyblock sunucusu ve kendi sunucumuza özel yenilikler...
  21. smt287

WorldGuard Custom Flags Hatası

Merhaba yardım edecek arkadaşlar yeni açacagım serverımda keep-inventory gamerule'unu belli bir alanda yapmak istediim ve istedigim plugini buldum ancak plugini yüklüyorum serverda çalışıyor.Ancak panelde error diyor, ileride sorun çıkarır diye kullanmakta istemiyorum.Ancak benim için çok...
  22. smt287

SkyBlock Spawn Çalışmaları

Merhaba arkadaşlar yapım aşamasında olan skyblock sunucumuzun spawnını yapmaktayız nerdeyse %60'ını tamamladık, birde resimlere göz atarak fikirlerinizi belirtin.
  23. smt287

Çekiliş Var! - 6 Tane Oyun Veriyoruz!

Merhaba arkadaşlar yepyeni bir süpriz ile karşınızdayım, İşte çekilişimiz; Çekilişte katılmak için yapmanız gerekenler; 1-) Kanalımıza abone olun. 2-) Bu videoyu beğenin. 3-) Videonun altına katılmak istiyorum yazın ve skype adresinizide yazın. Çekilişte Verilecek Oyunlar: 1. The Binding of...
  24. smt287

Emek Server Projesi - Önerilerinizi Bekliyoruz - Builder Arıyoruz!

Emek Server Projesi Merhaba arkadaşlar ilk önce şunu belirtmek isterim serverımız tamamen emek ve hiçbir haksızlık olmaması için yapılacaktır. En başta şunuda belirtmek isterim LAPİS,HAMMADDE,VIP SATIŞI tarzı yerler olmuyacak ve sadece gerekli pluginler eklenecektir. Sizlerin yardımıyla bir...
  25. smt287

Minecraft Rehberi: Bukkit Server Kurma