Arama sonuçlarınız

1. ByNovem

Mjolnir Plugin

Valla bilsem kullandırırdım zamanında ama bence iyi olmuş böylece kodlamaya vesile olmuş başarılar diliyorum.
  2. ByNovem

Geç olsada selam

Geç olsada selam
  3. ByNovem

U wat mate

U wat mate
  4. ByNovem

Did you JUST ASSUMED my GENDER? Şaka bir yana ayran değilde , plugin döktüm evet.

Did you JUST ASSUMED my GENDER? Şaka bir yana ayran değilde , plugin döktüm evet.
  5. ByNovem

Merhabalar Bozkan137 sunucumuz satılmamıştır veya öyle dediğiniz gibi olaylar yoktur hergün yeni...

Merhabalar Bozkan137 sunucumuz satılmamıştır veya öyle dediğiniz gibi olaylar yoktur hergün yeni güncellemeler gelmektedir sadece size görünen kısımları değil altyapı gücellemeleride yapıyoruz iyi oyunlar.
  6. ByNovem

Easter egg vardı her haritada ben koymuştum.

Easter egg vardı her haritada ben koymuştum.
  7. ByNovem

|TerraGolium| Kişisel Fizik ve Yapay Zekası Olan Golemim (Eklenti)

Tebrik ederim cidden çok güzel olmuş .
  8. ByNovem

güzel bence mutluluk belirtisi o

güzel bence mutluluk belirtisi o
  9. ByNovem

haha tebrikler

haha tebrikler
  10. ByNovem

23 ekim 2012 de yollamışım 8 yıl geçmiş be

23 ekim 2012 de yollamışım 8 yıl geçmiş be
  11. ByNovem

İstek Yarı görünmezlik

Olur tabii ki özelden atın
  12. ByNovem

İstek Yarı görünmezlik

Zannetmiyorum ünlü olduğumu ama olacaksam fizik alanından olursam iyi olur
  13. ByNovem

İstek Yarı görünmezlik

Altı üstü bir blok oyunu serverinde yetkiliyim haha. Creativeye akşamları %60 oranda uğruyorum sorun olmuyorsa orada olursanız görüşürüz
  14. ByNovem

İstek Yarı görünmezlik

Çok teşekkür ederim ikinizede. İleride de ihtiyacı olan arkadaşlar için şu basit kütüphaneyi atayım lazım olan olur . [LIB] GhostFactory - Make players look like ghosts | Bukkit Forums
  15. ByNovem

İstek Yarı görünmezlik

Onun için bir plugin varmı bilmiyorum ama worldguardı yeni plugininizde library olarak gösterip dünyadaki wgleri çekip herkesi gizli bir takıma koyup görünmezlik verebilirsiniz istediğiniz yere girenlere. Bizim sunucumuzda transparantlık ayarı özeldir scoreboard ile yapmıyoruz. WG de in ve out...
  16. ByNovem

İstek Yarı görünmezlik

Scoreboard da takımında olan kişiler görünmez olursa takımındakiler seni transparant görür.
  17. ByNovem

neredeyse her gece orda oluyorum

neredeyse her gece orda oluyorum
  18. ByNovem

yaşım 22 de orada biraz abartı girmiştim steveler kötüdür

yaşım 22 de orada biraz abartı girmiştim steveler kötüdür
  19. ByNovem

0=0 Sadeleşir mi?

Troll olduğunu kabul edeceğim artık üzgünüm
  20. ByNovem

0=0 Sadeleşir mi?

"Dediklerinizi katılıyorum. Sadece sizin dedikleriniz doğru değil. Benim dediklerimde doğrudur. " What? Matematikte bir kural vardır. "x ler yok olursa boş küme ortaya çıkar." No. x=x çözüm kümesi tüm reel sayılardır.
  21. ByNovem

0=0 Sadeleşir mi?

Sanırsam demek istediğini anladım. Cardinal ve Ordinal sonsuzluklara giren bir konu bu.Transfinite Numbers olarak geçer konu. ℵ (Aleph null) = (1 + 2+ 3+ 4 + 5 ......) diye giden en küçük transfinite sayıdır. Toplamının sonsuz olduğunu biliyoruz. ℵ = 1 + 2 +3 +4 +5 +6 +7 diye gidiyor değilmi...
  22. ByNovem

0=0 Sadeleşir mi?

1/0 = inf 1 değildir 0/1 demek istediniz herhalde. x +2 = x+ 4 çözülemez 2 = 4 cevabını verir. 2/x = 4/x gibi bir şey demek istediyseniz mantık açısından 0 ise doğrudur çünkü sonsuzluğa doğru gider.
  23. ByNovem

Sonoyuncu Titanyum Bölüm 3

u wut mate
  24. ByNovem

sonoyuncu

sonoyuncu