Arama sonuçlarınız

1. Quaick

NameTags - Renkli oyuncu isimleri

Plugin Adı: NameTags Dil: İngilizce Sürüm: v2.1 Test Edilen Bukkit Sürümü:1.5-R0.1 Plugin Ne işe yarar? : Bu plugin sayesinde oyun içinde oyuncuların isimleri renkli olur (Chat'te değil). DevBukkit Sayfası: NameTags - DevBukkit İndirme Linkleri: Mediafire
  2. Quaick

MobHealth - Mobların ve Oyuncuların canını gösterme // 1.5

Plugin Adı: MobHealth Dil: İngilizce Sürüm: v5.3.4 Test Edilen Bukkit Sürümü:1.5-R0.1 Plugin Ne işe yarar? : Bu plugin sayesinde bir oyuncuya veya mob'a vurduğunuzda kalan canı 1/10 şeklinde gösterilir. DevBukkit Sayfası: MobHealth - DevBukkit İndirme Linkleri: Mediafire
  3. Quaick

WebWhitelister - Siteden Whitelist'e kayıt // 1.5

Plugin Adı: WebWhitelister Dil: İngilizce Sürüm: v1.0 Test Edilen Bukkit Sürümü: 1.5-R0.1 Plugin Ne işe yarar? : Bu plugin sayesinde sitenizden whiteliste kayıt yaptırabilir, bot saldırılarına karşı sunucunuzu koruyabilirsiniz. DevBukkit Sayfası: WebWhitelister - DevBukkit İndirme Linkleri...
  4. Quaick

GodLogin - Yeni başlayanlara PvP Koruması // 1.5

Plugin Adı: GodLogin Dil: Türkçe Sürüm: 1.2.8 Test Edilen Bukkit Sürümü: 1.5-R0.1 Plugin Ne işe yarar? : Bu plugin sayesinde sunucunuza ilk kez giren kişilere sizin istediğiniz süre kadar PvP Koruması verilir. DevBukkit Sayfası: GodLogin - DevBukkit İndirme Linkleri: Mediafire
  5. Quaick

GrowingGrass - Çim biçme makinesi

Plugin Adı: GrowingGrass Dil: İngilizce Sürüm: v2.0 Test Edilen Bukkit Sürümü: 1.4.7-R1.0 Plugin Ne işe yarar? : Bu plugin sayesinde oyuncular çim biçme makinası yapabilir, çimleri kolayca temizleyebilirsiniz. (Yakıt için coal kullanılır) DevBukkit Sayfası: GrowingGrass - BukkitForums Craft...
  6. Quaick

CarZ - Araba sürmenin keyfini çıkartın!

Plugin Adı: CarZ Dil: İngilizce Sürüm: 2.2 Test Edilen Bukkit Sürümü: 1.4.7-R1.0 Plugin Ne işe yarar? : Bu plugin sayesinde minecraft'ı araba gibi kullanabilirsiniz! DevBukkit Sayfası: CarZ - DevBukkit İndirme Linkleri: Mediafire
  7. Quaick

Orebfuscator - 1.4.7 Çalışan Anti x.ray!!!

Plugin Adı: Orebfuscator Dil: İngilizce Sürüm: 1.8.8 Test Edilen Bukkit Sürümü: 1.4.7-R1.0 Plugin Ne işe yarar? : Bu plugin sayesinde hilecilere son diyebilirsiniz! N.o.d.u.s,anti x.ray mods vb. gibi hilelere son! DevBukkit Sayfası: Orebfuscator - DevBukkit İndirme Linkleri: Mediafire
  8. Quaick

Death Messages - Ölüm mesajlarını değiştirin/Türkçeleştirin!

Plugin Adı: DeathMessages Dil: İngilizce (Çevirilebilir) Sürüm: v2.0.1 Test Edilen Bukkit Sürümü: 1.4.7-R1.0 Plugin Ne işe yarar? : Bu plugin sayesinde ölüm mesajlarını istediğiniz gibi değiştirebilir, Türkçeleştirebilirsiniz. DevBukkit Sayfası: DeathMessages - DevBukkit Tüm komutlar ve...
  9. Quaick

GodLogin 1.2.8 - Yeni başlayan PvP Koruması

Plugin Adı: GodLogin Dil: Türkçe (%95) Sürüm: 1.2.8 Test Edilen Bukkit Sürümü: 1.4.7-R1.0 Plugin Ne işe yarar? : Bu plugin sayesinde oyuna ilk kez giren oyuncular için belli bir süre PvP kapalı olacaktır. Belirlediğiniz sürenin sonunda PvP aktif olacaktır. DevBukkit Sayfası: GodLogin - DevBukkit...
  10. Quaick

CentOS Bukkit Plugin Yüklemek

1. Adım: Gerekli Programlar CentOS Sunucumuza plugin yüklemek, server klasörüne erişmek, dosyaları düzenlemek için Filezilla adındaki programı kullanacağız. Filezillayı Buradan indirebilirsiniz. Kurulumu basittir. Sürekli Next diyerek geçebilirsiniz :) 2. Adım: SFTP Girişi Yapmak Server...
  11. Quaick

Aldığınız VPS/VDS Centos Üzerine Bukkit Kurulumu -- Resimli Anlatım

1. Adım: Sunucu satın almak Oyunu kurmanız için VPS/VDS yada Dedicated adı verilen sunuculardan birini almanız gerekmektedir. Eğer hala bir sunucu almadıysanız, bu adresten uygun fiyatlara sunucu alabilirsiniz :) (şu an için satış yok başka bir hosting firmasındanda alabilirsiniz) 2. Adım...
  12. Quaick

Bukkit Cant Keep Up Hatası Çözümü :)

Bukkitte çoğu kişi konsolda sürekli Cant keep up yazmasından şikayetçi bunu çözmek için iki yol var: 1. Yol Server klasöründe bulunan bukkit.yml dosyasını wordpad ile açıp: warn-on-overload: true bu satırı bulun ve o satırı şunla değiştirin: warn-on-overload: false Eğer 1. yolu yaptıktan sonra...
  13. Quaick

Ünlü talkshowcu Conan O'Brien minecraft oynuyor!

Bazılarınız bilir amerikadaki en ünlü talkshowculardan biri olan Conan O'Brien'ın programındaki Clueless Gamer bölümünde geçen hafta minecraft'ı tanıttı ve oynadı! video linki: http://teamcoco.com/video/clueless-gamer-minecraft-07/24/12
  14. Quaick

VDS/VPS alımında dikkat edilmesi gerekenler! Host almadan önce mutlaka okuyun!

Merhaba arkadaşlar size bugün VPS/VDS alımında dikkat edilmesi gereken şeylere değineceğim :) Şimdi öncelikle teknik bilgilere girmeden basitçe VPS ve VDS nedir ve farklılıkları nelerdir öğrenelim :) VPS: Açılımı "Virtual Private Server" 'dir. (ne gerekse açılımı :D) Bu sistemdeki mantık Ram...
  15. Quaick

Server açacaklar için bilgiler!

Merhaba arkadaşlar bu foruma pek girmiyordum bu ara girmeye başladım :) Beni bu forumda pek tanımayan olabilir :) SpartaCraft'ın admini Spartayım :) eskiler bilir :) neyse şimdi bir serveri baştan sona nasıl yapmalıyız ve neler önemli aklıma gelen şeyleri yazacağım :) Yapıma başlamadan önce...
  16. Quaick

CentOS VPS Üzerine Bukkit Kurulumu ve Permissions Ayarları

Merhaba arkadaşlar, çoğu arkadaşımız vps alıyor ve linux kurulu olduğu için server kuramıyor yada windows olduğu için raminin çoğu boşa gidiyor. Bende normal çalışırken 20mb yiyen(windows 400mb) işletim sistemi CentOS üzerine bukkit sunucu kurmayı anlatayım dedim. Video 3 parttan oluşacaktır...
  17. Quaick

Centos Vps Üzerine Bukkit Ve Plugin Kurulumu

Merhaba arkadaşlar, çoğu arkadaşımız vps alıyor ve linux kurulu olduğu için server kuramıyor yada windows olduğu için raminin çoğu boşa gidiyor. Bende normal çalışırken 20mb yiyen(windows 400mb) işletim sistemi CentOS üzerine bukkit sunucu kurmayı anlatayım dedim. Video 2 parttan...