Arama sonuçlarınız

1. kejdurapa_

Format (Donanımsal)

beyler nasılsınız keyfiniz yerinde mi konuya geçecek olursak yeni bir PC aldım ve windows 8.1 yüklü doğal olarak bi iğrenme uzaklaşma hayattan soğuma yaşadım windows 7 ultimate 64bit kuruyordum ki bir hatayla karşılaştım biraz araştırdım ve bios tarafından engellenmişim tmm hadi bios u hallettik...
  2. kejdurapa_

hüzünlenmeyen bizden değildir!

hüzünlendin lan :/
  3. kejdurapa_

Ufak çaplı program isteği

Merhaba millet bana bir program lazım (visual studio gibi programla yapılabilir bir şey ben kodlamasını bilmediğimden yapamıyorum) program şöyle ki belirlenen harf veya rakamı belirlenen süre aralığında tekrar edecek veya belirlenen tuşları diyelim bir nevi makro gibi ve exe içerisinde çalışır...
  4. kejdurapa_

Minecraft yazı fontu olan

merhabalar başlıkta yazdığım gibi minecraft'ın yazı fontunu arıyorum iş yerinde olduğum için pek arama yapamıyorum (filtre varda) mümkünse font windowsun destekleyeceği biçimde olsun yani .ttf olacak şimdiden teşekkürler saygılarımla
  5. kejdurapa_

iş yerinin beleş interneti

iş yerindeyim ve bugün ağları onardılar normlade internet bağlantımız yok sadece ağ ama zeki arkadaşlar interneti engellememişler ve internette akıyorum :D Free İnternet! ve internetin hızı :D http://www.speedtest.net/result/3816884301.png
  6. kejdurapa_

Plugin Paketi [İstek]

merhaba millet başlıkta belirtiğim gibi ufak bir plugin paketine ihtiyacım var plugin bilgim 0 dene bilecek kadar az neler gerekli bilmiyorum bana server'ı inşa ederken kullanabileceğim bir paket hazırlayabilir misiniz ? yeni dünya (multi world) world edit essentials (birden fazla olduğunu...
  7. kejdurapa_

eski bir projeyi dürtmece

herkese merhaba başlıkta da dediğim gibi çok eski bir proje rahat 1-1,5 yıllık tek başıma olduğum için pek ilerleme kat edemedim bir kaç arkadaşım vardı koy verdiler pluginer 1 yıldan daha uzun bir süre paketi hazırlarım bi ara hazırlarım sosyal hayatımı boşa harcayamam gibi abuk subuk...
  8. kejdurapa_

Feed The Beast [Denemeden Geçme]

Herkese Selamlar Ben Kejdurapa Bugün sizlere Feed The Beast i paylaşıcam İçinde birden fazla mod bulunuyor sadece 1 i bozuk onunda çözümünü buldum Neyse biraz içindeki modlardan bahsedelim
  9. kejdurapa_

24 Modlu Minecraft Sürüm: 1.4.6

Herkese Selam Ben Kejdurapa Hatırlarsanız "23 modlu minecraft" Paylaşmışdım söz verdiğim gibi 1.4.6 için Yine Paylaşım yapıyorum :) Sizlere "24 Modlu Minecraft" Paylaşmakdan Gururduya bileceğimi düşünüyorum :) 24 Modu Bi araya Getirmeyi Başardım Daha Fazla Mod Yüklemek isterdim ama Oyunun Ana...
  10. kejdurapa_

Dota 2 Çekiliş

Herkese Selamlar ben Kejdurapa Dota 2 çekilişi yapıyorum 2 tane ama 1 i yarın :) şimdi ufak bi sorum olcak ilk doğru cevap i veren dota yı kapar (Not Dota 2 steam den gift olarak verilcek) İşte soru Dota 2 nini En son Uptade i hangi ay ve ayın kaçında gelmişdir :) çok basit aslında
  11. kejdurapa_

Mm-fantasy Sp + Lan

Artık geceleri dışarı çıkmak çok daha tehlikeli ve keşfedilecek çok fazla silah var! Yeni mod paketimiz MM-Fantasy çıktı! MM-Fantasy nedir? MM-Fantasy sitemiz tarafından hazırlanan özel mod paketinin ismidir. Minecraft Modları ve Fantasy kelimelerinin bir araya gelmesinden oluşmuştur...
  12. kejdurapa_

Bedava Metro 2033

Yalan Deyil Gerçek Facebook Üzerinden alıyoruz ufak bi uygulama ile Nvidia Sağolsun :) https://www.facebook.com/NVIDIAGeForce?sk=app_424559564282066 bu adrese girin formu doldurun ama ülkeyi almanya yapın turkiye yaparsanız kabul etmiyor almanyada tutuyor ama hemen kabın 24 aralık da bitiyor ve...
  13. kejdurapa_

Dota 2 Çekiliş

Herkese Selamlar Ben Kejdurapa ;) başlıkta gördüğünüz gibi dota 2 çekilişi düzenliyorum oyun steam üzerinden tabi Cevap olarak "Çekilişe Katılmak istiyorum." yazmanız yeterli Çekiliş süresi Yeni Aldığım bilgisayar gelene kadar sürecek geldikten 2 gün sonra çekiliş sonlanacak. Hediye steam'den...
  14. kejdurapa_

Çekiliş Için Yardım

ben bi çekiliş düzenlemek istiyorum da konu açamıyorum ödüllü yareışmalar karegorisine konu açamıyorum yetki filan almam mı laızm ? konu açmam için yardım edin lütfen -edit yarışma yeni aldığım pc gelene kadar sürecek pc gelince 1 gün sonra çekiliş bitecek :)
  15. kejdurapa_

Tekkit'e Girmek artık çok kolay

Herkese Selamlar Ben Kejdurapa. Şimdide Tekkit Paylaşıyorum Evet Doğru Tekkit Sağlam Ve Yapmanız Gereken Şeyler Çok Az Vereceğim Jar ı Java ile açın Ufakbi Pencere Gelecek Sol üst Köşede Bi Resim Var Ona Tıklayarak Oynayacağınız Modu Seçe Bilirsiniz Istediğiniz Modu Seçdikden Sonra Sağ Alt Köşe...
  16. kejdurapa_

23 Modlu Minecraft Sağlamdır Saçma Modlar Yokdur Bakmadan Geçme

Denediğiniz için Çok Sağolun Linkleri Ve Konuyu Yeniliyorum 150'Den Fazla Indirme Sayısı Var Çok sağolun Önemli Bir Not :) Madendeki bazı ore ları el ile kıra biliyoruz Kazmanızı seviyorsanız el ile kazın ore ları ;) (Konunun Adını Deyiştire Biliyormuyuz Mod Sayısı 25 Yenilenmesi lazım)...
  17. kejdurapa_

12 Modlu Minecraft (Bakamdan Geçme sayıya hiç bakma)

Konu Yenilendi Yeni Konuya Gitmek için Tıkla. Herkese Selamlar Ben Kejdurapa ;) 12 adet modu bi araya Getirdim ve neden forumda paylaşmayayım dedim daha fazla mod yüklemek isterdim ama güzel mod yok var ama diyerleriyle çakışıyor saçma veya gereksiz modda yüklemek istemedim bence 12 tane güzel...
  18. kejdurapa_

Mod istek

Herkese merhaba k.g ben bir kaç mod istiyorum indirdim yükledim ama sürekli hata aldim beni delirtdi sadece too many items ,minimap ve modloader i yükleye bildim daha fazla yükleyemiyorum hata aliyorum :S istediğim modlar şunlar Tale of Kingdoms More Creeps & Weirdos Twilight Forest Adventure...