Arama sonuçlarınız

1. wolfenstrike

evet xd @KebabReyiz

evet xd @KebabReyiz
  2. wolfenstrike

Aviana TR [AÇILIR'mı AÇILMAZ'mı] ??

Ne gunlerdi be
  3. wolfenstrike

Aviana TR [AÇILIR'mı AÇILMAZ'mı] ??

Zaman nasıl da geçiyor. :)
  4. wolfenstrike

Çöplük

Çöplük
  5. wolfenstrike

Önlemlere rağmen sunucuya botlar giriyor.

Proxy filtresi kursanız dahi botlar sunucuya giriş yapabilirler.
  6. wolfenstrike

[Görüş] C# İle Server/Client Sohbet Programı Yaptım. <:: Resimli ::>

Masaüstü uygulama yazmak günümüzde sana pek bir şey kazandırmaz ama soket programlama mantığını öğrenmen -ki öğrendiğini sanmıyorum- ilerde mutlaka işine yarar.
  7. wolfenstrike

?

?
  8. wolfenstrike

Selam

Selam
  9. wolfenstrike

|* Elysium NETWORK *| Tam Sürümüyle | Özel Sistemler | 7/24 | 0 Lag & Loss

Hayırlı olsun, baltacıları umursama. Onlar hiçbir şey üretmezler ve diğerlerinin üretmelerine engel olmaya çalışırlar.
  10. wolfenstrike

Kelime Hız Testi Eventi Plugini Kaynak Kodları

@Personinblack Zorunda olmadıkça hazır plugin kullanmak istemiyorum, kendin yapçıyım daha çok. Açıkcası plugin içerisindeki sorun şuanda pekte umrumda değil, fakat teklif etmen bile yeterli, teşekkür ederim. Plugin yazmaya bodozlama sadece java bilgisiyle giriştiğim için java içerisinde ne varsa...
  11. wolfenstrike

Kelime Hız Testi Eventi Plugini Kaynak Kodları

Merhaba forum halkı, daha önce kuzenimin sunucusu için yazmış olduğum pluginin kaynak kodlarını paylaşıyorum. Plugin ayarlanan sürede bir rastgele bir String mesaj oluşturuyor ve chat üzerinden herkese bunu bildiriyor. Mesajı ilk yazana plugin içerisinde ayarlanan eşyayı yine plugin içerisinde...
  12. wolfenstrike

1000-1200 tl arası telefon önerisi

Google ile işletim sistemi anlaşması yapan firmayı tanımıyorsan bu senin sorunundur, sanırım siz aptal firma yazılımlarını kullanmaya mahkum etmek istiyorsunuz kendinizi. Telefon hakkında hiçbir bilginiz yokken dandik demeniz tuhaf, standart Minecraft Türk forumu işte ne yapcaksın. Bilgi sahibi...
  13. wolfenstrike

1000-1200 tl arası telefon önerisi

GM5 kullanıcısıym, şarj konusunda telefondan oldukça memnunum. 1 günü rahatlıkla çıkartıyor. Dandik olan nedir ?
  14. wolfenstrike

Aşık Olduğunuz Eski Sistemleri Windows 10'a Yükseltmenin Vakti Geldi ! [İNTEL KULLANICILARI İÇİN]

@zRedDragon Haberler genelde hit çekmek için yazıldığı için dikkatlice sonuna kadar okumak gerekiyor. Aynı zamanda bu bilgiyi paylaşamadan önce alternatif kaynaklarıda kontrol etmekte fayda var. Yazarın öyle bir amacı olmasa bile yanlış bilgi verebilir.
  15. wolfenstrike

c# Form

LCD Pano derken neyi kastediyorsunuz ? Farklı bir donanımla iletişim mi kurmaya çalışıyorsunuz ?
  16. wolfenstrike

Yaklaşık 2500 TL'ye bir bilgisayar.

Oyunlarda verim göstermez demişsin, bunu neye göre söylüyorsunuz ? Kaynak gösterebilir misiniz ? Muhtemelen donanım konusunda atan tutan kişilerin bulunduğu forumlarda takılıyorsunuz, biraz kafanızı kaldırıp adam akıllı forumlara bakarsanız Nvidia kartların çokça tercih edildiğini göreceksiniz...
  17. wolfenstrike

400-4700 Lira'lık PC Toplama (Monitor Klavye Dahil) [İSTEK]

@Tros Topladığın sistemi merak ettim, listesini atar mısın ?
  18. wolfenstrike

PC Toplar mısınız :[

@zRedDragon Bu tarz oyunlara gelmeyin, performans GHZ ve önbellek ile belirlenmiyor. İşlemcinin nesli çok önemli. Senin seçtiğin işlemciyse yıllar öncenin teknolojilerini barındırıyor. i5 6500 ile karşılaştırılabilecek düzeyde bile değil. GHZ ile işlemci karşılaştırmak ekran kartlarını belleğine...
  19. wolfenstrike

Uyumlu mu ?

@AtakanRS 2400Mhz ile 2133Mhz arasında gözle görülebilecek bir performans farkı yoktur. Ek olarak zaten i5 6400 2133Mhz ram ile çalışabileceğini söylüyor, daha üstüne çıkmak istediğiniz zaman XMP'yi devreye sokmanız gerekecektir. Yani parçalar uyumlu. Al buda kaynak...
  20. wolfenstrike

PC Toplar mısınız :[

@zRedDragon Neden eski nesil, ölü sokete sahip bir işlemciyi tercih ediyorsunuz ? 6. nesil intel işlemciler çıkmışken çok yanlış bir davranış bu. Kendinizi DDR3 ile kısıtlıyorsunuz en başta. İşlemciyi en azından i5 6500 almanızı öneririm.
  21. wolfenstrike

Lütfen profilime laubali içerik girmeyin.

Lütfen profilime laubali içerik girmeyin.
  22. wolfenstrike

[Ücretli İstek]Mysql

Plugin yazmayı biliyorsan Google'a "Java ile Mysql Bağlantısı" yazabileceğini düşünüyorum. Hatta cümle kurma yeteneğinizin olmasına gerek yok, tek yapmanız gereken şey "Java Mysql" şeklinde arama yapmak. Elinizde böyle bir kaynak varken nasıl oluyorda hala hazır istiyorsunuz ?
  23. wolfenstrike

50 milyon vatandaşımızın kimlik bilgileri internet üzerinde.

Sen kendini ne sanıyorsun ? Daha önce hiç yaşanmamış bir sorun tamda onların saldırı haberlerine denk geldi yani sana göre, sence bu tesadüf mü ? Neye göre fiber altyapıdan kaynaklı olduğunu söylüyorsun ? Nasıl oluyorda sadece .tr uzantılı domainleri etkiliyor ? Varsa kaynağın getir, yoksa daha...
  24. wolfenstrike

50 milyon vatandaşımızın kimlik bilgileri internet üzerinde.

Yavaşlatamadı mı ? Sizin dünyadan haberiniz yok. Türkiye'nin DNS sunucularına saldırı yapıldığı sırada tüm .tr uzantılı domainler erişilemez hale geldi. Günlerce mail gönderip alamadım bundan dolayı.