Arama sonuçlarınız

1. 99cellat

Oyun arkadaşı

Sunucumuzda hem bize yardım edicek hem çeşitli oyunlarda birlik oynayup eğlence için koşturduğumuz 18-25li yaşlarda bir ekip arıyorum. Discord: Tonpesto#7713
  2. 99cellat

Snapshot, Bedwars, Skywars, Modlu oynayacak +15

Eklersen sevinirim :) beklerim :)
  3. 99cellat

Snapshot, Bedwars, Skywars, Modlu oynayacak +15

Yukarıdaki gibi "Snapshot, Bedwars, Skywars, Modlu oynayacak" +15 yaşında olgun kişiler arıyorum :) yaşım 17 taaa 2011 uzun zamandır minecraft oynuyorum. her konuda tecrübem var. sistemler , komutlar , sunucu komutları wg we. uzun zamandır oynamıyorum o yüzden eski çevremı kayıp ettim o yüzden...
  4. 99cellat

TeamZ

Konu Güncel Alımlar tekrardan başlamıştır. Skype adreslerınden iletişim sağlayabilirsiniz.
  5. 99cellat

Uçan ada yapımı

Calıyoru açıklarmısın -Mobil
  6. 99cellat

Uçan ada yapımı

Hah... Yaptığın davranıslar çok cocukca. Uzatmanı bir anlamı yok. Konuyu kapatalım tartısma yeri değil. -Mobil
  7. 99cellat

Uçan ada yapımı

Bence sen tamamen zaman kaybısın .(!)
  8. 99cellat

Uçan ada yapımı

Anlama kaybımı yaşıyorsun ? Benim anlatmak istediğim o komutları ögretmek. Peki o komutları yeni baslayan adam nasıl ögrenebilir haklı edebiyatı yapma bana ! Beğenmedi isen zaman kaybı yaz veya yukarıda kocamam X var bas ve kapat !
  9. 99cellat

Uçan ada yapımı

Post kasma nantıgı yok bu bilgi ile daha buyuk ve guzel seyler yapılabilir. Sadece hayal gücü lazım.
  10. 99cellat

Uçan ada yapımı

Merhaba arkadaşlar birçok kişi farkında olmadan yapma istediği ama tecrübesinin yetersiz olup bu konularda benim desteğim ile ilerlemenizi hedefledim ve bir video çektim umarım yardımı olmuştur. Yardımcı oldu isem lütfen forumda desteklemek için yorum atmayı unutmayın. Not : Bu tarz yardımcı...
  11. 99cellat

Minecraft elim geride duruyor

Texture packi sil veya .minecraft dosyasını kaldır tekrar yükle olmaz ise ek secenekleri acıklarım. -Mobil
  12. 99cellat

Oyunhesabı.com Kazık Atıyor Almayın

Pardon Hatalı Mesaj... -Mobil
  13. 99cellat

Iste bir seviyesiz , ergen ve terbiyesiz bir çocuk daha... -Mobil
  14. 99cellat

"Öncelikle şu konuya açıklık getirmek istiyorum paranın peşinde değilim ." Galiba Türk foruma yazmadım gerçekten Türk forumda bir kişi bile olayı anlamadımı ?! olay sadece BILGILENDIRME ! -Mobil
  15. 99cellat

Gercekten yazıları hicmi okuyup yorumyalıp düsünmüyorsunuz... 3 Resime Bak.
  16. 99cellat

Kesinlikle kazanc saglamak icin guvenip hediye amaclı aldım ve simdi kuzenimde üzuldü. Kendim orjinal aldim 3 aydır sıkıntı yok.
  17. 99cellat

Anlamak istemediğini düsünüyorum. TEKRAR YAZIYORUM VE KONUYU KAPATMANI ISTIYORUM. "Benim amacım sadece sizleri uyarmak ."
  18. 99cellat

"Benim amacım sadece sizleri uyarmak ." Ön yargılı davranmanızı istemiyorum. LÜTFEN YAZILARIMI DÜZGÜN OKUYUN. Ben sadece bana olan bir sorunu dile getirdim yazdığım gibi "benim amacım sadece sizleri uyarmak ." Satın alma kararı sizin...
  19. 99cellat

"Dipnot: Ben minecraft'ı kendi sitesinden satın aldım ve aşağıdaki gibi sıkıntım olmadan oynamaktayım ." Hatırlatmak istiyorum. Karakteri kuzenime aldım baştaki yazıyı okudu iseniz.
  20. 99cellat

Öncelikle şu konuya açıklık getirmek istiyorum paranın peşinde değilim . benim gibi diğer arkadaşların başının yanmasını istemiyorum 20 TL gibi bir miktar bazılarına göre az olsada bazı kişiler için kazanması dahi zor. Uzatmadan konuya girmek gerekirse Oyunhesabı.com sitesinden 20 TL...
  21. 99cellat

TeamZ

Sadece 1 karakter icin ön yargılı davranman gereksiz hem skin kullanma olayı tamamen her insana göre farklılık gösterir. Zaten bizim kullandıgımız skinlerin kullanıldıgını bilmiyorduk. Fakat sıkıntı yaratıcagını sanmıyorum. -Mobil
  22. 99cellat

TeamZ

Genel Bilgi : Fazla konuşup zamanınızı çalmaya niyetim yok bizim öncelikli amacımız eğlenmek ve oyundan zevk almak peki nasıl ? çok basit çeşitli sunuculara girerek misal hypixel sunucusunda yapı karşılaşmalarına katılıp yapı yapmaya çalışıyoruz TeamZ grubu olarak kendi sunucumuzda eğlenerek...
  23. 99cellat

DogeCraft Mapı (Yapım bana ait)

Zaten benim serverim yok işimede yaramıyor sizin işinsize yaramsı için map koydum :)
  24. 99cellat

sen çağanmısın?
  25. 99cellat

İstersenin Serverimde Size Gösterebilirim Yapımı Kodlar ile Yaklaşık 45 Dakika.