• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisu
    Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam

Forum Dergisi

Bu kısımdan, Gamer Türkiye & Minecraft Türkiye Ekibi tarafından hazırlanan forum dergisine ait içerikleri görebilir, dergide bulunan yazıları içeren konulara yorum yazabilirsiniz. Eğer dergiye eklenmesini istediğiniz bir konunuz varsa, bu kısma taşınması için rapor edebilirsiniz.
Forum Dergisi: Her Okulda Rastlayabileceğiniz Öğrenci Tipleri Hepimiz sıralardan sıralara, derslerden derslere geçiyoruz. Eminiz ki bu sayfayı okuyan birçok kişi öğrenci statüsündedir. Derslerden yana, bu sayfamızda neredeyse her okulda karşımıza çıkan, bazen garip bazen de iyi yönleri olan öğrenci tiplerini derledik. Bu öğrenciler eminiz ki her okulda vardır. Ve sanırım olmaya da devam edecekler. Ayrıca bazılarımızı kıskandırdığını da söylememek mümkün değil. Bu tür öğrenciler her...
Forum Dergisi: Dünden Bugüne Gamer Türkiye 3 Eylül 2016, Gamer Türkiye için önemli tarihlerden bir tanesi. Ne mi oldu? Uzun yıllardır faaliyetini sürdüren Minecraft Türk, Gamer Türkiye oldu! Gamer Türkiye olmamızın ardından koskoca 1 yıl geçti ve bu 1 yılda çok güzel şeyler yaşandı. Mesela; Gamer Türkiye'ye bağlı yeni siteler açıldı, çekilişler ve yarışmalar yapıldı ve tabii ki halen bu yarışmalar, çekilişler ve Gamer'a bağlı siteler açılmaya devam ediyor. Minecraft Türk'ün, Gamer Türkiye...
Forum Dergisi: 5 Adımda Nasıl Verimli Verimli Ders Çalışabiliriz? Ülkemizde en çok sorulan sorulardan biridir. Herkes kısa bir sürede ders çalışıp, her şeyi öğrenebilmek ister değil mi? Aslında bu pek mümkün olmasa da, bu makalemizde sizlerle beraber tam tamına 5 adımda nasıl verimli ders çalışabileceğini öğreteceğiz. Eminim ki yardımı dokunacaktır. Planlı olmak, gerçek hayatta bile verimli olmanın temelini oluşturmaktadır. Ne zaman ne yapacağınızı bilmek hem günlerdeki bütün vaktinizi...
Forum Dergisi: Dünden Bugüne Unutulmaz Türk Güreşçileri Merhaba Arkadaşlar! Bu dergimde sizlere unutulmaz Türk güreşçilerinden bahsedeceğim. Güreş ülkemizde ''ata sporu'' olarak tanımlanır ve bundan dolayı birçok müsabaka düzenlenir. Örnek verecek olursak her yıl ''Kırkpınar Yağlı Güreşleri'' gibi güreş müsabakaları düzenlenir ve güreşçiler birbirleriyle güreşerek performanslarını gösterirler fakat ben çok takip etmediğim için bu konuda az bilgi sahibiyim. Ama izlemenizi öneririm. Her...
Forum Dergisi: Arif V 216 Hakkında İzleyiciler Ne Diyor? Merhaba Arkadaşlar! Bu dergimde Arif V 216 hakkında bilgiler ve izleyicilerin düşüncelerini paylaşacağım. Arif V 216 filmi, G.O.R.A ve A.R.O.G filmlerinin çok sevilmesinden dolayı Cem Yılmaz tarafından devamı gelip gelmeyeceği tartışma olan bir film olmuştu. Cem Yılmaz'ın yeni bir film geleceğini paylaşmasının ardından (tabii bunu söyleyeni uzun bir zaman oldu) geçtiğimiz haftalarda yani 5 Ocak günü film vizyona girdi. İlk hafta...
Gamer Dergisi: Mobil Oyuncular 2018'de Ne Oynuyor? Merhaba forumun değerli üyeleri, bu dergimde sizlere Mobil Oyuncuların 2018'de hangi oyunları oynadıkları hakkında bilgi vereceğim. Mobil oyunlardan bazıları son dönemlerde popüler olmaya başladı bildiğiniz üzere. Mobil oyuncular ise çok güzel ve çok değişik oyunlar oynayabiliyorlar bende bu konumda sizlere Play Store ve App Store'daki "Ücretsiz En İyi 5 Popüler" oyundan bahsedeceğim. Play Store'daki En İyi 5 Popüler Oyun! 1) Subway...
Forum Dergisi: Dünden Bugüne Türkiye'deki Eğitim Sistemi Türkiye'de eğitim sistemi, okul öncesi eğitim, 2 kademeli ilk öğretim, orta öğretim ve yüksek öğretim olmak üzere 5 bölümden oluşur. Günümüzde bütün Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için 12 yıllık eğitim zorunlu kılınmıştır. Bunun sebebi ise devletimizde, bilim ve kültür açısından daha fazla birey yetiştirmek içindir. Aslında bakarsanız bugün pek de öyle görünmüyor, belkide yeni bir düzenlemeye ihtiyaç vardır. Mustafa Kemal...
Forum Dergisi: Oyunlar Eğitim Hayatımızı Ne Kadar Etkiliyor? Bilgisayar oyunları 1980 yıllarının başında, hobi olarak yapılmış olan, bir bilgisayar yazılım sanatıdır. Günümüzde birçok kişinin kafasında "oyunlar eğitim hayatımızı ne kadar etkiliyor?" gibi bir soru geçmiştir. Türkiye'de oyunlar her ne kadar halkın çoğunluğu tarafından büyük görülmese de, dünya çapında büyük bir pazarlama yerine sahiptir. Bilgisayar oyunları, halkımızın çoğu tarafından gereksiz zaman alan, hiçbir işe...