MC.KONYACRAFT.COM < 1.8.8 (1.7-1.15.2) > SkyBlock EasyFaction PvP Survival EggWars HG/SG SkyWars Creative | 2015'ten Beri

EpicWatch

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu gerçekten, harika.Tebrik ederim, başarılarınızın devamını dilerim.

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
factiona girdim bakmak için vip reklam yapıyo ayıp değilmi dediğim zaman ise admin kuzen beleşe verdi vipi deyip reklama devam ediyo :/ onun dışında güzel.

Ahmet Gelir

Mc.KonyaCraft.Com - agelir3
En iyi cevaplar
0

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Birsürü hileci var, yetkililer gram önemsemiyor ve kurucu arkadaşlarına viplik dağıtıyor. Beğenmedim açıkçası.

Ahmet Gelir

En iyi cevaplar
0
Birsürü hileci var, yetkililer gram önemsemiyor ve kurucu arkadaşlarına viplik dağıtıyor. Beğenmedim açıkçası.
BKZ; 'Evet, hiç önemsemiyoruz. Zaten 2 aydır uğraştığımız ve 1 ay daha uğraşacağımız 4.0 güncellemesinin önemsemek ile bir ilgisi yok. Facebook üzerinden yayınladığımız 4.0 duyurularını da sayfa boş kalmasın diye yayınlıyoruz. "viplik" dağıtmak (: Kapışıyorlar "viplik"leri.'

Senin gibi bir şahıs ile yalnızca bu şekilde dalga geçmek mübahtır. kâle almıyorum.

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eleştri yaptım, Adını sormadım. Dindar olduğunu sanan şahıs.

Adamlar uçarak ada gezip oyunu bitiriyor, üstünede küfür ediyor vip sunucularda nedense hacker yok para için açmışsınız sunucuyu, birde utanmadan laf mı atıyorsunuz?

Ahmet Gelir

En iyi cevaplar
0
Eleştri yaptım, Adını sormadım. Dindar olduğunu sanan şahıs.

Adamlar uçarak ada gezip oyunu bitiriyor, üstünede küfür ediyor vip sunucularda nedense hacker yok para için açmışsınız sunucuyu, birde utanmadan laf mı atıyorsunuz?
Dindar olduğumu söylediğimi hatırlamıyorum. Her Arapça kelime kullanan kişi Dindar değildir değil mi ?

Uçarak ada geziyor derken ne demek istediğinizi anlamadım. Argo kullanan oyuncular hakkında Cezai işlem uygulanmaktadır. 4.0 güncellemesi Yapay zeka, Argo, Spam ve Reklam filtresini de kapsamaktadır. Para için derken ne demek istediğinizi anlayamadım. Ikonia elbette Ticari olarak hizmet vermektedir.

Konu güncellendi. Teşekkürler; @DonluPatron

PvP ve Easy Factions sunucusuna 1v1 eklendi.
Easy Factions sunucusuna Anti-DC eklendi.

Hunger Games Arena Karışıklılığı hatası giderildi.