Play.mcprogaming.net 1.8.X 23 eylülde açıldı ön yargılarınızı bir kenara bırakıp kaçın :)

Pro_Survival

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu açıldığı gün 30 oldu.Tecrube,bilgi ve kondisyon sayayesinde sunucu efsane olucak

tabii ki Gökhan abinin emekleri çok büyük onada sonsuz teşekkürler iyi varsın abi
her şey için teşekkür ederim herkese smolu arkadaşımızın da dediği gibi her şey çok güzel olacak inşaallah bugsuz sıkıntısız lagsız keyif yaşayacağız gece bir gireyim dedim 12 de 27 kişiye kadar çıkmışız 1 gibi 15 e kadar düştü tabi fakat normal dahada arttırmaya çalışacağımdan emin olabilirsiniz :)

Her zamanki gibi emre kardeşimin yanındayım ve en büyük destekcisiyim.Ayrıca bütün kalbimle sunucu tavsiye ediyorum gelin görün zaman geçirin oynayın pişman olmassınız.Ama birkaç hatası var bunu kendiside biliyo umarım sorun olmadan düzeltir.
teşekkürlerr

Pro_Survival

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu Çok Başarılı Gelin Oynuyalım <3
teşekkürler elimizden geldiğince hizmet ediyoruz sizlere :)

Cidden başarılı :) başarılar diliyorum.
sizler sayesinde

Tek şikayetim kurucu lazkopatın sunucuyı açtıktan sonra eski arkadaşlarını unutup Bir HI bile denememesi :D unuttu bizi be emre
yok bee neden unutalıım :)

Sunucu açıldığı gün 30 oldu.Tecrube,bilgi ve kondisyon sayayesinde sunucu efsane olucak

tabii ki Gökhan abinin emekleri çok büyük onada sonsuz teşekkürler iyi varsın abi
gökhan abimiz çalışıyor :)

bunu yapılacaklar listeme kaydettim :)

isteğiniz yapılmıştır :)

teşekkürler
çok güzel server tavsiye ederim <3

Başarılı ve emek verilmiş bir server.
çok teşekkürler

TarikHacioglu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ekran Göruntusu Almayı Unutum Ben NeonSurivival Yetkili JustNoHack:ali anıl

Serverimde Neden Reklam Yaptınızı Sormak İcin geldim ?
Tamamen baltalama peşinde, amacı ilgi çekmek skype ekletip kendi sunucusuna çekmek. Bunun gibileri kayla almayalım!

Pro_Survival

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Tamamen baltalama peşinde, amacı ilgi çekmek skype ekletip kendi sunucusuna çekmek. Bunun gibileri kayla almayalım!
haklısın dostum umursamıyoruz bile ama verdiğin bilgi için teşekkürler yinede

t
BU SERVERİ SEVİYORUM
SİZDE GELİN EYİMİ :D:yıkıl:
teşekkür ederiiz :)

gökhan abini çağırda gelsin :)