mc.TheGryphonRiders.com | Gryphon Craft | 1.8.x | Hard Server | Faction & SkyBlock & EggWars

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Eski zor serverlerı özleyenler için yeni nesil Hub serverı."

Ne demek oluyor bu?

CharizardQQ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
"Eski zor serverlerı özleyenler için yeni nesil Hub serverı."

Ne demek oluyor bu?
Yaptigimiz anketler sonucu insanlarin genelinin hard faction olarak tabir ettigi zor serverlari ozledigi sonucuna vardik. Bildiginiz uzere bu tarz serverlarin sayisi gunumuzde git gide azaldi, biz de buna bir cozum niteliginde yeni ve guncel pluginleri kullanarak, zor bir server actik. Gelip kendiniz de gorebilirsiniz :)

ErtanD

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hocam cok merak ediyorum da sadece merakımdan dolayı bizimde sunucumuz var ( 16GB ) 'a bu kadar sunucuyu nasıl sığdırıyorsunuz vallahi kafam almıyor kaç gb veriyorsunuz her servere bu özelligi yoksa söylersen sevinirim :)

CharizardQQ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hocam cok merak ediyorum da sadece merakımdan dolayı bizimde sunucumuz var ( 16GB ) 'a bu kadar sunucuyu nasıl sığdırıyorsunuz vallahi kafam almıyor kaç gb veriyorsunuz her servere bu özelligi yoksa söylersen sevinirim :)
Hocam facebook sayfamiza mesaj atarsan detayli olarak yardimci olabilirim

Leforfs

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuda bazı hatalar var.
- Lapisten dışarı çıkabiliyoruz :D Süperdüz alana
- /tpkapat ve /tpac diye bir komut yok.
- /tamirci diye bir komut yok

CharizardQQ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuda bazı hatalar var.
- Lapisten dışarı çıkabiliyoruz :D Süperdüz alana
- /tpkapat ve /tpac diye bir komut yok.
- /tamirci diye bir komut yok
/tpkapat degil /tpkapa yazman gerekiyor :)
Lapisteki sorunu hallettik
/tamirci komutunu da su anda hallediyoruz
İlginiz ve elestirileriniz icin tesekkurler

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Uğraşilmiş ama bitsede açsam şeklinde yapmişsin;

Misal çoğu warp birbirine benziyo sadece farkli renklerde ve çok daraciklar. 2/4
Pluginler güzel fakat bazi şeyler değiştirilmiş /f create komutu kullanildiğinda otomatikman bir yardim mesaji gönderebilirsin /klan yazmasiyla ilgili. 4/4
User yok. 0/1
Lapise biraz daha değer kazandirabilirsin iyi yinede. GAPPLE 30.000$ 1 stack lapis 100$. 1/1

User olsa oynanacak sunucu. 7/10.

Ek = https://forum.gamer.com.tr/konu/sunuculariniza-bu-scripti-ekleyin-anti-auto-armor.353363/

CharizardQQ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Uğraşilmiş ama bitsede açsam şeklinde yapmişsin;

Misal çoğu warp birbirine benziyo sadece farkli renklerde ve çok daraciklar. 2/4
Pluginler güzel fakat bazi şeyler değiştirilmiş /f create komutu kullanildiğinda otomatikman bir yardim mesaji gönderebilirsin /klan yazmasiyla ilgili. 4/4
User yok. 0/1
Lapise biraz daha değer kazandirabilirsin iyi yinede. GAPPLE 30.000$ 1 stack lapis 100$. 1/1

User olsa oynanacak sunucu. 7/10.

Ek = https://forum.gamer.com.tr/konu/sunuculariniza-bu-scripti-ekleyin-anti-auto-armor.353363/
Cok tesekkurler fikirleriniz icin, aslina bakarsak bitse de açsak mantigiyla dusunduk diyebilirim biraz cunku oncesinde cook cesitli olaylar yasadik fakat surekli olarak builderlarimiz warplari yeniliyor en iyisine ulasana kadar. Lapisin degerinin az olmasinin sebebi de konuda da belirttigimiz uzere hard server olarak amacladik. User konusuna gelirsek de hummalı reklam calismalarimiz devam ediyor, sizin de desteklerinizle en kisa zamanda guzel bir online sayisina ulasmayi hedefliyoruz

Server Açık Degil Suan ? Neden
Dostum muhtemelen senden kaynakli bir problemdir cunku kayitlarda herhangi bir çökme vb durum gorulmuyor.Şu anda acik gelip oynayabilirsin :)

Kalfacı_Ağabey

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Cok tesekkurler fikirleriniz icin, aslina bakarsak bitse de açsak mantigiyla dusunduk diyebilirim biraz cunku oncesinde cook cesitli olaylar yasadik fakat surekli olarak builderlarimiz warplari yeniliyor en iyisine ulasana kadar. Lapisin degerinin az olmasinin sebebi de konuda da belirttigimiz uzere hard server olarak amacladik. User konusuna gelirsek de hummalı reklam calismalarimiz devam ediyor, sizin de desteklerinizle en kisa zamanda guzel bir online sayisina ulasmayi hedefliyoruz

Dostum muhtemelen senden kaynakli bir problemdir cunku kayitlarda herhangi bir çökme vb durum gorulmuyor.Şu anda acik gelip oynayabilirsin :)
peki alım varmı ?