MINECRAFT SURVIVAL OYNAYACAK ARIYORUM HAMACHISIZ

fruko2468

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gençler konu biraz hort ama yazdığım zaman giren olmadı yazdığım anda herkesi bulamıyorum ne yazık ki belirli bi tarih falan olmalı bole işlerde yoksa olmuyor. Serverı da ben açıyorum sormuş biri. Yine istekli olan varsa ulaşsın iu zaman uygunum desin eğlencelli bi şeyler olur. Geçen defa kimse gelmediği için kapalı sunucu kimse olmayınca açık durmasının bi anlamı yok di mi :)

AN1M4

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bende gelebilirim skype Furkan8183
Açtığınız zaman yazın

fruko2468

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tamam gençler haber verin yazmışsınız ama, Skype üzerinden mi olsun diyosunuz haber verme işi ? Ole diyorsanız hem Skype larınız açık olmuş olur iyi olabilir. Okey o zaman. Gelmek isteyenler skype atsın. Cuma akşamı veya hafta sonu bi girer takılırız. (Bu durumda Cuma akşamı olmadı cumartesi günü falan Skype larınızı açık tutmaya çalışırsanız sevinirim.) Görüşmek üzere. Diğer herkesi de bekliyorum. Skype larını yazsın herkes. Skype üzerinden olmaz diyen olursa da ben zaten açarsam açtığım zaman burdan ip yazarım gene cuma akşamı veya cumartesi tetikte olun : ) Bu arada gençler yine belirteyim bu bildiğiniz serverlar gibi değil eskiden oynadığımız gibi saf minecraft ole pluginler falan beklemeyin. 0 dan başlıcaz yani. Belki baktık oyuncumuz var sonradan eklemeler falan yapabiliriz hardcore olması açısından oyunun.

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
live:ilkerarici

live:ilkerarici

fruko2468

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evt açıcam bi bakalım kim geliyor kim gidiyor. 10 15 dk ya açarım yüksek ihtimal

31.206.43.167 bakalım gelen olucak mı

Messiler kimse gelmiyor anlaşıyoz olmaz ole