Realcraft Rezilliği & Kıskanclığı

SuperBuilder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bugün Legendcrattr Adlı Sunucda oynarken Böyle Bir Rezillikle Karşılaştım.

Sinir Olup Tum Server Adama Sovuncede Hepimizi Kendi Serverinde Banlamıs :( Cok Uzulduk :Ds

• Neyse Anladık Sunucu Actınız Tutmadı. İyi Sunuları Kıskanmak Neden ?
• Gidin Forumlara Az Yiyip Reklam Verin Güzel Şeyler Cıkarın ?
• Allah LegendCraftTR Yetkililerine&Oyuncularına Sabır Versin
@ForcEmir @ByCooky

TheDarkLast

Sonsuza kadar Adalet!
En iyi cevaplar
0
Her kanıtlara itiraz eden, sorumsuz bir insanın tekidir kendisi. Sanki bu insanlar hayrına "REKLAM" yapıyorlar. Sunucularda "REKLAM" yaparak geçinen bir sunucu...

GorkemFx

>Play.minetix.com<
En iyi cevaplar
0
Beyler Sıkıntı Etmeyin Serveri habire kapat ac yapıyo 7/24 saldırıyorum D:

can258

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
BU 1,
7/24 saldiriyorum diyor hahahaa LCTR gibi modifiyeli bir sunucu bu emin olabilirsin.
Ayriyetten İnsanlar Hayrina Reklam Yapiyor Demedim :) Ben Yapmadigim Sürece Reklam Yapmiş Sayilmam.
Reklam Yapan Sorumludur Ben Değil :)

BU 2,
LCTR GAMETURKMC CRAFTRİSE Gibi Sunuculari Çok Şikayet Eden Oyuncular VAR
Tek Söylicegim (Açtıgın Başlikta ki Gibi) Kıskançlık <-
ALLAH'a şükür çok hizli büyüyüorum ve sizden önce varoldum (LCTR) den bahsetmiyorum.
Kapatip Açiyor muşum? Sen Biraz Sabret Ram 16 GB şu an LCTR ki Gibi 32 GB Bir Makina Aldigimda :)
Yine Böyle Konusabilicek misin.

BU 3,
Bilen bilir bilmiyen bilmez kurallari çignedikleri banladigim için
Burada Sunucu Berbat Diyenler Çok Belli Oliyor :))
Yazik Ne Diyiyim ki LCTR CRAFTRİSE Gibi Sunuculardan Onlarca Binlerce Şikayet Var
Ama Halen Ayaktalar Dimi :) Ben de Öyleyim Gözünüz Korkuyor demekki Çok Güzel <3

2014

2016

ForcEmir

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
BU 1,
7/24 saldiriyorum diyor hahahaa LCTR gibi modifiyeli bir sunucu bu emin olabilirsin.
Ayriyetten İnsanlar Hayrina Reklam Yapiyor Demedim :) Ben Yapmadigim Sürece Reklam Yapmiş Sayilmam.
Reklam Yapan Sorumludur Ben Değil :)

BU 2,
LCTR GAMETURKMC CRAFTRİSE Gibi Sunuculari Çok Şikayet Eden Oyuncular VAR
Tek Söylicegim (Açtıgın Başlikta ki Gibi) Kıskançlık <-
ALLAH'a şükür çok hizli büyüyüorum ve sizden önce varoldum (LCTR) den bahsetmiyorum.
Kapatip Açiyor muşum? Sen Biraz Sabret Ram 16 GB şu an LCTR ki Gibi 32 GB Bir Makina Aldigimda :)
Yine Böyle Konusabilicek misin.

BU 3,
Bilen bilir bilmiyen bilmez kurallari çignedikleri banladigim için
Burada Sunucu Berbat Diyenler Çok Belli Oliyor :))
Yazik Ne Diyiyim ki LCTR CRAFTRİSE Gibi Sunuculardan Onlarca Binlerce Şikayet Var
Ama Halen Ayaktalar Dimi :) Ben de Öyleyim Gözünüz Korkuyor demekki Çok Güzel <3

2014

2016
Acaba o onlineler nereden? Bizim sunucumuza 7/24 adam yollayarak çektin! DEDİĞİN SUNUCULAR KİMSEYE ADAM YOLLAMIYOR ONLİNE ÇEKMEK İÇİN, SENİN GİBİ KALİTESİZ İNSANLAR HEP YOLLUYOR! MODİFYELİ SUNUCUYMUŞ, 1 DDOSUMA BAKAR ÇÖKERTMEK SENİ DEDİĞİM GİBİ SENİN GİBİ "KALİTESİZ" DEĞİLİZ!

BU 1 OLSUN:

BAKIMDAN ÇIKARDIĞIM GİBİ Bİ REKLAM YİYORUM. VE REALCRAFTTR ADINA! BUNA NE DİCEKSİN?

BU 2 OLSUN:

+ Biz 1 tane 32 gb lık makina almadık, kaç tane makinamız var sayamıyoruz 32, 64, 128 :) senin gibi "TOY" değiliz biz, Biz Elhamdurillah kimseden online çekmedik, tam tamına 2 yılda buralara geldik "ŞEREFSİZ" likle değil "ALIN TERİ" ile geldik buralara, lakin senin gibi daha "TOY" lar bunu bilmez elbette.

+ Bak bakalım konulara REALCRAFTTR yi kötülüyorlar hep, reklam amaçlı o amaçlı şu amaçlı değilmi? Niye bizi kötülemiyorlar acaba REKLAM için, senin sunucun ise senin adına reklam yapılıyor ise o "SUÇ" ta sana aittir bunu bil! Skypede orada burada benim sunucum diye kendini övüyorsun hep, buyur şimdide övebilcekmisin.

can258

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Acaba o onlineler nereden? Bizim sunucumuza 7/24 adam yollayarak çektin! DEDİĞİN SUNUCULAR KİMSEYE ADAM YOLLAMIYOR ONLİNE ÇEKMEK İÇİN, SENİN GİBİ KALİTESİZ İNSANLAR HEP YOLLUYOR! MODİFYELİ SUNUCUYMUŞ, 1 DDOSUMA BAKAR ÇÖKERTMEK SENİ DEDİĞİM GİBİ SENİN GİBİ "KALİTESİZ" DEĞİLİZ!

BU 1 OLSUN:

BAKIMDAN ÇIKARDIĞIM GİBİ Bİ REKLAM YİYORUM. VE REALCRAFTTR ADINA! BUNA NE DİCEKSİN?

BU 2 OLSUN:

+ Biz 1 tane 32 gb lık makina almadık, kaç tane makinamız var sayamıyoruz 32, 64, 128 :) senin gibi "TOY" değiliz biz, Biz Elhamdurillah kimseden online çekmedik, tam tamına 2 yılda buralara geldik "ŞEREFSİZ" likle değil "ALIN TERİ" ile geldik buralara, lakin senin gibi daha "TOY" lar bunu bilmez elbette.

+ Bak bakalım konulara REALCRAFTTR yi kötülüyorlar hep, reklam amaçlı o amaçlı şu amaçlı değilmi? Niye bizi kötülemiyorlar acaba REKLAM için, senin sunucun ise senin adına reklam yapılıyor ise o "SUÇ" ta sana aittir bunu bil! Skypede orada burada benim sunucum diye kendini övüyorsun hep, buyur şimdide övebilcekmisin.
Emir Senin Sorunun Farkli Benim Sorunum Farkli :)
Yabanci Sunuculardan MAP Alıp Kendim Yaptim Diyorsun.
Eski Lobilerini Bile Yabanci Sunucularda Görmüşlügm Var.

2, Sunucum adina yapilan herşeyden sorumluysam
Senin Sunucun Adina Kötü Şeyler Söylersem veya Adini Kirletirsem
Sen Sorumlu Olursun Ozaman? Düşünce Yapın Çok Yanlış.
Senin 32 64 128 makinan yok bildigim kadariyla.
Çünki Arama Motoruna LCTR Yazdigimizda
Makinanin Web Paneli Gibi bir şey Açiliyor.
Herneyse Sen Benden Eskisin 2 yil da Ben Buralara Geldim
Sen İse 3 4 yil oliyor sizin ilk lobiniz bile alintiydi??
Ayriyetten "özür dilerimlik" dediğin benim yaptigim bir şey değil
Ama Senin Yaptigin Maplari Kopyalayip Oyunculara Sunman.
Emek Hirsizi Diyene Bakın Hele dur bakalim kim emek hirsizi
Sunucun 128 32 gb ram ile çalissaydi.
Çökme Lag FPS Kaybı Drop V.b Şeyler Olmazdi.
Kalitesizligin Çok Mükkemmel Ayriyetten
Senin Sunucunda Oyniyan arkadaşlarin emekleri oldugu için oyniyorlar.
Yoksa Çogu Birakmişti ve Nedense Reklam Yaptigini Düşünüyorum
Ama Türkiye'de Değil. Çünki Bir Bakiyorum 300 çekiyorsan 15 dk da
800 900'A Firliyor. ve Oyuna Girdigimde Adamlar Bu Ne Swsi Diyor?
Biraz Git Kendini Kandir Reklam Konusunda Benm Sorunum Yok!
Adamlar Yapiyorsa Kendileri Yapiyor Ben değil.
Sunucum Adina Yapilan Tüm Sorumluluklar Beni Kapsamaz.
Sen ve Diğerleri Böyle Konu Açtikça Adimi Popülerleştiriyorsunuz.
Ayriyetten "özür dilerimlik" Map Çalarak da olmiyor mu?

Online'lar dediğin Banner reklam vermektir.
Sor Bakalim Berk'e Forum Yöneticisine Kaç Reklam Vermişim.
Sor Bakalim Diğer Minecraftürk Gibi Sitelerine Kaç banner vermişim :)
bir şey Bilmeden İcraat Yapmadan Konuşuyorsun ilginç

ForcEmir

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önceki lobiyi ben hiçbir zaman benim demedim, internetten indirdim dedim bilen bilir, şuanki lobiye 100 TL "KENDİ CEBİMDEN" ödedim verdim. Ben senin gibi milletin emeklerini çalmam, Doğru demişsin benim sunucum farklı seninki farklı, benim sunucumla bir olamazsın, biz bunu 2 yılda alın teri ile yaptık senin gibi öyle oyuncu çalarak değil, <3

Kendini forumda böyle, "KALİTELİ" insan diye tanıtmaya çalışma 5 para etmezsin, whatshapdan biz sövmeden sövdüklerini hala unutmadık gerekirse senide ifşalamayı biliriz <3

TheDarkLast

Sonsuza kadar Adalet!
En iyi cevaplar
0
Önceki lobiyi ben hiçbir zaman benim demedim, internetten indirdim dedim bilen bilir, şuanki lobiye 100 TL "KENDİ CEBİMDEN" ödedim verdim. Ben senin gibi milletin emeklerini çalmam, Doğru demişsin benim sunucum farklı seninki farklı, benim sunucumla bir olamazsın, biz bunu 2 yılda alın teri ile yaptık senin gibi öyle oyuncu çalarak değil, <3

Kendini forumda böyle, "KALİTELİ" insan diye tanıtmaya çalışma 5 para etmezsin, whatshapdan biz sövmeden sövdüklerini hala unutmadık gerekirse senide ifşalamayı biliriz <3
Bırak hemşer, bunlarla uğraşmaya bile değmez artık. Kalitesiz bir insan ile uğraşırsan, onun için harcadığın zamana yazık olur... Kendini forumda "KALİTELİ" insan tanıtmaya çalışsa bile tanıtamıyor. Daha doğrusu küçük düşürüyor kendisini. Bunlarla uğraşmaya değmez.

SuperBuilder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
NOT: AyYıldız Tim E Teşekkür Ederim :)
1. Sunucusuna Sızıp Tüm Girişleri Kapattım :) Sonra
2. Skyblock Lobi Çakmalobisini Yıktım.
3. Elle Oyun İçi BozulaBilen AyarlanaBilen Pluginleri :) İmha Ettim [Bozdum]
4. Tüm Oyunculara Banall Çekip Tüm Adaları Sıfırlayıp 900 E Yakın World Açtım RCNW :)
Sonra Backup Yaptı Bug Vardı Dedi Ne Diyim :D şimdi Oysaki Özel HackerLerle Sunucularına Sızmıştık
Neyse LCRT Ye Gelip Reklam Yapmak Adamlık İse :) Bizimde Sunucunuza Zarar Vermemiz Adamlık.
İstesek Her Türlü Her Dakika Sunucunuzu MahvedeBiliriz [KANITLADIK] ' Ta :)

can258

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Beyler Ayyildiz Tim Diyor Aman Tanrim :D Senin gibi bir kişi komedi nedeni
/server komutunu kullanmak akillica dua et ki conifg'i yenilemiştim.
2, si
Bırak hemşer, bunlarla uğraşmaya bile değmez artık. Kalitesiz bir insan ile uğraşırsan, onun için harcadığın zamana yazık olur... Kendini forumda "KALİTELİ" insan tanıtmaya çalışsa bile tanıtamıyor. Daha doğrusu küçük düşürüyor kendisini. Bunlarla uğraşmaya değmez.
Sen kim oliyorsun? kalitesiz diyorsun? beni taniyor musun?
kişiligimi biliyor musun? ön yargilida bulunuyorsun bu 1,
2 incisi türkiyedeyiz doğal yani bu halin önyargili v.b anca boş laf yapman doğal
3 cüsü. sunucuma dahi adim atmiyan birisi bu yorumu yapiyorsa artik kendi ailesi için neler söyliyordur.
4 cüsü senin hakkinda o... veya i... diye bir şey desem doğru söylemiş oliyorum ozaman senin görüşün bu
5 incisi Sunucu 2013 de açildi 2016 da devam ediyor. bu demek oliyorki gözünüz korkiyor.
6 cisi LCTR yabanci forumlarda sunucularda reklam yaparak geçiniyor. ve map çaliyor kaç defa görmüşlügüm var.
7 Map çalmasini kanitliyabilirim ama ip veremiyorum yasak. reklam yapmasida şu şekilde.
8 aniden sunucu 300 ken 2 dakika sonra 900 olmasi ilginç bu kadar popüler bir sunucuysa
neden 1000 leri geçemiyor veya ikidebir beş para etmez bir şekilde çöküp duruyor? saldırı yiyior.
9 burada realcraft adinda boş laf yapanlara soruyrum acaba bizim hakkimizda ne biliyorsunuz?
sunucuya mi girdiniz? benim neci oldugumu biliyor musunuz? ne iş yaptigimi v.b v.b
eğer bilmiyorsaniz yeriniz burasi değil yeriniz boş muhabbet kahvesi gidin orada
istediginizi konuşun .
10 Ben kimseye boyun eğmem gidip de realcraft rezillik realcraft berbat diye yazarsan karşilik vermediysem anla ki. hoşuma gidiyor. neden? sen realcraft adina açtigin tüm konular benim için reklamdir. sen benim adimi duyurdukça ben okadar oyuncu kazaniyorum siz böyle devam edin yorumlar yapip konuyu güncelleyin REALCRAFT adi kötü veya iyi herşekilde yüksekte dursun :)

Dediklerim sona erdi boş yorum yapmayin bilenler ve girenler ve hakkimizda bilgisi olanlar yapsin.
Boş insanlarla konusucak vaktim bile yok. yaşamaya değer birşeyleri bile yok demekki.

Hm Pekala İfşala Bakalim Benlik bir şey Yok Şahsen
Benim Hoşuma Gider İfşalamasan Kalitesizligini Kendin Belli Etmiş Olursun
Ciddiyim ifşala ki Adimizi herkes Duysun iyi kötü sunucuya adim aticaklardir.
Türkiye Oyuncu Kitlesi Meraklidir. Sen ifşaladiginda millet merak edip gelicektir.
Ayriyetten Kendi Cebimden 100 TL ödedim derken? bunu söylemek kolay
Faturayi göstermen gerek madem bunu söyleme geregi duyuyorsun faturayi gösteremiyorsan inancak kimse yok.
Senin sunucunla bir olabilirim emin ol ben 3 yildir varim sen 2 yildir. sen daha eskisin 3 yili geçik 2 yil değil.
Emin ol sabah gündüz öyle bir şey yaparim ki sunucunla bir olmak değil ezer geçerim neden?
Sunucun Çöküyor Lagden Kayniyor Bu Kullandigin Makinadan Değil Yaptginiz şeylerden
şu an ki Lobiniz Malesefki Çalıntı Başka bir yabanci sunucudada aynisin gördüm? şimdi bana faturayi göster
Bende sana diyim ki özürdilerim map size aitmiş ama gösteremesen buradan çık gıt. :)
Oyunculari Senden daha iyi anliyorum ve biliyorum Türkiye Oyunculari Beleşcidir. Bedavayi Sever
Ben Tüm Sunucuya Tüm beleş şeyler versem birde forumda reklam yapsma senin kitleni aşarim emin ol.
Ayriyetten bir şey bildigin yok. bana gelip de numarami vermistim sana yok şunu yap yok bunu yap.
Diyip durdun daha sonra dedim ki sana onlar benim reklamcilarim değil ben yaptirtmiyorum sende çek 'köpeklerini'
dedin bende düzgün konuş ... dedim küfür ettim. sonra geldin sunucuya ddos attin?
DDOS mu bilemem çünki Query saldiriydi sanirim herneyse bende senin kullandigin korumayi aldim
Kullaniyorum şimdi Saldir da görelim kim bilir. kaç defa bu kadar acizleştin
İnsanlar Boş Yorum yapabilir doğal yani beni tanimiyanlar var taniyanlarda çoğu kişi tanimiyor.
Burada O yüzden anca laf yapiyorlar pek bildikleri bir şey yok sadece konuşuyorlar. Ne Sunucuya adim attiklari var
Nede beni tanidiklari :) ayni sen